Şimdi Ara

telefonların fotoğraf çekme kalitesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • manzara da t630 fena deil. en iyi SsSsXxXx
  • 6600 ımla cektigim birkaç foto daha

• 7610 suanda en guzel ceken makina(daha yuksek pixelli telefonların fotolarını gormedebn konusuyorum) bunu tartısmak bile anlamsız.
  • Bu da 7610,evin içinde ve lamba ışığı altında,Görüntü kalitesi temel de,yükseğe aldığımda dosyayı eklemiyor.7610 un bir avantajı rahatlıkla karta bastırabiliyorsun fotoğrafçılarda,oldukçada iyi çıkıyor.
  • +1
  • arkadaşlar cektıgınız fotoların hepsı guzel ya ben 6600 la cekınce pcye aktarınca kucuk resım cıkıyor... sızınkıle rnası boyle buyuk ve daha net cıkıyor sız yoksa nokianın kendı foto programını kullanmıyormusunuz ya? benıde bilgilendırın lutfen yenı aldım 6600
  • Foto ayarını yüksek yap.6600 640 480 çeker.7610 megapiksel olduğundan büyük boyutta çekiyor.
  • cihat123
    7610 1 mp çektigi için buyuk cıkar....
    ama sende buyuk cekmek istiyosan programlar var ama goruntu kalıtesini dusurur....yindede sen bilirsin
    2 tane program var,
    1-) flexi cam pro 8.0(bu daha iyi)
    2-) photo acute(www.mobildepo.com)
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihat123

arkadaşlar cektıgınız fotoların hepsı guzel ya ben 6600 la cekınce pcye aktarınca kucuk resım cıkıyor... sızınkıle rnası boyle buyuk ve daha net cıkıyor sız yoksa nokianın kendı foto programını kullanmıyormusunuz ya? benıde bilgilendırın lutfen yenı aldım 6600
    bende gd87 var kamera 352*288 ama pcye aktarınca 132*176
    çıkıyo büyüteçle bakmak gerek çözümünü bulamadım program yüzündenmi acaba yardım please
  • Çözüm yok.X70 de aynen öyle.
  • bende 6600 ı almadan once gd87 kullanıyodumm...
    gerçekten cok kucuk cıkıyo bilgisayarda
    cozumu yok bunun maalesef...ama gd87 iyi telefondur
  • genelde hepiniz felixe cam programınımı kullanıyorsunuz cektiginiz fotolar buyuk olmakdan ziyada cok daha net cıkıyor benımkı kucukde olsa karelı oluyor cunku ben nokia nın kendi programını kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihat123

genelde hepiniz felixe cam programınımı kullanıyorsunuz cektiginiz fotolar buyuk olmakdan ziyada cok daha net cıkıyor benımkı kucukde olsa karelı oluyor cunku ben nokia nın kendi programını kullanıyorum

kareli dediğin fotoğraf düşük çözünürlüklü olduğu için pikseller göze çarpıyor demektir. flexicam programı bu pixelleri
    çoğaltarak fotoğrafın sanki yüksek çözünürlüklü gibi görünmesini sağlar fakat gerçek bir çözünürlük söz konusu değil.bu çözünürlükte şu an nokia 7610 var
  • benim yolladığımfoto flexicam ile çekilme değil. 6600'ın kamerasıyla programsız ok...
  • a_akarsu mesela senın bu binae ve manzara resimlerin cok guzel cıkmış hangi programla cektin onları arkadaşlar teli yeni aldım problem yaratrıyorsa gec olmadan degıştırmem gerek :(
  • arkadaş onları telefonla programsız çekmiş. senin telefonun kamerasında bir bozukluk varsa servise götürmeni öneririm.
  • Megapiksel in avantajı karta basılabilmesidir.300.000 piksel, makine ne kadar güzel çekerse çeksin, karta basıldığında iyi çıkmaz,megapiksel ise kötü çeksede daha fazla piksel plduğu için daha fazla renk taşıyabileceğinden karta basılabilyor ve fena olmuyor.
  • 6600
  • arkadaşlar mesela benim çektiğim bi fotoyu gosterim size. bu nokianin kendi programı

sizce bu resim normalmidir

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.