Şimdi Ara

telefonlara rengine göre fiyat ne alaka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sitelerde veya mağazalarda iphone 7-8 ve x modellerinin rengine göre farklı fiyatlardan satılmasını mantıklı bulan varmı yoksa bu bizim milletimizin yeni icadımı

• Rengine göre değil talebe göre. Bir şeye talep ne kadar fazlaysa fiyatı da o kadar artar.
  • saygın yerlerden alırsanız bu tür kekoluklarla uğraşmazsınız bir zamanlar gold rengi 5s ler çıktığında adam üstün sanıyordu gerçek altından yapılmış gibi değerini de diğer renklerden üstte görüyorlardı ama bu gold 5s falan havalarındalardı hepsi burada n11 gittigidiyor gibi 3 kuruşluk mağazaların antin kuntin işleri bunlar arz talep hikaye ben fazla para verip apple store dan alıyorum ürünlerimi. 14 gün yasal iade sürecine de harfiyen uyuyorlar diğerleri uymuyor yasa tanımıyorlar bunları da dikate almak lazım vatandan iphone 8 almıştım internetten ölü pikselli çıktı iade almadılar sorun olarak görmüyorlarmış bende sattım... dediğim gibi bunların hepsi 3 kuruşluk mağaza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 18 Haziran 2018; 23:2:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.