Şimdi Ara

Telefon ve uzun saç ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anadolu Lisesine gideceğim okulda ders arasında telefon ile oyun oynamak yasak mı ? Yasak ise kapalıda olsa yanımızda bulundurabiliyor muyuz ?
    ve uzun saç serbest mi çok uzun değil 20 cm filan

- [ SAYGILAR ] -

• Telefon yasak değildir muhtemelen benim okulumda değildi

Saç da okuluna bağlı değişir

Sen kararlıysan uzun olmasını istiyorsan direnirsin kestirmezsin ama bunun sonucunda bazı hocalarla zıtlaşırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon yasak değil. Saç konusunda okuldan okula müdürden müdüre değişir. Ben liseye ilk başladığında sıkıntı yapıyorlardı. Her hafta kontrol olur, saçı uzun olanı derse almazdı müdür. Sonra biz 11deyken biraz yumuşadı, forma falan da giymiyorduk o aralar birşey demiyordu. Bende o aralar başladım saç uzatmaya, 11 ve 12. Sınıfta saçlarım hep uzundu. Uzun dediğim baya uzundu omuzlarımın 2 karış falan altındaydı saçlarım. Toplayıp öyle giderdim hatta okula. Son sene dalga falan geçedi hatta müdür biz uzun saçlılarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı liselerde telefonlar toplanıp kutuya konuluyor müdür yardımcısının odasındaki kilitli dolaba koyuyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiside okuldan okula degisir. Genelde saça pek bakmazlar ve telefon bulundurabilirsin ama ders sirasinda ilgilenirsen alirlar elinden

• Telefon çok önemli değil.O sacla almazlar kardeş seni kapıdan.Asker traşı ol git

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.