Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozanulmulk14 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
12.009
Cevap
181
Favori
521.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam satıcıların elindeki stoğu bilemeyiz ne zaman stok yenilerler onuda bilemeyiz geçen sefer yine bu fiyatlara ulaştıktan sonra 1150 TL ye 64 GB olan versiyonu satılmaya başlanmıştı ödediğiniz para bence yüksek onun yerine 950 TL civarına Xioami Redmi Note 4X bakın hoşunuza gidebilir 32 GB da iyidir ama o fiyata ben 64 GB alabiliyorken almam açıkçası Huawei P9 Lite 2017 alabilirsiniz Huawei P9 ithalatçı garantili alabilirsiniz Asus Zenfone 3 4/64 GB olan versiyonunu alabilirsiniz Sony den X Compact bakabilirsiniz seçenekler artıyor bütçe arttıkça

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam hocM 800-900 arası önerin ne? Xiaomi note4x in kamerayı begenmedım pek.

2, elde olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahri1994 B kullanıcısına yanıt
    Bir ara N11 de yenilenmiş Zenfone 2 800 TL ye satılıyordu bir bakın derim Huawei P9 Lite 2017 nin 2. Eline bakın 1-2 aylık cihazı o fiyatlara alabilirsiniz

• Merhaba. Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Mi Max 64GB kullanıyordum. Büyüklüğünden dolayı sattım ve şu an yedek telefonum G2'yi kullanıyorum. Xperia X, Lenovo P2, LG G5 SE, P9 Lite 2017, Xperia X Compact, Idol 4 gibi birçok model araştırdım. Telefonda genellikle video izlerim. Çok ağır olmayan bir iki oyun oynarım, müzik dinlerim ve internette dolaşırım. 1400 lira altında kamerası da iyi olan birçok model araştırdım. Lenovo P2 ve Idol 4 aklıma yattı. Lenovo P2'nin özellikle pil performansı, Idol 4'ün ise ses performansı beni cezbetti. Genel özelliklere bakacak olursam Lenovo P2'yi almayı düşünüyorum yalnız; hemen hemen 500 liralık farkı vermeye değer mi beni düşündürüyor. Idol 4'ün pil performansı ortalamanın üstü olsaydı direk onu alırdım. Lenovo P2'nin kulaklık performansı nasıldır? Telefonu aldıktan sonra garantisi bitene kadar kullanmayı düşünüyorum. Sizce hangi telefonu almalıyım? Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: kamar33

1449 liraya Hepsiburadadan aldım, sizce iade mi etmeliyim o zaman. Yani telefonum yok şuan eger 1150 civari olursa gerçekten gerekirse bir hafta daha telefonsuz kalirim

1150 olan telefon vergi zammı ile 1200 lira oldu.
    .
    Şu anda xiaomi alacaksanız,
    1300 liraya mi 5s mantıklı.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5s-64gb-ithalatci-garantili-p-HBV000002PVZ7

Normal mi5 ve mi5 prime için 1200-1250 tl civarı uygundur.
    1400-1500 tl verilmez.

.

Tr garantili sony X de mantıklı.

http://www.hepsiburada.com/sony-xperia-x-sony-turkiye-garantili-p-TELCEPSONXPX-RG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 16 Ağustos 2017; 20:31:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    Lenovo P2 ilk çıktığında video da ses sorunları ile çıkmıştı gelen güncellemeler ile düzelttiklerini söylüyorlar ama telefonun odak noktası sonuç olarak bataryası telefonun sadece bir özelliğine dikkat edilince diğer özellikleri arada kaçıyor ben P2 nin ne ön nede arka kamera performansını beğenmedim ayrıca vücuttaki Sar değeri 1.650 yüksek bir rakam evet muazzam bir pili var almayı da zamanında düşündüm ama bence alınmaz 2 telefon arasından yine P2 derim ama benim fikrimi soracak olursanız ;

Asus Zenfone 3 4/64 GB olan versiyonu

Huawei P9 Lite 2017 kullandığım bir telefondur kamera performansından ben memnunum

Sony X Compact uzun pil süresi alırsınız yine gayet iyi bir kamerası vardır

Xioami Mi 5S Google Pixel telefonlarında kullanılan kamera lensi vardır

Xioami Mi 5 Asus Zenfone 3 ile aynı kamera lensini kullanıyor gayet başarılıdır bakmanizi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Bir ara N11 de yenilenmiş Zenfone 2 800 TL ye satılıyordu bir bakın derim Huawei P9 Lite 2017 nin 2. Eline bakın 1-2 aylık cihazı o fiyatlara alabilirsiniz

Bu huaweii p9 lite 2017 nasıl bir cihazdır? Kamera vb.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahri1994 B kullanıcısına yanıt
    Kullanmakta olduğum bir cihazdır kamera performansını ben beğendim herhangi bir kronik sıkıntısı yok alınabilecek bir telefon batarya ömrüde gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahri1994

Selam hocM 800-900 arası önerin ne? Xiaomi note4x in kamerayı begenmedım pek.

2, elde olur.

http://www.hepsiburada.com/alcatel-idol-4-alcatel-turkiye-garantili-p-HBV000002NX1A
    "Telefonda genellikle video izlerim. Çok ağır olmayan bir iki oyun oynarım, müzik dinlerim ve internette dolaşırım. "

Kullanımınıza göre sony X ve idol 4 tercih edilebilir.
    Ikisindede stereo hoparlör vardır.
    Kamera ; idol orta. Sony ise daha iyi diyebiliriz.
    Idol4 de hızlı şarj özelliği vardır, 30 dakikalık şarj ile batarya %50-60 dolmuş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 16 Ağustos 2017; 21:31:45 >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Evet, ben de okumuştum o sorunu. Sonradan güncelleme ile düzeldi dediler. Kamera da dediginiz gibi ahım şahım değil ama orta segment için idare eder. 1400 lira civarinda Xperia X'in ve X Compact'ın kamerası güzel. Sar değerinin bilimsel olarak kanıtlanmış bir zararı bulunamadı bu zamana kadar. Asus Zenfone 3'ün 1500 lira üzeri fiyatı var. Açıkçası telefona o kadar fazla vermek istemiyorum. P9 Lite 2017'yi de araştırdım işlemci, kamera güzel yalnız dahili hafızası, rami zayıf kalıyor P2'ye göre. Ayrıca sensörleri de zayıf kalıyor. X Compact'ın ise ekranı bana küçük gelebilir. Çünkü telefonda en çok yaptığım şey film, dizi izlemek. Xiaomi marka telefon ise almak istemiyorum. Kafam karıştı bayağı. Hazır Gittigidiyor'da Maxipuan da veriyorken alayım diyordum.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Xperia X de aklımda olan bir model. Duruma göre alacağım artık.
  • Yurtdışından telefon alacağım (Irak) imei değiştirilebilir bir telefon arıyorum . Şu an LG g2 kullanıyorum. Suya düştü malesef. Oyun pek oynamam. Fazla ısınmayan. Pili günü çıkaracak bir telefon arıyorum. Uzun yıllar kullanabileceğim (en az 3 yıl kadar) Aklımda Mi 6 var ama sanırım mi 5s fazlasıyla yeter gibi geliyor bana. İmei atılabiliyor mu Xiaomi lere? Fazla para vermenin manası yok sanırım. Siz ne dersiniz? Önerebileceğiniz farklı bir marka model var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockclimber -- 16 Ağustos 2017; 22:06:36 >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Sony Xperia X, Xiaomi'nin yanında sanki biraz daha basit kalıyor.
    Aldığımı iade ederek 1300 TL ye Mi 5S aldım. Bakalım Allah pişman etmesin, yardımlarınız için teşekkür ederim..
  • kamar33 K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• rockclimber kullanıcısına yanıt
    Evet IMEI atılabilir Irak'ta telefon fiyatlarını bilmiyorum fakat eğer uygunsa Mi 6 alın derim Snapdragon 835 4 veya 6 GB ram çift kamera Mi5S den daha iyi bir telefondur ve geleceğe yatırım gibi düşünün TR de 1900 TL ye satılıyor garantisiz olarak garantili olanı 2300 TL civarında eğer daha ucuza alabiliyorsanız Mi 6 alın ama gerek yok o kadar vermeye diyorsanız Mi 5S de kötü telefon değildir oda sizi götürür ama Mi 6 daha da uzun süre kullanım ömrü sağlar

• kamar33 K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

O fiyat bandında TR garantisine sahip P2 çok iyi telefon. Şarj süresi, stabilliği, tasarımı orta düzey kullanıcı için fazlasıyla yeterli. İşlemcisisi eski diyebilirsiniz(Yeni olsa 2000 den aşağı düşmezdi zaten). Parmak izi hassasiyetini eleştiriyorlar. 10 denemeden 1 maksimum 2 de sıkıntı olur(Üst düzey telefonlarda bile bu şekilde). Bu kullanıcı için büyük bir sorun değil. Kamera neye göre kötü, kıstasınız nedir. S8 ve S8+ göre ise evet kötü. P2 dışında tüm telefonların kameraları bu kıstasa göre kötü. Kamerasını en çok beğendiğim telefonlar s7 ve sonrası samsunglar. Yani övüp bitiremediğimi mi 5 ve mi5s ten kötü değil. Bu telefon pil odaklı bir telefon. Ve bunu çok çok iyi gösteriyor. Mevcut akıllı telefon kullanıcıların en önemli kıstasının ve sorunun pil olduğunu düşünürsek lenovo bunu çok iyi yapıyor. Ve lütfen bu telefon için pil dışında çöp demeyin. Pilin yanında fazlasıyla yeten rami, kesinlikle yeterli kamerası, stabilliği, tasarımı ön plana çıkarıyor. Zamanının G2si olarak görüyorum. Tabi malzeme kalitesi kesinlikle daha iyi.

• naim@gop kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum. Zaten kamerasına kötü demedim. Orta segment için idare eder. İşlemciye gelecek olursam günlük kullanımda hiçbir fark hissedilmiyor. Lenovo P2 ve Idol 4 arasında kalmıştım. Fiyatından dolayı Idol 4 almayı düşünüyorum. Arada 500 lira fiyat farkı var.
  • Hemen soruma geçiyorum.

Babama 4 inç ila 4,7 inç arası telefon lazım
    android olacak
    kamerası iyi olacak ve facebooka hızlı girecek ..

İstediği özellikler bunlar . Var mı bu özelliklere uygun telefon
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.