Şimdi Ara

telefondaki sms leri bilgisayara aktarma??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
44.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mustik0545

pc suite ile tel birbirini tanımıssa yani pc suite senin 6600 ını görmüsse bilgisasyarıma gir ve nokia phone browser klasörüne tıkla baglantıda bi sorun yoksa eger nokia phone browser klasörünün içinde 6600 dosyasını göreceksin 6600 klasörünü gördükten sonra içine girip mesajlar klasörüne tıklıyorsun daha sonra gelen kutusu,giden kutusu,gönderilmiş öğeler v.s klasörler cııyor ve hangi klasördeki mesajları kopyalamak istiyorsan o klasörün içine girip ctrl+A yapıp kopyala yapıstır yapıyorsun

cok basit ya yapamayacak bişey yok yukarda anlattıgımda aslında gayet acıktı

Bende Bilmiyordum Öğrenmiş Olduk Sayende Çok Teşkkür Ederim...
  • bluetooth
  • telefonun içini rahatca yonetebilicegin bi program sms bile yazabilirsin kablosuz olarak
    quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

quote:

Orjinalden alıntı: hakanlevent

ugrasma mobicell bul kur istedigini yap

he birde bluesoil son versyonu lazım

mobicell de ne olaki?

• Benimkisini bağlıyorum, her şey tamam, mesajlarla ilgili kısma geliyorum ama yükleniyor diyip %0'da kalıyor.

telefondaki sms leri bilgisayara aktarma???
  • Böyle birşeyde mi varmış vay anasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Benimkisini bağlıyorum, her şey tamam, mesajlarla ilgili kısma geliyorum ama yükleniyor diyip %0'da kalıyor.

telefondaki sms leri bilgisayara aktarma???

Evet bu sorun bendede var ne yapmam gerek bulamadım bi , mesajlarım hafıza kartına kayıtlı hafıza kartının içindekileri görüyor fakat mesajlara gelince %0da kalıyor öyle yüklenmiyor mesaj sayısı fazla olduğundan mıdır acaba bilemedim 13bin falan mesaj var biri el atsın

• Merhaba arkadaşlar.
    Samsung Chat modeli telefonum.
    Bilgisayarımda telefonun programı da var Samsung Kies ama mesaj aktarma gibi bir bölümü yok.
    Yardımcı olabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.