Şimdi Ara

TELEFONLARIMIN DİNLENDİĞİNİ NASIL ANLARIM? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
16.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Telefon dinlemelerini engellemek için ahizeye "Adana çık aradan." komutunu veriniz.

Peki denerim
  • " Dinleyen varsa adam gibi söylesin, delikanlı olun lan " de, belki gaza gelip araya girerler
  • Bilemezsin.
  • Dinlensin.. Ne olacak ki ? Yorgunluğu gider.
  • Bir soruşturmada dinlenilen kayıtta hattın temiz olduğu söyleniyor üstelik bunu söyleyen çok nüfuzlu birisi o bile bilmediyse imkanı yok bilemezsin.
  • Kendin anlayamazsın.

Bilgi edinme hakkını kullanıp dilekçe verirsen, dinlenip dinlenilmediğin hakkında bilgi verirler.
  • Konuşma biterken dinleniyorsam dinleyenin ........... diye söv en son dayanamaz çikar meydana
  • quote:

Orijinalden alıntı: HITM@N

Kendin anlayamazsın.

Bilgi edinme hakkını kullanıp dilekçe verirsen, dinlenip dinlenilmediğin hakkında bilgi verirler.

Ama dinleyenin kim olduğunu nereden bilecekler illa devlet dinleyecek diye bir şey yokki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yu$uF YıLmAz

Dinlensin.. Ne olacak ki ? Yorgunluğu gider.

Buna benzer bir şeyi ben yazacaktım.
  • Arkadaşım görev olarak kritik bir bölgedemisin ya da devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinin ya da örgütle bağlantın mı var, kim niye dinlesin seni yahu, gerçi ben daha önce takılmıştım dinlenmeye emin ol hiç anladım mesajlaşmam konuşmam hepsi gözümün önüne konuldu neden dinlendiğimide ise anlatmam emmiyetten ardılar yarın emmiyete gelin dediler yoksa sizi gelip iş yerinizden alırız dediler bende gittim ifademi verdim avukata da vekaletimi verdim çıktım işin içinden,

TELEFONLARIMIN DİNLENDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

• Seni Kim Niye Dinlesin ?
  • kim neden dinlediğini ne yapacaksınız ?
    özel bir neden olmasaydı adam açıklardı dimi ?
    3 mesajdan 1'i seni kim niye dinlesin....

soru soracağınıza soruyu yanıtlayın eğer bilginiz varsa.
  • -Mal hazır mı?
    +Belirlediğimiz yerde buluşalım
    -Tamam.
    +Dikkatli ol dinliyor olabilirler

dinliyorlarsa 1 telefon daha alırsın bundan sonra
  • Ben nişanlım ile ev telefonundan konuşurken.. Ki bu konuşmalar 1 saati geçtiği oLuyor..

Bazen telefonu bırakıp kapıya falan baktığı olduğunda başkaLarının konuşma sesLerini duyuyorum.(2 başka kişi telefonda konuşuyor)

Çok sık oluyor bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

kim neden dinlediğini ne yapacaksınız ?
    özel bir neden olmasaydı adam açıklardı dimi ?
    3 mesajdan 1'i seni kim niye dinlesin....

soru soracağınıza soruyu yanıtlayın eğer bilginiz varsa.

Hay ağzına sağlık beni anlayan birisi çıktı.
    Yaşım 28.. Çocuk gibi sırf ilgi çekmek için bu konuyu açmış değilim..
    Seni kim neden dinlesin diyenler var ama beni birilerinin dinlemesi için milletvekiki bürokrat iş adamı veya çok tanınmış bir insan olmama gerek yok.
    Bi şeyler duydukki bi haber aldıkki merak ediyoruz belki bi bilen vardır diye ama gördüğüm kadarıyla bu konuda çok bilgili insan yok forumumuzda..
    Yinede cevaplar için sağolun sağlık olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Arkadaşım görev olarak kritik bir bölgedemisin ya da devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinin ya da örgütle bağlantın mı var, kim niye dinlesin seni yahu, gerçi ben daha önce takılmıştım dinlenmeye emin ol hiç anladım mesajlaşmam konuşmam hepsi gözümün önüne konuldu neden dinlendiğimide ise anlatmam emmiyetten ardılar yarın emmiyete gelin dediler yoksa sizi gelip iş yerinizden alırız dediler bende gittim ifademi verdim avukata da vekaletimi verdim çıktım işin içinden,

Ben görev olarak kritik bir bölgede değilim veya devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinim veya bir örgütle bağlantım yok ama seni dinlediklerine göre senin böyle bir durumun var heralde devlete kin veya bir örgüte bağlantı

• quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

quote:

Arkadaşım görev olarak kritik bir bölgedemisin ya da devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinin ya da örgütle bağlantın mı var, kim niye dinlesin seni yahu, gerçi ben daha önce takılmıştım dinlenmeye emin ol hiç anladım mesajlaşmam konuşmam hepsi gözümün önüne konuldu neden dinlendiğimide ise anlatmam emmiyetten ardılar yarın emmiyete gelin dediler yoksa sizi gelip iş yerinizden alırız dediler bende gittim ifademi verdim avukata da vekaletimi verdim çıktım işin içinden,

Ben görev olarak kritik bir bölgede değilim veya devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinim veya bir örgütle bağlantım yok ama seni dinlediklerine göre senin böyle bir durumun var heralde devlete kin veya bir örgüte bağlantı

Ben bu millet için kelle koltukda gezdim sen sıcak yatağında yatarken ben dağda yattım, edebli ol ithamlarına dikkat et,

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Karşıdan gelen veya giden senin sesin, ani volume düşmeleri-artışları yaşıyorsa..

Uzman konuştu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

quote:

Ben bu millet için kelle koltukda gezdim sen sıcak yatağında yatarken ben dağda yattım, edebli ol ithamlarına dikkat et,

Önce sen kendin dikkat et sonra benden aynısını iste kim niye dinlesin seni yahu lafın pek yakışık almadı beni tanıyomusun? hayır.. o zaman ona göre hitap et bana

• Hocam telefonda konuşurken konuştuktan birkaç saniye sonra kendi sesinizi duyuyorsanız dinleniyorsunuz demektir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.