Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TELEFONA VİDEO VE DİVX YÜKLEME YARDIM

2
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> TELEFONA VİDEO VE DİVX YÜKLEME YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3121 Mesaj
    ARKADAŞLAR TELEFONUM DİVX UYUMLU AMA NASIL YAPACAĞIMI BİLMİYORUM SMART MOVİE VAR AMA HANGİ FORMATTA VE NASIL YAPICAM AYRICA BENDEKİ TEL SX1 PC İLE SENKRONİZE ETTİM FAKAT VİDEO VE DİVİX KONUSUNU ÇÖZEMEDİM ADIM ADIM ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM BİDE VARSA ALO EZAN AKTİVASYON KODU VEREBİLİRMİSİNİZ VEYA LİNKİ YARDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selbal -- 10 Mart 2004, 12:48:30 >

|
    |
  • Teğmen
    148 Mesaj
    nokıa olsaydı edebılırdım ama allah yardımcın olsun
    |
    |
    bu programın bilgisayar için çevirici programı var, onunla bilgisayardaki videoları telefona göre çevirip
    daha sonra telefona atacaksın. divx için de bilgisayarına pc için olan divx codec'i telefona da .sis uzantılı
    divX codec i yükle tamamdır.
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Lastik Fiyatları
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,143
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.