Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
12.015
Cevap
181
Favori
521.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biraz düşer derseniz mi5s çok güzel bir şık olur yok bunlar arasinda olacak derseniz c5 pro alırdım ben ..

p9 lite 16 gb , 3 gb ram , c5 pro 4gb -64 gb 100 tl farka değer derim
  • iphone 7 plus mı samsung s8 mi ikiisi arasında kararsız kaldım
  • 6" ekranlı güzel kameralı telefon arıyorum.

çin telefonu dahi olur.

xa1 istemiyorum malum bataryası.
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Benim tercihim 7 Plus olur hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Xioami Mi Max ve Mi Max 2 ye bakın derim

Asus Zenfone Zoom S de olabilir

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesso.

Merhabalar.En az 5.7 inç 1700 TL ye kadar neler önerirsiniz?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/37531-48423-61961-62076-67070-87108/samsung-galaxy-a8-2016_samsung-galaxy-a9-pro_samsung-galaxy-c9-pro_xiaomi-mi-5s-plus_samsung-galaxy-c7-pro_xiaomi-mi-max-2-64gb/

• Arkadaşlar selamlar 1-2 güne telefon alacağım huawei p9 lite , p9 lite 2017 (baktım fakat aralarında ne fark var anlayamadım),xiaomi mi5s telefonları arasından hangisini önerirsiniz ?

Kriterlerim : Kasmasın,stabil olsun ve de şarjı iyi gitsin mümkünse. Kamerası çok iyi olmayabilir çok fotoğraf çeken bir insan değilim. Arada oyun oynarım, öyle donanım kastıran tarzda oyunlar oynamam.

Huawei'nin tasarımını daha çok sevdim gibi xiaomi biraz daha takoz gibi geldi :)
    Bir de xiamoninin siyah rengi yok stoklarda yok o da arka plana atmama sebep oldu ama siz yine de söylediğim kriterlere göre aralarında hangisini tavsiye edersiniz ?

Teşekkürler.
  • Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    P9 Lite 2017 orta seviye bir telefondur

Xioami Mi 5S fiyat performans telefonudur benim tercihim mi 5s den yana olurdu hocam gerek kamerası gerek performansı ile sizi daha memnun edecek bir cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Arkadaşlar selamlar 1-2 güne telefon alacağım huawei p9 lite , p9 lite 2017 (baktım fakat aralarında ne fark var anlayamadım),xiaomi mi5s telefonları arasından hangisini önerirsiniz ?

Kriterlerim : Kasmasın,stabil olsun ve de şarjı iyi gitsin mümkünse. Kamerası çok iyi olmayabilir çok fotoğraf çeken bir insan değilim. Arada oyun oynarım, öyle donanım kastıran tarzda oyunlar oynamam.

Huawei'nin tasarımını daha çok sevdim gibi xiaomi biraz daha takoz gibi geldi :)
    Bir de xiamoninin siyah rengi yok stoklarda yok o da arka plana atmama sebep oldu ama siz yine de söylediğim kriterlere göre aralarında hangisini tavsiye edersiniz ?

Teşekkürler.

Geçen hafta anneme p9 lite 2017 almak için media markt a gittim.

Telefonu elime aldım home tuşuna bastım, önce en alt ikonlar, sonra ikinci sıra ikonlar, en son google arama butonu ekrana geldi. Yok dedim bunu kafadan eliyoruz.

Annem, boşver bilindik marka olsun oğlum deyince, eledik eledik. Bu kadar veren bunuda verir diye diye seçeneği ikiye indirdik.

Sony xa1 e ve samsung a5 2017 ye baktık. En son n11 den galaxy A5 i aldık.

Mi mağazalarda olsa elime alıp incelemek isterdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

1500-2000 arası şarjı iyi kamerası iyi birde dış görünümü güzel ne önerirsiniz

iphone 6 sony xz sony xa samsung a5 gibi telefonlara bakıyordum sorun çıkarmayacak bir telefon olması lazım birde banka kredisiyle nereden alınmasını tavsiye edersiniz?
  • 1800-2000 TL arasında Xioami Mi 6 alır gerisine de karışmazdım hocam.

Hepsiburada alışveriş kredisiyle birlikte alabilirsiniz.
  • RdvnKrca, mi 5s bence de 1300 bandında en iyi f/p ürünü ama ekran paneli LG çıkarsa, malum ısınma ile birlikte ghost screen sorunu baş gösteriyor.

Değişik forumlarda, baktığım kadarıyla, mi 5s LG panellerde ghost screen sorunu yaşayanlar var. Net teki satıcılara mesaj atıyoruz panelin LG mi, JDI mi olduğunu açmadan söyleyemeyiz diyorlar.

Sırf bu yüzden Mi 5s alamıyorum. Bu telefonu gördükçe de başkasını almak içimi sinmiyor.

Alıp, Lg panel çıksa bile şansa devam etmek mi mantıklı bilemedim.

• Xsi Leah kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun mi 5 de baş göstermeye başladı hocam mi 5S de ayrıca parmak izi ve kamerada odaklanma sorunu var mı 5 ise yine ekran sararma sorunu mevcut mi 6 da ilk başlarda sorun vardı ama şu anda kullananlar mutlu bir sorun olmadığını söylüyorlar isterseniz birde Note 4X modeline bakın ben kullanıyorum gayet memnunum

Hocam arkadaşım yurt dışından telefon alacak Max bütçe 350 euro. İlk önceliği kamera. Kamera olsun başka bir şey olmasın diyor o derece. Xiaomi dışında ne tavsiye edersiniz?

Teşekkürler

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı fiyatlarına pek fazla hakim değilim hocam 350 euro 1500 TL civarına tekabül ediyor sanırım en iyisi mi 6 olur Huawei modellerine de bakabilirsiniz P9 bulabilirseniz o fiyata kaçırmayın derim

Sabahtan beri telefon özeliği bakmaktan kafam şişti :)
    Note 4x yine f/p oranı olarak baya iyi. Tel sadece hepsiburada da var ve chip para ile 900 e geliyor.
    Bir kaç soru sorayım.
    1. Bu tel de panel JDI mı? LG de çıkabilir mi?
    2. Kamerası güzel fakat kameranın sensör boyutu biraz ufak, kamera foto çekim kalitesi sizce nasıl?
    3. 4G ve Wi-Fi ile ilgili bir sorun yaşadınız mı?
    4. Batarya 4100 mAh gibi iyi bir değerde, hakkını veriyor mu?
    5. Isınma sorunu var mı?
    6. Bilinen Kronik sorunu var mı?

Son olarak Samsung Galaxy C7 Pro için ne düşünürsün. f/p olarak pahalı gibi geldi bana. ortalama bir telefon olmuş. her şey ortalama değerde. performansı iyi gibi. kamera ve batarya zayıf gibi.
    Hocam sağolun ama benim arkadaş takıntılı çıktı. Daha önce kullandığı telefon sony vardı 1 sene kullanmış bozulmuş. Bozulduğu günü görmüştüm. Telefonun şarjı bitmiş kapanmıştı şarja takmıştık telefon bi da açılmadı. Dedi ki çin üretimi olduğu için bozuldu. Bu yüzden hauwei de istemiyor. Mağazadan alacağım bakacağım çin üretimi olmayacak diyor

• Xsi Leah kullanıcısına yanıt
    Çok telefon bakınca öyle oluyor hocam bilirim :)

1. Benim telefonun panel bilgilerinde Qualcom yazıyor bakmıştım alırken bir sorun yaşamadım henüz

2. Gündüz çekimlerinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız ama gece çekimleri pek iyi değil fakat 900 TL lik bir telefon olduğunu unutmayın

3. Onlarla alakalı bir sorun veya sıkıntı yaşamadım gün boyu 4G açıktır

4. Batarya hakkını veriyor 2 gün şarja takmıyorum ekran süresi 10 saat alıyorum genelde

5. Isınma ile karşılaşmadım oyun oynamıyorum bununda etkisi vardır elbet

6. Bilinen herhangi bir kronik sorun yok

Samsung'a bulaşmayın hocam.

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    E hocam arkadaşınızın haberi var mı bilmiyorum ama bütün telefonları Çin'de üretiyorlar sadece arkasına made in ...... Yazıyorlar Çin'de üretim ucuz olduğu için bütün markalar orada üretim yaptırıyor hatta Apple bile ayrıca Sony Çin üretimi değil Japon üretimi bu şekilde düşünmesi yaklaşması yanlış.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.