Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.038
Cevap
112
Favori
338.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1797
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3212
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1625
  • Favoriye Eklediklerim 142
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • RdvnKrca (3212 mesaj) lordford50 (710 mesaj) TearsForFears (81 mesaj) receep 32 (65 mesaj) Musashi Naval (41 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3630 mesaj) Mobil (3434 mesaj) Tablet (74 mesaj) Mini (268 mesaj) Uygulama (1693 mesaj) (4 mesaj) (28 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> ★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★
Giriş
    13861 Mesaj

İkinciel
    İp 8 plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dasarum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1341 Mesaj

Öneri için teşekkürler ancak HTC 10 KVK servisinde onarıldı, ilk günkü gibi oldu. Umarım uzun bir süre sorun çıkartmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    lordford50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    Sağlam fazla da pahalı olmayan telefon isterseniz mi9t aldim ben çok memnunum kasma donma asla yok sarji harika gidiyor tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3385 Mesaj
    iphone 7 batarya konusunda artik öldü.
    Yeni iphone almak icin bütcem yok.
    2500 civarina kadar pil konusunda tatmin edicek, sosyal medya icin kullanıcagim cihaz ariyorum.
    Android icin pisman etmemesi onemlı.
    Xiaomi hic kullanmadim sorunsuz olmasi gerek ne tavsiye edersiniz? Ekran büyik olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    13861 Mesaj

batarya olarak m30s rakipsiz gibi.
    sosyal medya için gayet yeterli.
    ikinci elde temiz denk getirebilirsen ip 8 plus mantıklı

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/89874-143490-155585-167771-202956-203377/apple-iphone-8-plus_samsung-galaxy-a50_samsung-galaxy-a70_xiaomi-mi-9t_redmi-note-8-pro_samsung-galaxy-m30s/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 23 Aralık 2019; 10:10:28 >
    |
    |
    AsosyalBilgisayar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    1500 Liraya kadar kamerası iyi olan telefon arıyorum. Hangi telefonu tavsiye edersiniz?
  • Teğmen
    217 Mesaj
    Merhabalar 1000 lira civarlarında annem için telefon bakıyorum. Genelde whatsapp / instagram için kullanıyor. Şarj durumu ve kolay kullanılması en önemli kıstas. Kamerasıda ne kadar iyi olabilrse artık bu seviyelerde.

Kısaca;
    -Kullanıcı dostu
    -Sarjı giden (whatsapp / instagram vs için)
    -Kamerası nispeten iyi olan bir telefon bakınmaktayım.

Bütçe 1000tl civarı , maks. 1500tl.
  • Yarbay
    13861 Mesaj
    |
    |
    Gerile3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KASSAM1981

1500 Liraya kadar kamerası iyi olan telefon arıyorum. Hangi telefonu tavsiye edersiniz?
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/154800-159130-203051/samsung-galaxy-a40_realme-3-pro_redmi-note-8/
    |
    |
  • Yarbay
    3175 Mesaj
    Hocam babam s3 mini kullanıyor, telefon artık öldü. Aktif olarak değil ama instagram facebook whatsapp vs kullanıyor ve s3 mini darboğaz da yapsa iş görüyor.

Xiaomi kampanya yapmış Redmi 6 diye bir model 32 gb hafızaya sahip. 700₺ telefon. Sizce değer mi ? İkinci el düşünmüyorum bu nedenle fiyatı ve özellikleri sıfır bir telefona göre iyi gibi geldi. Siz ne dersiniz ?

• Yarbay
    7172 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Captain Kirk

Mediatek'li telefon almanızı önermem onun yerine bunu alın daha iyi.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-7a.html
    |
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3175 Mesaj

Fiyat olarak sınır 700 hocam. İkinci ele sıcak bakmıyoruz o yüzden 6 hoşuma gitti. Birde yaşlılarda uygulama kapatma huyu yok bu yüzden ram önemli gibi.

|
    |
    Captain Kirk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13861 Mesaj

Hayırlı olsun

|
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    246 Mesaj
    Merhabalar,

One Plus 5T kullanicisiyim. Bir de 2. telefona ihtiyacim var. Marka model hic farketmez, herhangi bir fanatikligim yok. 5" üzeri ekrana sahip olmasi, batarya performansınınin başarıli olmasi ve android'in son surumunu desteklemesi yeterli olacaktir benim icin. Amiral gemisi arayisim yok, sirket telefonu olarak kullanacagim ama cok da kotu olmasin donanim olarak. Butce olarak max. 2000 TL olarak dusunebiliriz.
    Yardımlarınızı rica ederim.

• Teğmen
    169 Mesaj
    sosyal medya kullanımı ağırlıklı 2000 liraya kadar hangi telefonu önerirsiniz.

• Yarbay
    4578 Mesaj
    Net olarak 5000 TL'e kadar bir telefon almak istiyorum, Daha doğrusu zorundayım çünkü telefonum bozuldu ve bana kullanımda sorun çıkarıyor.. Şu an ki yoğun olarak kullandığım telefon Galaxy Note 5 ve bu saatten sonra alacağım telefon ne olursa olsun beni mevcut kullanım alışkanlıklarımdan uzaklaştirmamasi lazım. Yani Google Playden istediğim uygulamayı indirebilmeliyim, Google market sınırlaması olmasın istiyorum.. Fotoğraf ve ses kaliteli en önemli şey diyebilirim, özellikle ses kalitesi önemli 3.5 mm girişi mutlaka olmalı. Piyasaya baktığımda envai çeşit ürün var ama karar veremiyorum.. Son ürün Oppo Reno 2 256 gb alayım dedim Çoooooooooook beğendim özeliklerini görünüşünü ama onunda işlemcisi eski nesil.. Hem yenisi çıkacakmış reno 3, hemde Oppo Reno 2 5500 lira.. Çok kararsızım. Huawei ve Xiaomi düşünebilirim diyodum ama onlarda Google ile kavgalı deniyor Google Play yok deniyor bilmiyorum. En başta da dediğim gibi bu saatten sonra alacağım telefon ne olursa olsun beni mevcut kullanım alışkanlıklarımdan çok fazla uzaklaştirmamasi lazım. Yüklemek istediğim bi uygulama varsa 20 saniyede halletmeliyim, 3. 5. Parti farklı yazılımlar üzerinden iş görmek güvensiz geliyo bana.

Tavsiyelerinize ve bilgilerinize açığım.

• Onbaşı
    29 Mesaj
    telefon arayışında olan arkadaşlar için yeniyıla özel baya bi fiyat kırdıkları General Mobile'ın 9pro modelini öneriyorum. bataryasından kamerasına kadar bi çok donanımsal özellikleri bence verdikleri fiyatın çok üzerinde. İlgilenen arkadaşlar için benimde çorbada tuzum olsun istedim
    |
    |
  • Yarbay
    13861 Mesaj
    |
    |
    Sedat. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13861 Mesaj

M30s

|
    |
    arnold_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13861 Mesaj

A50
    M30s
    Note 8
    A30

|
    |
    cogg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.