Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.015
Cevap
181
Favori
521.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar en öncelikli kamerası önemli benim için ön kamera özellikle

2500 3500 arası ne önerirsiniz? Ben xiomi 9t gibi düşündüm ama var mıdır acaba daha iyi bir tercih

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmozz kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Mi 9T modelinden bahsetmek gerekirse garantisiz olarak sıfır imei kayıtlı forumda ve sarı sitede satılıyor fiyatı 2000-2250 TL arasında sırf garantisi için ekstradan 1500 TL vermeye şahsen gerek olmadığını düşünüyorum ayrıca garantisiz sıfır imei kayıtlı olarak telefon kullanırsanız kesinlikle OnePlus 7 modeline bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öncelikle iyi bayramlar. Geçen gün malesef benim dalgınlığımdan muhtemel telefonum kayboldu. Detaya gerek yok ama artık o telefon gitti malesef. Mecburen yeni telefon ihtiyacım var. Kriterlerim basit
    Kesinlikle telefondan oyun oynayanlardan değilim yani oyun performansı hiç önemli değil.
    Netflix ve youtube kullanoyorum.
    Sosyal medyada çok zaman geçirmem.
    Kamera önemli ailemle geçirdiğim iyi zamanların anıları kalsın istiyorum. Hem video hem de foto performansı üzmesin.
    Ders notlarımı rahatça okuyabileceğim bir ekran boyutu iyi olur. Matematik öğretmeniyim şekiller vs rahatça okunmalı.
    Bunlar dışında çok beklentim yok. Bütçe max 3000 bilemedin 3200.
    Bu telefon teknolojisine çok uzağım. İlgilenen olursa çok teşekkür ederim.
    Bir de lütfen bilinmeyen garantisi sıkıntılı markalara yönlendirmeyin. Daha önce başım bir kez ağrıdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sermatege -- 14 Ağustos 2019; 14:8:36 >
  • Merhabalar. İnternetten aldığımız telefonlarda kredi kartına tek çekim yapılıyor ya. Bunu nasıl taksitlendirebiliriz banka her zaman taksitlendirme yapmıyormuş anladığım kadarıyla. Denizbankın telefon kredisi için ne yapmamız gerek telefonu almadan önce?

• sermatege S kullanıcısına yanıt
    İyi Bayramlar Hocam ;

Öncelikle ülkemizde garantisi iyi olan bir servis kalmadı denecek kadar az önceden Apple ve Huawei markalarının garanti servisleri müşteri odaklı çalışıyordu fakat iyi niyeti suistimal etmekten bu servislerde artık sadece parça değişimi yada kullanıcı hatası demeye başladı , Huawei ve Apple markaları bir sorun olduğu zaman direkt telefonu değiştirip sıfırını veren servislerdi.

Ülkemizde Çin marka model telefonlar daha uygun ve daha iyi özelliklere sahip olduğu için en çok satılan ve tercih edilen modeller Çin marka model ürünler.

Garanti konusunda hepsinin iyi kötü bir servisi ve servis anlayışı mevcut size önereceğim modeller ithalatçı garantili olmayacak fakat Xiaomi markasını daha önce duymamış olabilirsiniz diye açıklıyorum.

LG V30 +

Xiaomi Mi Mix 2S / Mi 9T / Mi 9 SE / Redmi Note 7

Daha bilindik olan Samsung markasından A70 modeli olabilir fakat yukarıda yazdığım bütün modeller A70 modelinden daha iyidir sadece marka bilinirliği yüzünden A70 modelini yazıyorum genelde Samsung öneren bir insan değilim.

• Dracarys D kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

İnternet üzerinden aldığınız taksitlendirme işleminde banka cep telefonu aldığınızı gördüğünde taksitlendirme yapmayabiliyor yada vadesini arttırıyor siz sonradan taksitlendirme isterseniz bile daha fazla bir miktar ödeyeceksiniz aklınızda bulunsun Denizbank kredi için sanırım Hepsiburada sitesi gayet anlaşılabilir bir yazı paylaşmıştı onu okumanızı tavsiye ederim ve son olarak internetten alıp daha fazla bir ücret ödemektense Vatan Bilgisayardan alabilirsiniz 3500 TL 12 ay taksit 0 faiz.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Teknolojiyi takip ederim aslında sadece telefon teknolojisi ilgimi çekmiyor aynı şeyleri cilalayıp satıyorlar gibi. Xiaomi yi duydum ama hiç görmedim etrafımda. Yazdığınız modelleri araştıracağım. İlginiz için teşekkür ederim.

• 2000TL'ye kadar bataryası uzun gidecek bir telefon tavsiye eder misiniz? Performans işlemcisi olmassa iyi olur. Teşekkürler
  • Dettlax D kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 7 modelini garantili olarak alabilirsiniz.

Garantisiz olarak tercihiniz olursa forumdan yada sarı siteden sıfır imei kayıtlı olarak Mi 9T / Mi 9 SE

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Xiaomi Redmi Note 7 modelini garantili olarak alabilirsiniz.

Garantisiz olarak tercihiniz olursa forumdan yada sarı siteden sıfır imei kayıtlı olarak Mi 9T / Mi 9 SE
    teşekkürler alıyorum
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Vatan kendi internet sitesinde mi taksitle satıyor? öyleyse göremedim. Yoksa mağazada mı? Bu taksit olayı işi çok zorlaştırıyor.

Pardon ana sayfada bile varmış ben görememişim Buradan alalım o zaman telefonu. Bunu belirttiğiniz iyi oldu teşekkürler

Redmi 7a-32 gb : 1200 tl
    Samsung A10 : 1300 tl
    Huawei Y6-32 gb: 1300 tl

İnternetten telefonu aldıramayınca mağazalara döndük. Vatanda bütçemize uygun telefonlar bu şekilde. Hangisinin kamera performansı daha iyidir? Telefonda oyun vs oynanmayacak. Sadece fotoğraf ve sosyal medya. Uzun ömürlü olup en az bi 3 yıl idare etse çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dracarys -- 15 Ağustos 2019; 3:25:16 >
  • Dracarys D kullanıcısına yanıt
    Hocam bu modeller giriş seviyesi diyebileceğimiz modeller hiçbirisinin 3 yıl götürebilecek gücü yok taksitle ve faizsiz olarak alacaksınız daha güçlü daha uzun zaman götürebilecek modellere yönelmeniz daha iyi olacaktır.

• Merhabalar bir öneri alacağız.

Öncelikle büyük ekran olacak, yeri geldiğinde film izleniyor, yeri geldiğinde Office programları sık sık kullanılıp not alınıp yazılar okunuyor tablolar inceleniyor, işlemcisi hızlı olmalı ki program geçişleri felan rahat olsun, birçok program açık kalacak çünkü arka planda.

Navigasyon ve sosyal medya adına tüm uygulamalar aktif olarak kullanılıyor, telefon 1 gün içerisinde yaklaşık olarak 4-5 saat aktif oluyor. Hız ve büyük ekran olması önemli. Bütçe olarak çıkabileceğimiz en fazla 1750 max 2000

Sağlam bir telefon olsun ki uzun zaman kullanabilelim, 2-3 yıl ömür olmasın yani... Mesela şimdiki telefonumun 7. yılı oldu hala kullanılıyor, artık güncel uygulamalara hızı yetersiz geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindGuardianNN -- 15 Ağustos 2019; 10:57:33 >
  • BlindGuardianNN kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Xiaomi Redmi Note 7 modelini öneririm bütçeniz dahilinde alabileceğiniz iyi bir model.

• 1100 tl alti ekrani fena olmayan, kamerasi onemli degil, ama hizli bir telefon ihtiyacim var. Hala guncelleme alabilecek bir telefon olursa arti olur.

Olursa iyi olucaklar : USB-c, kulaklik girisi, gunu cikaricak batarya.
  • oguzhanbjk88 O kullanıcısına yanıt
    Sıfır garantili olarak önerebileceğim bir model yok maalesef garantisiz imei kayıtlı olarak tercihiniz olursa forumdan yada sarı siteden ;

Xiaomi Note 5 modeline bakmanızı tavsiye ederim.

• biraz yeniyim bu islerde ama sari site derken?

Yardiminiz icin tesekkurler bu arada
  • oguzhanbjk88 O kullanıcısına yanıt
    Sahibinden.com

• tesekkurler
  • Hocam 2000-3000 TL arasında ön ve arka kamerası en iyi olan telefon önerileri nelerdir? Oyun performansı hiç önemli değil.
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.