Şimdi Ara

Telefon tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dostum sen telefon alacaktın noldu aldın mı yahu?
  • Eyvallah dostum. Telefon alacağım ama hala karar veremedim. Bugün yarın alacağım, seçenek çok olduğundan karar veremiyorum. Forumda dolaşıyorum karar vermek için. Tavsiyeye açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okantopuz

Eyvallah dostum. Telefon alacağım ama hala karar veremedim. Bugün yarın alacağım, seçenek çok olduğundan karar veremiyorum. Forumda dolaşıyorum karar vermek için. Tavsiyeye açığım.

Dostum ben Z3 compact aldım.Güzel hoş telefon tavsiye ederim.Ama dedikleri kadar yüksek ekran süresi alamadım.Onun dışında gayet hoş güzel bir cihaz.Pek bir sıkıntısını görmedim.Ekran büyüklüğü bence gayet yeterli ki zaten iPhone 6 ile aynı büyüklükte.
  • Anladım dostum seçeneklerimin birinde de o var. Bakalım ne olacak. Ayrıca konuyu açan arkadaşada HTC Desire Eye tavisye ederim. Benimde aklımın bi köşesinde o var, batarya süresi düşündürüyor. Save The Day dostum önerini dikkate alacağım.
  • Şöyle diyeyim ön kamera arkadan daha önemli ama sırf kamera için performanstan taviz verecek kadar değil bu yüzden m8 seçtim pilinin de beni gün içinde idare eder diye düşünüyorum hayırlısı olur inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fare315 -- 25 Temmuz 2015; 21:52:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fare315

Şöyle diyeyim ön kamera arkadan daha önemli ama sırf kamera için performanstan taviz verecek kadar değil bu yüzden m8 seçtim pilinin de beni gün içinde idare eder diye düşünüyorum hayırlısı olur inşallah

M8 zaten en iyi telefon seçilmişti merak etmeyin pişman olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okantopuz

Anladım dostum seçeneklerimin birinde de o var. Bakalım ne olacak. Ayrıca konuyu açan arkadaşada HTC Desire Eye tavisye ederim. Benimde aklımın bi köşesinde o var, batarya süresi düşündürüyor. Save The Day dostum önerini dikkate alacağım.

Dostum inşallah kendin için en hayırlı telefonu alırsın :)
  • İnşallah dostum. İyi dileklerin için teşekkür ederim. Aldığımda sana yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fare315

Şöyle diyeyim ön kamera arkadan daha önemli ama sırf kamera için performanstan taviz verecek kadar değil bu yüzden m8 seçtim pilinin de beni gün içinde idare eder diye düşünüyorum hayırlısı olur inşallah

Benim eski telefonum m8,insallah ayni sorunlari yasamazsiniz hayirlisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.