Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.005
Cevap
181
Favori
520.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cahilliğimi bağışlayın etrafımdaki herkes samsungun alt ve eski modelleriyle iphone kullanıyor. Gm kullananlar asla tavsiye etmiyor; bu yüzden farklı fakat beni üzmeyecek bir marka istiyorum ama hata yapmak da kötü hissettiriyor, zamanında sony ericsson faciası yaşadım. Oppoda ya da xiaomide aynı durumu yaşamamak istiyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerlimasuk -- 23 Ağustos 2019; 0:6:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerlimasuk kullanıcısına yanıt
    Reklam konusunda sizin anlattığınız gibi bir sorunla karşılaşmazsınız hatta bir iki ufak ayar ile daha önceden bahsettigim nadir görünen reklamları da kapatabilirsiniz. Oppo güncelleme konusunda sorun yaşatmıyor olsa bile bu durum işlemciden kaynaklı Snapdragon işlemcisinin kaynak kodları ve geliştiricileri daha fazladır dolayısıyla bir güncelleme vermek kesinlikle daha kolay olacaktır mesele sadece güncelleme noktasında değil bu işlemciler daha fazla ısınma ve pil tüketimi karakteristiği gösteriyor ayrıca işlemciye uyum sağlayacak oyunlar yada uygulamalar da cabası kısacası siz Snapdragon işlemcili ürünler tercih ediniz ilerleyen zamanlarda sorun yaşamamak için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    xiaomi redmi note 7 snapdragon 660 da gözüme eski bir işlemci olarak gözüktü, pil yüzünden değiştiriyorum zaten biraz da. Oppo reno da 5bin etmez. Snapdragon 700 küsürlü bu yeni opponun telefonu realme yi bekliyorum ama çıkmayacaksa xiaomi de alabilirim. reklam muhabbeti o şekilde sorun olmaz. huawei p 30 lite peki 3000 lira eder mi? ayrıca a 70e de baktım samsungun s serisinin tırnağı olamaz ona göre de ucuz ama çok abartı fiyatlar. en uygun telefonu en uzun vadeli kullanmak için kafanızı ütüledim. beklemeye değer mi şu telefonu sizce? 19 ağustos dediler çıkmadı ne bileyim...
    Snapdragon 7xx serileri biraz hızlı bir şekilde adapte oldu , 660 serisi o kadar da kötü bir işlemci değil şu an için gayet yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum.

Realme beklenebilir fakat sürekli erteleniyor satış günü.

P30 Lite o paranın hakkı olan bir cihaz değil önermem şahsen.

Samsung olarak zaten S ve Note serisini bile önermiyorum orta seviye ürünlerini tavsiye etmem hiçbir şekilde.

cevaplarınız için çok teşekkürler, bir iki gün daha bekleyelim bakalım, realme nin sitesinde de doğru düzgün bir bilgi yok üfürüyorlar mı milletin eline geçti mi ön siparişler bilemiyorum aklım biraz onda kalacak tek dezavantajı usb c olmaması gibi duruyor. hindistan sitelerinde karşılaştırma yapmışlar genelde de millet realme yi redmi note 7yle hemen hemen kafa kafaya çıksa da genelde millet realmeyi bağandiğini ifade etmiş ingilizce yorumlarda. böyle tarih açıklayıp sonra da ölü taklidi yapmaları da çok sorumsuzca ve saygısızca. en azından bir ertelendi diyebilirlerdi.
    Hocam Eylül ayının ilk günlerine kadar bekleyin eğer cevap gelmezse tercihinizi Redmi Note 7 tarafından kullanırsınız. Realme böyle yaparak kendisini eksiye çekiyor haberi yok.

o kadar bekleyemem malesef. en fazla bir hafta haydi olmadı 2 haftadır bekleme sürem çünkü model yükseltmek değil benimkisi telefon gitti artık. siz de birçok kişi gibi redmi note 7 tavsiye ediyorsunuz. bir de bunu denerim olmadı, belki yarın bir anda piyasaya sürerler telefonu görürüz mediamarktta veya vatanda :)
  • Garanti onemli degilse (ki Türkiye de yasiyoruz garanti saglayicilarin alayı çöp) kesinlikle yurtdisi Mi 9T suan daha F/P bir cihaz yok.

1930 TL ye 6/64 carbon black kapali kutu aldim. 8 ay kullandiktan sonra 50 liraya imei kayit yaptiracam sorunsuz kullanmaya devam.

SD730, HDR10 + DCI-P3 amoled ekran, 4000mah pil, 6GB ram, 48MP IMX582, aluminyum kasa + on-arka gorilla 5, çentiksiz %92 ekran kasa orani, 3.5mm girisi, NFC vs. vs.

Bu fiyata anca M30 çöpünü satiyorlar.

• Merhaba, yaklaşık 2 yıldır kullandığım Lenovo P2 cihazımdan çok memnunum fakat bazı gereksinimlerden dolayı cihazımı değiştirmem gerekiyor. Bana şarjı bir gün boyunca dolu dolu yetecek, ön kamerası orta, arka kamerası iyi denebilecek, snapdragon veya kirin işlemci olabilir, Huawei-Xiaomi-LG haricinde marka tercih etmek istemiyorum. Önerilerinize açığım teşekkürler.

• 1500 tlye +-200tl bandında telefon önerisi alabilir miyim hocam yurtdışı kayıtlı düşünmüyorum.

• O fiyata nereden aldınız hocam, link var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

O fiyata nereden aldınız hocam, link var mı?
    Direk ad vermiyim de facebook çin pazarına uğrayın.
  • Hocam özel mesajdan ulaşabilir misiniz? Bir de bu hesaplar ne kadar güvenilir? İnsan tereddüt etmiyor değil ve de şu yeni yasa, kayıt olayı vs çıkınca aklım hepten karıştı.

• Merhaba
    2500-3000 TL araliginda telefon dusunuyorum.
    Oyun icin sarj suresi iyi olan ne tavsiye edersiniz?
    İyi forumlar

• Merhaba Hocam ;

Bütçeniz nedir ?

• folkeyno kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Xiaomi Mi Mix 2S modeline sıfır garantili olarak bakabilirsiniz , ikinci el tercihiniz olursa Xiaomi Mi 8 ve LG G7 ThinQ modellerini de inceleyebilirsiniz.

LG V30 + modeli sıfır garantili olarak tercihiniz olabilir.

Sıfır garantisiz imei kayıtlı olarak forumdan yada sarı siteden OnePlus 7 modeline bakabilirsiniz içlerinden en iyi ve en güncel modeldir.

Maksimum 3000tl

• memoli11 M kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 7 modelini öneririm hocam.

• LG V30 + modeline bakmanızı öneririm hocam.

Xiaomi tarafında ise Mi Mix 2S , Mi 9T ve Mi 9 SE modelleri de keza bakılabilecek modellerdir.

Garantisiz olması sizin için sorun olmazsa forumda , sarı sitede ve Facebook üzerinde satılan modellere de bakabilirsiniz bu modeller sıfır imei kayıtlı garantisiz oluyor OnePlus 7 modeline bakmanızı öneririm listeye yazdığım telefonlardan çok daha iyi , güçlü ve güncel bir modeldir.

LG v30+ beğeniyorum ama bazı kişiler sorun yaşadığını belirtmiş. Oneplus 7 de biliyorum ama o 3000 TL den fazla değil mi? Mi mix 2 de güzel ama gerçekten çok büyük. Belki mi9se daha yakın olabilir. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.