Şimdi Ara

TELEFONDAN ANLAYAN GELSİN CİDDİ. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah.
  • BrainDrain B kullanıcısına yanıt
    Parçaları kolaylıkla aliexpress üzerinden alınabilir zaten Çinlilerin en premium telefonu oneplus'tır ve çoğu tamircide veya kendisi bile tamir edebilir zaten tamir olayı çok kolay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Oppodan daha iyi oneplus var gerçi aynı şirkete dahil çok telefon şirketi var ama şuan için aynı grupta aynı şirkete ait en premium olarak oneplus markasının kullanıyorlar yani o sirketin Apple ı oneplus Samsung u oppo

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanctn98 -- 9 Kasım 2019; 15:40:56 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanctn98 -- 9 Kasım 2019; 15:40:36 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanctn98 -- 9 Kasım 2019; 15:40:46 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanctn98 -- 9 Kasım 2019; 15:41:8 >
  • Hocam parca temini aliexpressten yapilabilir ama bekleme suresi vs cok uzatir olayi ben oneplusu cok begenmeme ragmen sirf bu yuzden almaktan cekiniyorum.

• Telefonla oyun oynanmaz.. Yazık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Pahalı parçalarda fazla bekleme yapamiyosun bu arada Türkiye ye gelen tüm Çinli şirketlerin telefon fiyatları yüzde 40 artıyo ve telefon fiyatları ve performans Sina bakarsak en iyi tel oneplus olur tam bir fiyat performans kralı TELEFONDAN ANLAYAN GELSİN CİDDİ. TELEFONDAN ANLAYAN GELSİN CİDDİ. TELEFONDAN ANLAYAN GELSİN CİDDİ. TELEFONDAN ANLAYAN GELSİN CİDDİ. TELEFONDAN ANLAYAN GELSİN CİDDİ.

• İphone 11 pro max
  • İki oneplus 7t tek bir oppo parasına yani telefonu darma duman etsen yeniden toplamak istesen ve yinede 1 hafta beklemek istemiyosan yeni bı oneplus bile alınabilir

• cok hosuma gidiyor Oneplus ama tamiri fiziksel seylerde kolay olabilir ama elektronik kisminda herkes yapamaz ki tamiri.birkac yerle gorustum bu konuda sorun yasadiklarini soylediler

Elektronik işi en kolayı tamir edilebilecek biseyse tanıdığım bı kaç yer var ona yönlerdirir tamir edilir

• İstanbulda oneplus tamir edebilen yer biliyorsaniz soyler misiniz?alirsam eger cihazi ki bu aralar bir telefon alacagim bozulmasi vs durumunda aklimda olsun

• Zorfeon t10 modeli süper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Avrupa yakasında mı oturuyosunuz Anadolu yakasındamı

• Thermodynamiker kullanıcısına yanıt
    Allah sizin yalanlarınızı kahretsin. 6s kullanmış olmasam inanıcam. Ayıptır ayıp....
  • Allah asıl sana akıl fikir versin. Bir telefona iyi dedim diye yazdığın şeye bak. Sanki apple’ın baş müdürüyüm de apple’ı övmek için yalan atıcam. Ulan banane apple’dan. Ben sorun yaşamadım onu söyledim ama sen yaşamış olabilirsin. Bu da beni zerre kadar ilgilendirmez nasıl ki benim yorumum seni alakadar etmediği gibi. Terbiyesiz.

• Anadoluda oturuyorum ama farketmez siz bildiginiz butun yerleri soylerseniz cok iyi olur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.