Şimdi Ara

Telefonda Konuşmaktan Nefret Eden varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende telefonla konuşmatı sevmem hatta ev telefonlarına bakmıyorum
  • Bende sevmiyorum ama zorunda olunca açarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

Hiçkimseyi aramaktan hoşlanmıyorum,ararsam işim olduğu için arıyorum, telefonda hal hatır sormaktan nefret ediyorum ,heleki uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşım olursa,yüzyüze görüşmeyi hiçbirşeye değişmem

+telefonda konuşacak konu bulamam bu benim asosyal olduğumumu gösterir

Aynen ya telfonda konusacak konu bulunmuyo sinirim bozuluyo yuz yuze konusmak daha iyi

• kimle konustuma gore degisir
  • sevdiğim kişilerle saatlerce konuşurum özellikle yüzyüze görüşme imkanımız yoksa çok iyi oluyor ama onun dışında genelde sevmem bende
  • Hocam telefonda bı ara en cok oyun konusmustum bedavam varken bıde arkıye format atmatyı anlatmıstm en uzun gorumem o ıdı 100 dkıka kadardı galıba normalde max 2 dk mesaj yazmak cok daha kolay gelıyor bana
  • hiç sevmem tel. ile konuşmayı. mümkünse mail ile ulaşşınlar.
  • Ben de hiç sevmem.Tanımadığım numaraları açmam çoğu zaman,ev telefonlarına asla bakmam,Avea'dan ararlar açmam.Tanıdık birisi olur,kısa keserim.Gayet de sosyal birisiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Ben de hiç sevmem.Tanımadığım numaraları açmam çoğu zaman,ev telefonlarına asla bakmam,Avea'dan ararlar açmam.Tanıdık birisi olur,kısa keserim.Gayet de sosyal birisiyim.

hocam seninki baya ilerlemiş. Ben tanımadığım numaraları falan açarım ozelikle evdekiler o an dışarıdaysa. Allah korusun araba çarpar baska bisey olur arayan olay yerindeki polis felan olur o yüzden açarım hertürlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıLGıM

quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Ben de hiç sevmem.Tanımadığım numaraları açmam çoğu zaman,ev telefonlarına asla bakmam,Avea'dan ararlar açmam.Tanıdık birisi olur,kısa keserim.Gayet de sosyal birisiyim.

hocam seninki baya ilerlemiş. Ben tanımadığım numaraları falan açarım ozelikle evdekiler o an dışarıdaysa. Allah korusun araba çarpar baska bisey olur arayan olay yerindeki polis felan olur o yüzden açarım hertürlü.

Kesinlikle açmam demiyorum,daha çok o anki ruh halime göre değişir.
  • Gönderilmiş metin mesajları: 56972
    Alınan metin mesajları: 54190

Gelen aramaların süresi: 23:25:51
    Yapılan aramarların süresi: 34:42:59

3 senelik telefon Mesajlaşmayı severim ama öyle havadan sudan falan olmaz. Telefonlar konuşmak mesajdan daha çekici geliyor fakat bulunduğum yerde telefon çok çekmediği için aramak yerine bazen mesaj atıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.