Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.015
Cevap
181
Favori
521.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok sagolun hocam. Detayli inceleyecegim onerdiginiz telefonlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar yanlış yerde mi soruyorum bilmiyorum forum kurallarından pek uzak kaldım :)

Uzun vadede XR önerir misiniz?

Fiyat Performans'a göre sıralayacak olursak ;

Samsung Galaxy S9 Plus
    Samsung Galaxy S10e
    A70
    Iphone 8 (üzerine ekleyip XR alınır mı değer mi)
    Xiaomi Mi 9

Hangisi avantajlıdır?
    Bu karşılaştırmayı istememin sebebi bütçe açısından kendimi sıkıştırmayıp android'e mi yönelsem yoksa iphone XR mı alsam?

Not:Hep apple kullandım. Şimdiki telefonum iphone 5s.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnvincible739 -- 8 Ağustos 2019; 0:39:14 >
  • En fazla 2700 TL ye alınabilecek en iyi kameralı (az ışıkta en başarılı) hangi telefonu önerirsiniz:

64 veya 128 gb kapasite

4-6 GB RAM

Android 9 çıkışlı ve de 10 güncellemesi de gelebilecek

çift sim alabilen

İstanbulda cadde veya AVM mağazalı (Online mağazalar OLMAYACAK)
  • Hocam 500 TL ve altı Android telefon bakıyorum ama öylece bakakaldım.Telefonla pek haşır neşir değilim.Sosyal medyaymış, oyunmuş, kılmış tüymüş alakam yok.Whatsapp , Spotify ve bankacılık uygulamalarını kullaniyorum.Gunluk ortalama 2-3 saat elimde telefon.O yüzden gidip 1.5-2k ya telefon almak istemiyorum haliyle.Benin için elzem olan şarjı olabildiğince uzun gitsin micro usbmiş, type-cymiş , hızlı sarjmis felan önemli değil.Bluetoothu olsun jag girişi olmasa da kafi.Birkaç yıl idare etsin, stabil olsun yeter gerisi hiç önemli değil.Büyükmüş, küçülmüş, kamerası varmış yokmuş, ekran çözünürlüğü soyleymiş boyleymiş, parmak okuyormuş, adamı yüzünden taniyormus vb benim için önemli kriterler değil.Ne önerirsin? Önerebilir misin? Önerecek birşey var mı bu ayarda?

• İnvincible739 İ kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam ;

Şu zamana kadar sürekli Apple ürünleri kullandıysanız Android tarafına geçmek ve alışmak uzun bir süre gerektirir elindeki bütçe ile son model bir Android ürün alabilirsiniz fakat beğenmeyip satmaya çalıştığınızda daha fazla zarar edersiniz dolayısıyla Apple ürünlerinden devam etmek sizin için daha mantıklı bir yol gibi görünüyor ayrıca güncelleme ve destek konusunda yazdığınız modellerden çok daha fazla destek alacağı bariz bir şekilde belli XR modelinin.

Belki listeden Mi 9 modeli olabilir en uygun fiyatla alıp kullanmak için şöyle ki forumda yada sarı site üzerinden Mi 9 modelini garantisiz imei atılmış sıfır bir şekilde 2800-3000 TL bandında bulabilirsiniz örnek verdiğiniz A70 modelinden çok daha üstün bir modeldir S9 + ve S10E modelleri ile kafa kafaya olan bir model fiyat uygunluğundan dolayı bir deneme amaçlı tercih edebilirsiniz.

• Her istediğinizi karşılayacak bir model olduğunu sanmıyorum standartlarınızı düşürmeniz yada bütçenizi arttırmanız gerekiyor fakat yinede tek önerebileceğim model Xiaomi Redmi Note 7 4/128 GB modeli.
  • iamtrippingballs İ kullanıcısına yanıt
    Hocam elindeki bütçe ile sıfır bir model alamazsınız bunu bir hatırlatmak isterim ;

İkinci el olacak şekilde ;

Lenovo Vibe P1

LG G2

Sony Z2 / Z3

modellerine bakabilirsiniz.
  • selamlar hocam. S8 im var s9+ istiyordum ama daha düşük fiyata kamerası daha iyi telefonlar görüyorum. Max 4.5 bin civarı kamerası ön kamera özellikle daha iyi olan telefon var mıdır?

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevap için
  • J3yPRinCe kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam ;

Xiaomi Mi 9 / Mi Mix 3 / Mi 8 Pro / Mi 8

LG V30 + / G7 ThinQ

Modellerine garantili olarak bakabilirsiniz.

Garantisiz sıfır imei kayıtlı olarak tercihiniz olursa forumdan yada sarı siteden ;

OnePlus 7 Pro / 7

Mi 9 / Mi 9T / Mi 9 SE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. 6 yıllık Note 3 (N9005) telefonum dün itibariyle düşme sonucu kullanılamaz hale geldi. Bütçe olarak 1500 TL bandında bakıyorum. Sosyal medya kullanmıyorum. Ağırlıklı kullandığım uygulamalar, Whatsapp, Tumblr, Behance.

PPİ değeri, Ram değeri, Batarya ve İşlemci değeri olarak Note 3 üzerinde özellikle 2019 üretim güncel bir cihaz( işlemci ) bakıyorum.Güncelleme desteği sürekli olan Android cihaz var mı bilmiyorum Android One diye biliyorum.

Bütçe dahilinde ve değer ise bütçeyi bir tık aşacak telefon önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 10 Ağustos 2019; 12:39:49 >
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Xiaomi Redmi Note 6 Pro / Redmi Note 5

Asus Zenfone Max Pro

Samsung M20

Bu modellere garantili olarak bakabilirsiniz.

Garantisiz bir model tercihiniz olursa sıfır imei kayıtlı olarak forumdan yada sarı siteden ;

Xiaomi Mi 8 SE / Redmi Note 7

Modellerine bakabilirsiniz.

• Selamlar, bataryası uzun süre giden, kamera performansı iyi ve bütçe olarak da 2000 lira civarında telefon öneriniz var mıdır?

• welowis kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam ;

Xiaomi Redmi Note 7 modelini garantili olarak.

Garantisiz olarak tercihiniz olursa forumdan yada sarı siteden Xiaomi Mi 9 SE / Mi 9T

• Hocam neden malum siteye hep "sarı site" yazıyorsunuz.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Malum site denilince anlaşılmayabiliyor en azından sarı logosundan dolayı bir çağrışım yapabilir diye düşünüyorum.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Neden direkt "sahibinden" değil?

Merak ettiğimden soruyorum. Reklamı olmasın diye felan mi?

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Evet reklam olmasın diye.

• hocam iyi bayramlar..
    günlük kullanım için sosyal medya arada youtube felan normal foto video çekim note6 pro mu note 7 mi ya da başka öneri var mı?
    yoğun kullanım ve oyun için mi9t uygun mu?
    teşekkürler iyi bayramlar
  • naftalin34 N kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam size de iyi bayramlar ;

Günlük kullanım için Redmi Note 7 modeli daha uygun olacaktır.

Yoğun kullanım ve oyun için Snapdragon 845 ve üzeri işlemci barındıran modellere bakmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Mi 9T şu an için süper orta sınıf diyebileceğimiz bir model.

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.