Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.003
Cevap
182
Favori
520.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksimum 4.500 bandında bir öneriniz var mı acaba ? Uzun yıllar kullanan birisiyim, 5g & Batarya & Kamera öncelikli. Uzun süreli telefon görüşmesi, mesajlaşma ve sosyal medya kullanımı gerçekleştiriyorum

• adrasa A kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4000 tl civarı en güncel, batarya ve kamera performansı iyi hangi telefonu tavsiye edersiniz?

• Asetilsalisilikasit A kullanıcısına yanıt

Galaxy A52

• lordford50 kullanıcısına yanıt

teşekkürler cevap için. A52de ne kadar ekran süresi alırız acaba kullanan var mı?

• Asetilsalisilikasit A kullanıcısına yanıt

• @lordford50 sizce mi 11 lite mı a52 mi alınır 5gli modelleri aşağı yukarı 1000er lira fazla olabileceği için 4glisini alıp kullanmayı düşünüyorum .Mi 11 lite tasarım,incelik olarak çok hoşuma gitti ,2750 -3000 lira civarında kayıtsız şeklinde var fiyatı da beni çok cezbediyor siz olsanız ne yapardınız hangisini alırdınız ? yaklaşık bin lira fazla verip a52 mi almalıyım ? başka bu fiyatlarda amoled ekranlı telefon öneriniz var mı kamera ,stabilite benim için çok önemli

• keinfarben kullanıcısına yanıt

Stabilite , OİS kamera, batarya, su-toz koruma, marka değeri vs nedenlerle A52 derim

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Stabilite , OİS kamera, batarya, su-toz koruma, marka değeri vs nedenlerle A52 derim

aradaki 1250 lira fiyat farkına değer mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: keinfarben

aradaki 1250 lira fiyat farkına değer mi ?

Alıntıları Göster

Ahmete göre değer,

Mehmete göre değmez.

bunun cevabı sende.

• lordford50 kullanıcısına yanıt

mantıklı ,teşekkür ederim

• x3 poco hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar fp midir alınır mı

• Redmi note 8 64gb kullanıyorum. Bana yetiyor. Telefonda oyun oynamam. Günlük kullanım, internette gezinme, forumlar, youtube, banka işler. vs için kullanıyorum. Bu telefonu çocuğa vereceğim.

Marka farketmez. Ekran sağlam olsun. Kolay kırılmasın. 64-128 GB farketmez 2000-4000 arası f/p telefon ne alabilirim?
    Çift hat olması gerekiyor.

Araştırıyorum. Poco X3, tcl 10l, a52, redmi note 10 bunlar mantıklı mı? Başka öneriniz var mı f/p?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 12 Nisan 2021; 11:27:49 >
  • Herkese selam.

Babam şu an xiaomi mi a2 lite kullanıyor. Malum pandemi nedeniyle torunuyla ve çocuklarıyla ancak kamera ile görüşebiliyor. Şu anki telefonunun ön kamerası pek iyi değil.

Ön kamerası ve ekranı iyi, ses kalitesi ve mikrofonu da idare edecek, fiyat olarak üzmeyecek yeni bir telefon almak istiyorum. Ne önerirsiniz?

• S0NADAM kullanıcısına yanıt

Kamera da önemliyse ois kameralı A52 mantıklı,

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-a52//

3000 lira altında redmi note 10 da fena değil ama daha ucuza redmi note 9s ve A73 daha mantıklı gibi.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/436157-610691-662517/redmi-note-9s_oppo-a73_redmi-note-10/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 12 Nisan 2021; 16:1:32 >

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 12 Nisan 2021; 15:52:27 >

• Merhaba arkadaşlar. 4.000 TL'ye kadar cep telefonu lazım. Birinci öncelik Kamerasının çok iyi olması, sonra menü / programlar akıcı , stabil olsun yeter, oyun oynanmayacak.

• poco x3 ile x3 india arasında ne farklar vardır??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Bu bütçede sadece Samsung A52 de OİS var

• 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.