Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lumia 925 al keyfine bak kardeşim

Android istiyorsan ; Nexus 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az daha ekle z2 al bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @eren..34 Uzun zamandır android kullanıyorum bıraz bılgım varn nex4 den başka tavsiye edebileceğiniz telefon varmı

@ten_don Fiyatı ne kadar olcak?
  • 750tlye motorola moto g ye bi bak derim
  • iplenmeyenadam kullanıcısına yanıt
    Xperia SP' yi unutmuşum

O fiyat aralığında alınabilecek en iyi telefon

890 Tl = İ.Bilişim

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

750tlye motorola moto g ye bi bak derim

Oda aklımda ama Zopo 998 de 2 GB ram varken 1 GB ramlı Moto G ??
  • eren..34 kullanıcısına yanıt
    Çift çekirdek ile en iyi telefon olamaz bence hele Türkiye piyasasına Zopo 998 varken Octa core (8)
    biri motorola ve googleın kalitesi var diğer yönde çin firması ama onuda unutma ayrıca 1gb ram olabilir ama saf arayüz olduğundan boşta ram kullanımı 190-250mb arası değişiyor gayet yetiyor buda benim çektiğim antutu fotoğrafı
     Telefon Tavsiyesi
  • Zopo ZP998.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iplenmeyenadam

Çift çekirdek ile en iyi telefon olamaz bence hele Türkiye piyasasına Zopo 998 varken Octa core (8)

Hocam zopo mopo boş ver. Onlar marka mı ?

Neyse sen bilirsin. Moto G de olabilir.

Hadi iyi günler

• skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Buda benimki
     Telefon Tavsiyesi
  • Düşünülebilir: LG G Pro Litehttp://www.hepsiburada.com/liste/lg-g-pro-lite-/productDetails.aspx?productId=telceplgprolite&categoryId=371946

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 16 Mart 2014; 13:48:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eren..34 kullanıcısına yanıt
    Önyargılı yaklaşmayın hocam
    benim koyma sebebim n4ten kötü dedikleri moto g nin sıralamasının nasıl olduğunu göstermek için
  • LG G Pro Lite'ı düşünen varsa hiç boşuna düşünmesin. LG'ye hiç yakışmamış.
  • Guaire kullanıcısına yanıt
    Çeşitli bütçeye, çeşitli cihaz konsepti. Düşünülebilir, 110 tl hediye çekiyle de kullanılabilir. Xperia Sp'ye alternatif.

• Bu telefonda MTK6577 kullanmışlar. Mediatek'in en ucuzu. MTK6589'lar bile onun yanında lüks sayılıyor. Çift çekirdek Cortex-A7, PowerVR SGX531. 960*540 gibi düşük bir çözünürlükteki telefona rağmen performansı MTK6589'lu telefonların gerisinde kalır.

MTK6577 yüzünden FHD video çekemiyor. 720p'yi de 30fps'de çekebiliyor.

8Mp kamera diyor, ama lensi 5Mp olup interpolasyon ile 8Mp'e çıkartılmış olabilir zira MTK6577 5Mp'e destek veriyor.

Üstüne 350 koysan 16GB LG G2 alıyorsun ki aralarında dağlar kadar fark var. Şahsen bu telefon 500TL olsa ancak o zaman tavsiye edebilirim. Zaten yurtdışında da 300$'ın üstünde bir fiyatı var.

Mesela bu sene Lenovo telefonlarının Türkiye'ye geleceği konuşuluyor. Lenovo 20 Mart'ta 130$'a A850+'yı çıkartacakmış.
    - 8 çekirdekli MTK6592M,
    - 960*540, 5.5 inç
    - 4GB/1GB
    - 5Mp/3Mp

Lenovo bunu getirirse belki 500-600TL civarında getirir ki daha iyi bir telefon neredeyse yarı fiyatına olmuş olur.

• Guaire kullanıcısına yanıt
    Neden anlamak istemiyorsun anlamıyorum halbuki Kardeş cihaz bu, fiyatı bu, alalım ya da almayalım. Üzerine 350 koyamayacak olan varsa böyle bir şey de var diyoruz. Anlıyor musun? Yoksa ben üzerine 2000 lira daha koyup g flex aldım zaten konuşturma insanı

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Neden anlamak istemiyorsun anlamıyorum halbuki Kardeş cihaz bu, fiyatı bu, alalım ya da almayalım. Üzerine 350 koyamayacak olan varsa böyle bir şey de var diyoruz. Anlıyor musun? Yoksa ben üzerine 2000 lira daha koyup g flex aldım zaten konuşturma insanı

Ben de alınmaz bu cihaz bu parayı etmez diyorum. Esas bunu anlamayan sensin. Sana hangi telefonu kullandığını da sormadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.