Şimdi Ara

XİAOMİ YURTDIŞI CİHAZLAR - 2. EL -BÜTÇE DOSTU- SORUNSUZ CİHAZLAR (LİSTEDE İNCELEYİN / İLANA EKLENDİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
157
Favori
48.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hala bize bir dönüş olmadı... Dediğim gibi.Arkadasin teline IMEI attı.Tele yaklaşık 3 ay sonra uyarı geldi kapanacak diye.Ona da bu şekilde cepten forumdan yazdım.Hala donus bekliyoruz...Tele noldu derseniz şu an garip bir şekilde sadece bir simkarti görüyor.Baskasini gormuyormus. Durum bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @musokral Hocam arkadaş size ulaşamıyorum diyor, sizi etiketledim, kolay gelsin. @musokral

• Samsung cihazlar için durum nedir arkadaşlar, yapılıyormuş sanırım ama yaptırıp sorun yaşayan var mı acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kendisiyle çok işlem yaptık. Nickini sonuna kadar hakediyor. kralsın. poco x3 gt için beklemedeyiz 5-6 ay suresi kaldı cihazımın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So_CLose84 -- 6 Mart 2022; 0:24:51 >
  • Dürüst işinin ehli bir arkadaş güvenebilirsiniz..

• hocam merhaba . opponun find x5 lite modeli var ona imei oluyor mu ? mtk işlemci kullanıyor olyuor dersen bir tane alacam.

• hocam DM yazdım bi baksanız

• Mi 9T emmc arızası var. Tamir yapabiliyor musunuz?

@musokral

• Alphace A kullanıcısına yanıt

elimizde parçası yok malesef, yedek bir anakartınız olmadığı sürece parça da gelmez bilginiz olsun

• Telegramdan iletişime geçildi.

• Beyefendi işinin ehli. Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mustafa kardeşimden cok hizmet aldım işinin piridir, başım sıkıştığında destek verir.

• So_CLose84 kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim :) , bu arada x3 gt işlem geldi, ancak cihazın gelmesi gerekiyor, pm den de yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musokral -- 1 Haziran 2022; 12:33:54 >
  • Şöyle özetliyeyim. Telefon Redmi Note 9s (curtana)

Telefonu satmayı düşündüğüm için bootloader kilidini kapatıp Xiaomi hesabından logout oldum. Önce logout oldum, sonra fastboot oem lock komutuyla kilitleme işlemini yaptım. Sorun şu ki bunu yapınca cihaz fastboot hariç hiç bir yere girmez oldu. "the system has been destroyed" yazıyor ve başka bir şey yaptırmıyor, bootloopa bile girmiyor. Bootloader kilitli olmasa miflash ile stock rom yükler geçerdim tekrar, ancak böyle kaldım.

Bunu açmak için yetkili hesap lazımmış. Ne kadara mal olur, uzaktan yapabilir miyiz?

• huseyinekrem kullanıcısına yanıt

evet olur. özelden yazabilir misiniz, buraya bildirim gelmiyor

• Ben de yaşlı bir teyzemize gelen telefon için Mustafa Bey'den yardım aldım. Uzaktan işlem hızlıca halledildi. Teşekkürler.

• 10 numara

• Özel ileti gönderildi.

• Watsapp dan yazdım destek bekliyorum Musatafa bey

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.