Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.715
Cevap
113
Favori
321.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 35 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1736
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3212
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1625
  • Favoriye Eklediklerim 143
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • RdvnKrca (3212 mesaj) lordford50 (573 mesaj) TearsForFears (81 mesaj) receep 32 (56 mesaj) Captain Kirk (41 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3519 mesaj) Mobil (3252 mesaj) Tablet (74 mesaj) Mini (261 mesaj) Uygulama (1693 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #16
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> ★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: Turttle Punch

hocam ne karar verdiniz bende aynı ikilemde kaldım çünkü.

Alıntıları Göster

Hocam hiç ikilemde kalma oppo reno4 al geç çok memnunum hem kamera hem hız hem ekran efsane ayrıca hiç ısınmıyor telefon yahu deli gibi oyun oynadım hiç mi ısınmaz. Reno4 tavsiye ederim s10 plus eski telefon ve işlemci sorunlu reno4 süper 20 dkda %50 şarj ypaıyorum acil işim mi var takıyom hazırlanana kadar dışarı çıkmak için yarıya geliyor

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: goqmen

merhaba bütçem yaklaşık 3500 civarı. hanıma fotoğraf ve internet ağırlıklı bir telefon alacağım. oyun oynamaz.

estetik açıdan da güzel olduğu söylendi mi10 lite önerdiler genelde.

sizce ne alsam olur yardımcı olabilir misiniz?

şu an iphone6 kullanıyor ama bu bütçeyle artık android bir cihaz alacağız.

mi 10 lite çok kaba ekranı sorunlu bir telefon. Hem estetik hem hafif hem hızlı hem süper kameralı istiyorsan kesinlikle oppo reno4 almalısın

|
    |
  • Er
    12 Mesaj

3000 lira civarı hafif, ince ,küçük ve beni uzunsüre götürecek bi tlefon arıyorum 2.el de düşünebilirim garantisi devam eden

|
    |
  • Yarbay
    3227 Mesaj

2000-2500 civarı önerebileceğiniz android telefonlar nelerdir arkadaşlar? Annem kullanacak

• Er
    6 Mesaj
    Realme 6i 128 GB 2200 TL. Sizce bu fiyata iyi mi? Daha iyi alternatif var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj

Samsung m31 ve oppo a73 ü bi inceleyin. Ven babama 2500'e realme 6 almıştım ama onun fiyatı uçtu 3000i'i geçti.

|
    |
    PetrovaFire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj

Emin değilim ama 6i de kronik bir sorun vardı sanki bilen varsa yazabilir. Oppo a73 veya samsung m21-m31 modellerine de bir bakın

|
    |
    FastMember kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    182 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

İphone 7

3000TL veya altına bulunabiliyor olsa alırdım. şu aralar biraz yaklaştı sanırım. ama uzun ömürlü olur mu tarafında da endişem oldu. bu sebepten samsung m31 aldık. şimdilik memnun gibi. bakalım.

teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    3434 Mesaj
    Arkadaşlar videoyu izledikten sonra telefondaki önceliklerinizi hangi cihazlar arasında kaldığınızı söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım
    https://www.youtube.com/watch?v=_CAdzecNl_8&feature=youtu.be
    |
    |
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj

|
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj

Telefonla tek işi whatsapp, youtube, instagram olan birisi için kamerası orta yollu, pil ömrü nispeten çok iyi Türkiye'de yetkili servisi bulunan bir model var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bacala -- 13 Aralık 2020; 16:30:2 >
  • Yarbay
    13399 Mesaj

Samsung Galaxy M51 

7000 mah batarya

|
    |
    Bacala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj

İlk android telefonum olucak çok model var yardımlarınızı bekliyorum, Huawei P30 vs Xiaomi Mi Note 10 arasında kaldım , P30 seçme nedenim çinli telefonlara ön yargılıydım fakat ilk çıktığında mağazada incelemiştim hoşuma gitmişti, diğer model için ise o fiyatlarda bataryası yüksek olan onu gördüm, çok bilgili değilim bu fiyatlara yakın başka önerileriniz varsa da beklerim.

• Yüzbaşı
    276 Mesaj

PLS IPS mı yoksa Super AMOLED ekran mı daha iyidir ?

• Yarbay
    13399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nejatb

PLS IPS mı yoksa Super AMOLED ekran mı daha iyidir ?

Led ekran Lcd ekrandan daha iyidir,

daha az batarya tüketir.

yani oled ve amoled ekran tercih edebilirsiniz.

pls ise ips ekrandan da daha kötüdür.

|
    |
  • Yarbay
    13399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OnLyHack

İlk android telefonum olucak çok model var yardımlarınızı bekliyorum, Huawei P30 vs Xiaomi Mi Note 10 arasında kaldım , P30 seçme nedenim çinli telefonlara ön yargılıydım fakat ilk çıktığında mağazada incelemiştim hoşuma gitmişti, diğer model için ise o fiyatlarda bataryası yüksek olan onu gördüm, çok bilgili değilim bu fiyatlara yakın başka önerileriniz varsa da beklerim.

|
    |

• Yüzbaşı
    276 Mesaj

Samsung Galaxy M21 telefon alacağım.

Türkcell de satışta gözüküyor

Türkcell satış konusunda güvenilir mi , sattıgı telefonlar Samsung garantisi altında mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejatb -- 15 Aralık 2020; 15:48:58 >
  • Yarbay
    13399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nejatb

Samsung Galaxy M21 telefon alacağım.

Türkcell de satışta gözüküyor

Türkcell satış konusunda güvenilir mi , sattıgı telefonlar Samsung garantisi altında mı ?

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/cep-telefonu/samsung-galaxy-m21-64-gb

türkcell garantisi diye bahsedilmiş.

samsung garantili olamayabilir.

yetkili türkcell bayiinden öğrenmenizde fayda var.

|
    |
  • Teğmen
    195 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar anneme telefon alacağım önceki telefonu samsung grand neo artık çalışmıyor, xiaomi red mi note 8 ile samsung galaxy A20s arasında kararsız kaldım. Samsung sar değeri daha düşük,bu modelleri seçme sebebim sar değeri düşük olması ,yardımcı olursanız sevinirim??Kamerası iyi wifi si sorun çıkarmayan bir telefon olsun istedim
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Gencler Samsung a21s nasildir. Tavsiye edermisiniz. Ya da 3000 Tl ye kadar onerileriniz ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brkelf -- 16 Aralık 2020; 15:9:57 >
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.