Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
7.557
Cevap
95
Favori
242.139
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> ★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★
Giriş
    4053 Mesaj

Yorumunuz için teşekkürler ;

Günümüzdeki ekran kasa oranlarının agresif olmasından dolayı artık ekranı küçük modeller kalmadı hocam en küçük ekranlı modeller bile 6 inç üzerinde bütçeniz dahilinde tam istediğiniz özelliklerde bir model önerim yok maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    a1kalite34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

askere gideceğim 0 olarak tuşlu radyo lu bir cşhaz arıyorum ama pek bulamadım hep kamera var sanki tavsiyeniz var mı ?
    Merhabalar,
    Xiaomi Mi 9T 128GB alma gibi bir düşüncem var fakat Delta Servis Garanti ile Distribütör Garanti arasında yaklaşık olarak 500 TL fark bulunmakta. Burada size sorum şu; Delta servis yine bir sorun olduğunda ilgilenmiyor mu distribütör kadar? 500 TL vermek ne kadar mantıklı ?

Merhaba Hocam ;

Samsung E1205 modelini tercih edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RdvnKrca -- 12 Eylül 2019; 12:26:12 >
    |
    |
    ammarts kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4053 Mesaj

Merhaba Hocam ;

Delta servis ile pek iyi anılarım yok dolasıyla önermem. Ülkemizde teknik servis ve satış sonrası destek konusunda müşteri memnuniyeti iyi olan 2 firma var Apple ve Huawei bunlar dışındaki hiçbir servisi iyi bulmuyorum Distribütör yada İthalat olması fark etmez şahsen sizin yerinizde olsam garantisiz ürün alırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mathijsen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2056 Mesaj

Bu iki tlf dan hangisi olmalıhttps://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000E4LFB,HBV00000HBKCM

|
    |
    Bahsedilenler: RdvnKrca

Mate 20 Lite.

|
    |
    ilonsahiden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Merhaba Hocam ;

Delta servis ile pek iyi anılarım yok dolasıyla önermem. Ülkemizde teknik servis ve satış sonrası destek konusunda müşteri memnuniyeti iyi olan 2 firma var Apple ve Huawei bunlar dışındaki hiçbir servisi iyi bulmuyorum Distribütör yada İthalat olması fark etmez şahsen sizin yerinizde olsam garantisiz ürün alırdım.
    Peki ya Telpa?

Telpa da sıkıntılı 18-24 yaş aralığında Elektrik Elektronik bölümü mezunu bütün gençleri alıp hiçbir şeyden haberi yokmuşçasına davranan gişe sorumluları tamir kısmına gönderilen sağlam telefonun kasa çatlağıyla birlikte dönmesi elden verilen ekranı çiziksiz telefonun derin çizikle gelmesi gibi durumları yaşadığım için kimseye tavsiye etmem.

|
    |
    GörevAdamı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Hocam bilgi için teşekkürler. Durum biraz değişti :) alacağımız telefonu 64 gb alalım istiyoruz. Redmi note 6 pro'nun 64 gb hafızalısını da tavsiye eder misin?

|
    |
    RdvnKrca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Merhaba 2000-2500 TL arası telefon arıyorum.Dükkan kayıtlı Mi9t alsam bankacılık uygulamalarında vs güvenlik sorunu yaşar mıyım?Mi9t dışında önerebileceğiniz telefon var mı?(batarya önemli)

Rica ederim hocam , evet tavsiye ederim fakat bütçe arttı ise Redmi Note 7 ve Mi 8 SE modellerinede bakabilirsiniz.

|
    |
    saint2626 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4053 Mesaj

Merhaba Hocam ;

Herhangi bir sorun yaşamazsınız Mi 9T haricinde LG V30 + modelini de inceleyebilirsiniz.

|
    |
    Robert Neville kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    174 Mesaj

Teşekkürler.

|
    |
    RdvnKrca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sizin başlığınızı görmeden bir başlık da ben açmıştım ama size de sorayım, işim görülürse kaldırırım.

Önceden kullandığım telefon IPhone 6s+. 16 GBlık modelinden aldığım için baya bir sıkıntı yaşıyorum ve Apple biraz canımı yaktığı için tekrar kullanmayı pek tercih etmiyorum. Max bütçem 4000 TL. Özellikle aradığım özelliker :
    -SD kart desteği / arttırılabilir hafıza (128GB olunca tercih etmeyebilirim ama baktığım bir özellik ve varsa 32-64GB olabilir)
    -Kamerasının daha önce kullandığım IPhone 6s+dan daha kötü olmasını istemiyorum, aşırı önem verdiğim bi özellik değil ama aynı seviyede veya daha iyi olmasını tercih ederim(sadece MP olarak değil, yapay zeka teknolojisi ve image stabilizer tarzı teknolojilerle son çıkan fotoğrafın kalitesine önem veriyorum)
    -Jak girişi olmasını umursuyorum; yanımda dönüştürücüler, kablolar taşımaktan çok hoşlanmıyorum
    -Uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum o yüzden yazılımsal olarak güncellemeleri alan ve bir süre almaya devam edecek potansiyeli olan telefonları tercih ediyorum
    -Pop-up kamera çok ısınabildiğim bir özellik değil, olmamasını tercih ederim
    -Bunlar genelde olan özellikler olduğundan çok önemli değil ama en azından 1 gün götürebilecek bir batarya, biraz da olsa hızlı şarj olabilme özelliği ve fena olmayan bi hoparlör arıyorum ki eski telefonumda hoparlörün kötü olmasından sıkıntı çekmiştim, kulaklık takmadan çok zor duyuluyodu sesi açık ortamlarda
    -Çentikli ekranlarla sorunum yok; ekranın telefonun ön yüzünü kaplamasını, yanlara taşmasını sevmiyorum. Telefonun ön yüzünde rahat tutmamı sağlayacak en azından çerçeve olmasını isterim.

Fazla oyun oynamayan, yüksek özellik gerektirmeyen oyunları ara sıra oynayan biriyim. Sadece telefonda çok şey tutmayı seviyorum ve genel kullanımda hız-performans bekliyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Not: Çok şeyi aynı anda istedim gibi, farkındayım. Ancak önceki kullanımlarda karşılaştığım sorunları ve kullanım sırasındaki ihtiyaçlarımı düşünerek oluşturduğum bi liste bu. Hepsinin aynı anda, beli bu fiyata, olamayacağının farkındayım. Sadece pişman olmamak açısından olabilecek en yakınını istiyorum.

• Er
    3 Mesaj
    Merhaba,üç telefon arasındayım:
    Galaxy s7
    Galaxy A50
    Mate 20 Lite
    Oyun oynamıyorum sayılır,sosyal medyaya giricem(insta,twitter),whatsapp,steam uygulamaları net kurulu olacak,internette gezicem,spotify çok kullanıyorum bu kadar
    En önemli şey kamera benim için S7 açık ara güzel görünüyor,netlik arıyorum keskin yumuşamayan gece çekimleri iyi fotolar istiyorum
    Şimdiki telefonum HTC One X 2012'den,yani performans sorunum yok kamera konusuna bakıyorum geniş açılı ya da portre moduna ihtiyacım da yok
    keskin doğal fotoğraf istiyorum,sizce hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Markusice -- 13 Eylül 2019; 1:54:28 >
    Hocam üniversite öğrencisiyim, 2000 TL bandina kadar cikabilirim. Beklentilerim kamerasinin iyi olmasi, depolama alaninin az olmamasi, pil sorunu olmamasi.Yeri gelir oyun oynarim, yeri gelir sosyal medya , fotograf cekinirim vs. Ayrica telefonun uzun omurlu olmasini istiyorum.Şu an kullandigim cihaz htc one m8 ama artik donmalar ve sarjin daha hizli bitmesi benim canimi sıkmakta . Rica etsem bir oneride bulunur musunuz?

LG V30 + modeline TR garantili olarak tercih edebilirsiniz.

Forumdan , Sarı siteden , Facebook üzerinden satışları yapılan garantisiz imei kayıtlı sıfır olarak satılan modellere yönelmenizde fayda var.

OnePlus 7

Xiaomi Mi 9 / Mi 9T

Modelleri bütçenize uygun ve daha ucuz tam istediğiniz özellikleri yaşıyan cihazlar özellikle OnePlus 7.

|
    |
    Makelojan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4053 Mesaj

Merhaba Hocam ;

Şahsen 3 telefonu da tavsiye etmem bütçenizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

|
    |
    Markusice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4053 Mesaj

Xiaomi Redmi Note 7 modeline garantili olarak bakabilirsiniz.

Garantisiz telefon kullanmak sizin için sorun olmazsa eğer forumdan sarı siteden ve Facebook üzerinden satışları yapılan ;

Xiaomi Mi 9T / Mi 9 SE

Modellerine bakmanızı tavsiye ederim Redmi Note 7 modelinden çok daha donanımlı cihazlardır.

|
    |
    MonarJuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
google reklamları
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.