Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.009
Cevap
181
Favori
521.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: spaceblancet

Samsung Galaxy S10 Lite mı yoksa OnePlus 7T mi? Veya bunlara eşdeğer başka önerdiğiniz var mı ? Kamera iyi olsun istiyorum ve telefon kasmasın.
    İkisi de kasmaz,
    İkisinin de kamerası yeterli.
    Samy batarya olarak önde.
    Ucuz olan tercih edilebilir.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/142363-171536-327494-369670-395684-425899/samsung-galaxy-s10-plus_samsung-galaxy-note-10_oneplus-7t_xiaomi-mi-note-10_samsung-galaxy-s10-lite_oppo-reno-3-pro/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. 7aydır kullandığım M30s cihazımdan sıkıldım. Hangisine geçmek mantıklı olur
    Daha iyi kamera. Daha iyi işlemci. Daha premium olması beklentilerim

A71 3900 (fiyat performans olarak en mantıklı seçenek gibi)
    S10lite 5bin (en istediğim cihaz mavi rengi piyasada kalmadı gibi.bayramda 4700e vardı almadım. 4500düşsün diyordum zamlandı)
    Note10lite 4600 (kalem kullanmam.ağır cihaz. silver rengi efsane)
    S10plus 6bin (bütçeyi zorlar. Yeşilini beğendim.6ay sonra çok değer kaybedermi)

• metintekin kullanıcısına yanıt
    S10 Lite mantıklı (ois)

• Bir süredir mi note 10 lite ile note 10 lite arasında gidip geliyordum. Mi'yi kavisli ekrandan dolayı ilk bakışta pek sevmedim ama belki kullanınca alışılır. Note 10 lite'ı ise kalemden dolayı almak istiyorum. Yoksa bütçem 4000 civarı normalde. Ama arada 1200 lira fark var yaklaşık. S pen için aradaki fark göze alınır mı sizce? Ya da bu 2 telefon haricinde hangi telefonu önerirsiniz? Genel olarak kamera ve batarya performansı önemli benim için.
  • mi 9t telefonun ekranı çat diye karardı gitti, darbe falan yoktu. yerine alınabilecek telefon öneriniz nedir?
    Beklenilen özellik kamerası ve şarj gitme süresi iyi olsun kafi. oyun falan oynanmayacak. bütçe max 5bin civarı.
    aklımdaki modeller realme 6 pro, samsung s10 lite, samsung a71. bunu al ya da şunu da düşünebilirsin dediğiniz model var mıdır ?
  • TheSpiRiT kullanıcısına yanıt
    Kalem önemliyse,
    S-pen yaşam tarzının bir parçasıysa;
    Kalemsiz bir telefonu bedava verseler bile almamak lazım.

• welowis kullanıcısına yanıt
    Mi 9t nin garantisi bitti mi?
    Belki yazılımdan bir sorun olabilir.
    Kırık çıkık yoksa.
    Fabrika ayarlarına dönülebilir.
    .
    Bahsettiğin bütün telefonlar iyi.
    S10 Lite; işlemci ve optik görüntü sabitleyici nedeniyle Ön planda.

Mi 10 Lite de değerlendirilebilir.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Garantisi yoktu hocam maalesef imei gömmeli şekilde alım yapılmıştı. Fabrika ayarına da dönemiyorum, ses açma ve güç tuşuna basmaya görünürde tepki yok. Telefonu pc e bağlıyorum adı gözüküyor ama dosyalarıma giremiyorum, usb bağlantı modunu değiştiremediğimden. Teşekkür ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam merhabalar ben huawei p20 kullanıyorum. Son dönemlerde Android 10 a geçtiğimden beri; kamera olsun (çamurlaşma ve gece modu berbat oldu), batarya olsun (en fazla 5 saat ekran süresi alıyorum), kendi kendine kapanma, yazılımsal sorunlar olsun hiç memnun değilim.
    Bu sebepten dolayı telefon değiştirmeyi düşünüyorum.
    S10 lite, s10 e, a71, redmi note 9 pro, oneplus 7t, oppo reno 3 pro, pocophone f2 pro arasında kaldım.
    Batarya iyi gitsin, çektiğim foto iyi olsun, fazla ağır olmasın ve en az 2 sene idare etsin istiyorum. Bütçe olarak da zorlarsam 6500 civarına kadar çıkabilirim. Tavsiyeniz nedir? Ne yapmalı. Kolay gelsin

• bana sormamışsınız ama s10e yi kesinlikle eleyibn derim bataryası sizi çok yorar.
  • nokta55 N kullanıcısına yanıt
    Evet onu hem uzun incelemede hem de yorumlarda sık sık gördüm. Ayrıca yorumunuz için çok teşekkür ederim

S10 plus çok iyi ama exynos olması düşündürüyor

• S10 Lite, S10, S10+ arasında kamera anlamında dramatik farklar var mıdır?

• Sosyal medya + Chrome kullanımı çok fazla + fazla uygulama yükleme ve kullanma ayrıca kamerası da kötü olmasın istiyorum.
    Çok büyük ekran ve kavisli ekran tercih etmiyorum.

Bu özelliklere göre beni en az 3-4 yıl götürecek cihaz önerisi alabilir miyim. Bütçem en fazla 4000₺ ama daha uyguna olsa iyi olur

• 1400-2000 arası fp olarak ne olur acaba model olarak? oyun fazla oynanmıyor internet gündelik ve küçük oyunlar için önemli olan bataryası.

kayıtsız xiaomi note 8ler alınır mı acaba mantıklı mı?

• Merhaba 3-4 bin aralığında kamera ve ekran kalitesi ön planda olan bi telefon bakıyorum,beklentilerim;
    -kamera ve ekran iyi olsun
    -çok fazla oyun oynayıp,video editleme,aşırı uygulama yükleme işlerim yok
    -takılma/donma yapmasın
    -darbelere dayanıklı olma imkanı olursa güzel olur küçük bir oğlum var cihazı atabiliyor bazen yere
    Mi 10 lite önerilmiş zannedersem ama takılma/ısınma sorunu var deniyor.
    Oppo modellerini düşünmüştüm ve samsung note serisi çok hoşuma gidiyor fikriniz nedir?Duruma göre 5bin civarlarına çıkabilirim çok beğendiğim içime sinen bir model olursa.Cevaplarsanız teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.