Şimdi Ara

Telefon yere düştü, kırılmadı, fakat ekrana görüntü gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

samsung galaxy a20 telefonun modeli, 2 metre yükseklikten halının üstüne düştü oradan da parkenin üzerine doğru sekti ve şu anda hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. bildirim sesi geliyor.

sd kartı kurtardım ama,

tek istediğim şey uygulamaların içinde, taslaklar bölümlerinde falan fotoğraflar videolar vardı, documents klasöründe yazdığım word belgeleri vardı.

yani anlayacağınız ekrana erişmem gerekiyor bunları bilgisayara aktarmak için. sınava hazırlandığım için de sürekli bir şeyleri yedeklemeyi erteledim Telefon yere düştü, kırılmadı, fakat ekrana görüntü gelmiyor. 

ben şimdi aşağıdaki gibi bir dönüştürücü satın alıp, bunun bir ucunu monitöre bir ucunu telefona, bir de buna mouse bağlarsam, telefon ekrana görüntü vermek için onay isteyecek mi yoksa kilit ekranının görüntüsünü falan da verecek mi, yani rahatlıkla ekran kilidini girebilecek miyim. tek merak ettiğim şey bu.

ekranla telefonun soketi kopmuş olabilir diyeceksiniz ama telefonun düzelmesini istemiyorum çünkü çok zaman alıyor 

Telefon yere düştü, kırılmadı, fakat ekrana görüntü gelmiyor.

eğer bu olmaz onay ister giremezsin derseniz de mecbur telefonun arkasını açıcam artık ._.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CayaDusenPetibor -- 26 Mart 2023; 22:12:58 >

• Bilgisayara baglayınca ekran onayı istiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.