Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.960
Cevap
181
Favori
518.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 8 bin tl civarında çoğunlukla oyun odaklı bi telefon öneriniz olur mu acaba ? Yeğene düşünüyorum oyun oynamayı seviyor :)

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Sağol hocam ama maalesef iyi günlerde kullanamayacağım gibi..

Telefonumu sipariş ettim ve başka site aracılığıyla kılıfta temin ettim ve tahmin edin başıma geleni..

Sıfır diye aldığım telefonun şarj giriş yerlerinde deforme vardı, bildiğim kadarıyla telefon jilatinli şekilde geliyor bunlar direk bir poşete koymuş göndermişler. Kulaklığın bağlanma şeklini görseydiniz, mümkün değil bir huawei telefona böyle saçma bir şekilde kulaklık koymazlar derdiniz, uzun lafın kısası dün akşam gelen telefonumu daha kurmadan, hiçbirşeye dokunmadan bunları gördüğüm için iade ettim. Bugün gelip teslim alacaklar.

Şimdi fiyatıda 200-300 TL artmış üstüne bir kere böyle olunca tekrar aynı telefonu alıp riske atmak istemiyor insan çünkü ne olursa olsun 2 senelik bir telefon olduğu için bu firmalar gibi akıllı adamlar kullanıcının anlamayacağını sanarak, kandırabildiğimi kandırayım diyorlar ve bu sayede 5000 TL'ye ikinci elini alıp, 11.500 TL'ye satıyorlar. İnşallah kimseye böyle birşey yapamazlar biz az çok anlıyoruz ediyoruz, araştırıyor ama bilmeyen çocuklar ne yapsın..

Param ne zaman iade edilir ise ona göre bir bakacağım, ne yapsam, ne alsam diye.. Hayırlısı hocam.

• merhaba, 4000 TL ye kadar ne tavsiye edersiniz, oyun hiç oynanmayacak, öncelikle pil ömrü iyi bir tel arıyoruz.

• UJohnLAue U kullanıcısına yanıt

Nereden aldınız hocam direkt olarak mağaza veya müşteri temsilcisi ile görüşüp durumu anlatın derim fotoğraflarını çektiyseniz, Sıfır olan bir model ile değiştirmek zorundalar zaten üstüne para isteme hakkı diye birşey yok, Direkt değişim isteseydiniz aslında.

Maalesef ülkemizde çok var böyle iş ahlakı eksikliği, Yazık gerçekten, Dediğin gibi herşeyi geç insanın hevesi kırılıyor böyle olduğunda.

Büyük ihtimal ile yenilenmiş veya iade edilmiş ürün hiç kontrol edilmeden gönderilmiş, Dediğiniz gibi kontrol edilse deforme olan bir ürün yollanmaz sıfır diye böyle insanlar para kazanıyor 

• 300 - 500 ucuz diye dayıoğlu iletişimden telefon almayın hep söylüyorum. Muhakkak bir çakallık vardır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • OnePlus 9 Pro

Poco F4 GT

Xiaomi 11T Pro

Redmi K50 Pro

Bu telefonlardan hangisi alınır?

Baya oyun oynuyorum.

Yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum.

türkiye de güzel telefonlar çok az kalmış vallahi ya.

one plus 10 pro gelene kadar bekleyeceğiz gibi duruyor  

akakce.com
    8 GB, 12 GB, 4500 mAh ve daha yüksek, 120 Hz, 144 Hz, Kirin 990 5G, Snapdragon 8 Gen 1, Snapdragon 888, 8 Cep Telefonu Fiyatları, Modelleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/cep-telefonu.html/86802,145700,149870,1115400,1115401,1141861,1141962,1141977,1142035

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levorh -- 28 Temmuz 2022; 15:28:43 >
  • fluminense kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle diyim telle konuşurken bi anda kapanıyor ve açılırken miui yazısında takılı kalıyor çoğunlukla güç tuşuna basa basa zor açıyorum,güncellemeden sonra hele yeniden başlatılırken miui yazısında bi takılı kalıyo en az 10 dk uğraşıyorum,kulaklık takılı değilken bazen kulaklık gözüküyor bazen takılıyken gözükmüyor yeniden başlatıyorum,diğer yazılımsal kasma donma vs de cabası xiaomi hiç önermem o paraya samsung al bence bende a33e geçecem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • grknasma G kullanıcısına yanıt

• iyi forumlar. eskiyi yenile kampanyasından cihaz bakıyorum. iphone 12 64 GB 12499 tl ye geliyor, iphone 11 128 GB 8799 tl ye geliyor. iphone 12 daha iyi bir cihaz ama 64 gb yeter mi diye düşünüyorum yoksa 11 128 beni idare eder mi oyun oynamam, ama video izleme, sosyal medya,tarama,mailve borsa takip uygulamalarını sıkça kullanırım.bi ara diyorum iphone 13 e mi yönelsem sarjı çok iyi diyorlar.şarjın sabahtan akşama bana yetmesi yeterli.siz olsanız hangisini alırsınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzmrt -- 30 Temmuz 2022; 19:48:35 >
  • ogzmrt O kullanıcısına yanıt

Bu fiyatlarla 12 mantıklı

• samsung m23 5g ile realme 8 arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz dostlar? sosyal medya yok, kamera çok dert değil. sadece clash of clans tarzı oyun oynarım. tavsiyeniz?

• A101'de satılan realme 8 arkasında dare to leap yazıyor mu? Alan varmı aranızda?

• Merhaba arkadaşlar , yaklaşık 6 senedir iPhone 6s kullanıyorum . Artık batarya, hafıza ve konuşma sesi sorunlarından dolayı değiştirmeyi düşünüyorum. Hafıza olarak en az 128 GB, kamerası da iş fotoğrafları için yeterli olacak bir telefon bakıyorum . Fiyat aralığım 7-9 bin arasıdır.Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

• çiğküfte Ç kullanıcısına yanıt

Bu yazı niye bu kadar önemli?

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Güzel ve farklı duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çiğküfte Ç kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarı ile tüm renklerinde yazıyor bu yazı.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Trendyolda ve hepsiburada da satılan Siyah modellerinde yazmıyor.Bende almışken yazılı olanı istiyorum.Keşke aramızdan birisi A101'den siyah rengini almış olsa söylerdi.

• 8k en iyi telefon hangisi.

• Merhaba. 7 bin civarına fotoğraf ve pil ömrü odaklı telefon tavsiyeniz ne olur arkadaşlar? İphone 7 den geçiyorum. Oyun oynamıyorum

• 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.