Şimdi Ara

Telefoncuların yaptığı çakallık.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar yakinima Ankarada ikinci el bir telefon almak icin yola ciktim. Kizilaydan Ulusa kadar yol uzerindeki tum telefonculara ugradim. Istedigim sey cok basit, garantili faturali ikinci el ust duzey bir akilli telefon..

Bircok telefoncuda aradigim modelleri buldum. Ama faturasini sordugumda yuzde 95'i istisnasiz "ogleden sonra" ya da "yarin gelecek" dedi. Yani olmayan faturayi ogleden sonra ya da yarin verecekler. Resmi distributor garantili istememe rağmen ithalatci garantilileri satmaya calisanlardan bahsetmiyorum bile. Pazarliginizi bile bu kriterlere gore yapiyorsunuz. Yarin gittigimde "kardesim fatura haftaya gelecekmis" diye oyalayacak en sonunda da onemli bir sey degil telefonda sorun yok kullan guzelce diyecek. Kardesim garanti ithalatciymis dedigimde o garanti de guzel telefonda sorun yok zaten kafana takma diyip gonderecek. Ayık olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben kendim telefoncuyum ama böyle bişeyi ilk defa senden duydum ben telefon satarken faturası yoksa karşımdakine faturası yok diye peşin peşin diyorum müşteriyi oyalamaya kalkarsan müşteri adamı rezil eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheri10

Hocam ben kendim telefoncuyum ama böyle bişeyi ilk defa senden duydum ben telefon satarken faturası yoksa karşımdakine faturası yok diye peşin peşin diyorum müşteriyi oyalamaya kalkarsan müşteri adamı rezil eder

Hocam hangi sehirdesiniz, sektorun icinde biri olarak bilmemeniz mumkun degil ya da cok iyi niyetlisiniz. Amacim sektorunuzu kotulemek degil bu genel bir sorun, baska yerlerde de bu tur cakalliklarin lacivert renklisi yapiliyor. Adrese kadar yazdim oradaki telefonculara Ankaradaki arkadaslar sorarsa yuzde yuz ayni cevaplari alacaklar.

• hftblgc kullanıcısına yanıt
    Hocam istanbuldayım yani kesnlikle faturası olmayan cihaza futurası var demem zaten böyle çakallıklar yapmadığımız için bir yerlere gelemiyoruz
  • Bu devirde 2. El Telefon Şahsen almam.. Daha önve içinde bylock olmadığı veya Başka bir işe bulaşmadığı ne malum

• dogru soyluyosun insallah istedigin gibi olur hersey.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Bu devirde 2. El Telefon Şahsen almam.. Daha önve içinde bylock olmadığı veya Başka bir işe bulaşmadığı ne malum

dogru soyluyosun, alirken aldigina dair sozlesme yapsan bile ugrasir durursun. Ama sifir fiyatlar ucmus mecburen aliniyor iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: hftblgc

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Bu devirde 2. El Telefon Şahsen almam.. Daha önve içinde bylock olmadığı veya Başka bir işe bulaşmadığı ne malum

dogru soyluyosun, alirken aldigina dair sozlesme yapsan bile ugrasir durursun. Ama sifir fiyatlar ucmus mecburen aliniyor iste.

Ya tamam hertürlü suçsuzluğun vs Kamera kayıtları dükkandan Vs bulursun.. Ama şuan ohal var Uğraşıp durursun

• Bu yaz telefon baktım ben de, turkcellden faiziyle falan 24 taksit yaklaşık 3700e geliyordu telefon. Babam da telefonculardan bakmış, adam nakit 3700e kitlemeye çalışmış. Aynı telefonu resmi garantili internetten 2500e aldım.
  • yil olmus 2018 esnaftan telefon alanmi kaldi
  • bütçen ne kadar ?
    ikinci el telefon almanı asla önermem.

ikinci el samsung s8 fiyatina xiomi mi6 alabilirsin .
    ben xioami ürünlerinden cok memnunum yardım gerekirse pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinum IV

Bu yaz telefon baktım ben de, turkcellden faiziyle falan 24 taksit yaklaşık 3700e geliyordu telefon. Babam da telefonculardan bakmış, adam nakit 3700e kitlemeye çalışmış. Aynı telefonu resmi garantili internetten 2500e aldım.

hedefleri ozellikle orta yas ve ustu oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.