Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.009
Cevap
181
Favori
521.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RdvnKrca hocamın tavsiyeleri üzerine LG G7 ThinQ aldım. Çok memnunun. Bu cihaz hakkında sorularınız varsa sorabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.istanbulbilisim.com/xiaomi-mi-a2-lite-32-gb-altin-dual-sim-cep-telefonu-fiyati-279659.html
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-6-pro-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000FSLWP?magaza=Alan%20Memnun
    https://www.hepsiburada.com/honor-10-lite-32-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000K4FIG

bu üçü arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz? telefona çok para verme taraftarı değilim bana kalsa ilk linktekini alacam ama o da 2 hafta bekletiyor sizce ne yapmalıyım? 300 lira farka değer mi mesela honor 10 lite.

• hchinaski kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 6 Pro modelini öneririm.

• OmerOnur06 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hocam aldıktan sonra konuya geri dönüş yaptığınız içim teşekkür ediyorum.

• Hocam iyi gunler maksimum 2000 ve 3000 TL icin, Kamerasi ve bataryasinin iyi oldugu Telefon oneriniz varmi. A 50 dusunduk ama bilemedim. 3000 e kadar cikabilirim ama, gereksiz derseniz butceyi 2 bin lira Ile de sinirlandirabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OmerOnur06 kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraf çekme performansı nasıl ön ve arka kamers gerçek renklere yakın çekiyor mu cevaplarsanız sevirim

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Xiaomi Redmi Note 6 Pro modelini öneririm.
    4/64'ten dolayı mı hocam yoksa başka bir sebebi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Candircan C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ben LG’ye Iphone’dan geçiş yaptım. Kamera olarak ön ve arka beni yeterince tatmin etti. Özellikle gece modu ile düşük ışıkta çok güzel fotoğraflar çekebiliyorum. Kendi kamera uygulamasını ben yeterli buldum ama Gcam tavsiyeleri üzerine onu da yükledim. Gcam kamerayı ayrı bir boyuta taşıyor ve çok net,gerçek renklere yakın fotoğraflar çekebiliyor. Ben kendi kamera uygulamasını da severek kullanıyorum, tavsiye ediyorum. Bu fiyat bandında bulabileceğiniz en güzel telefon.

• Prestor kullanıcısına yanıt
    İyi günler Hocam ;

LG V30 + modeline bakabilirsiniz.

Garanti sizin için önemli değilse forumdan yada sarı siteden sıfır garantisiz imei kayıtlı olarak;

Xiaomi Mi 9 SE / Mi 9 T / Mi 9

Modellerini tercih edebilirsiniz.

• hchinaski kullanıcısına yanıt
    Doğrudur Hocam , RAM miktarının yüksek olması.

• quote:

İyi günler Hocam ;

LG V30 + modeline bakabilirsiniz.

Garanti sizin için önemli değilse forumdan yada sarı siteden sıfır garantisiz imei kayıtlı olarak;

Xiaomi Mi 9 SE / Mi 9 T / Mi 9

Modellerini tercih edebilirsiniz.
    hocam ürünün garantili olması gerekiyor. V30+ dışında samsung a50 nasıldır acaba? Bataryası iyi gözüküyor. Aslında ben xiaomi kullanıcısıyım ama telefonu kullanacak kişi telefonu fiziki bir yerden almak istiyor o a50 yi beğenmişti o yüzden sordum. Mi storedan xiaomide alınabilir gerçi.
  • Prestor kullanıcısına yanıt
    Hocam kasası plastik ekran parmak izi okuma özelliği pek iyi çalışmayan kamera kalitesi beklenildiği kadar iyi olmayan bir ürün yerine garantili olarak Redmi Note 7 modeline de bakabilirsiniz.

V30 + daha iyi bir modeldir her açıdan A50 den.

• quote:

Hocam kasası plastik ekran parmak izi okuma özelliği pek iyi çalışmayan kamera kalitesi beklenildiği kadar iyi olmayan bir ürün yerine garantili olarak Redmi Note 7 modeline de bakabilirsiniz.

V30 + daha iyi bir modeldir her açıdan A50 den.
    çok teşekkürler hocam sağolun.
  • V30+ alacak arkadaşlara şunu söyleyeyim telefondan her açıdan memnun kalabilirsiniz fakat kamera konusunda beni hayal kırıklığına uğrattı. Arka ana kamera 30mm olduğu için dar açıda çekimler yapıyor ve ev içinde karşımdaki koltuğu bile çekerken sanki zoom yapmışım hissi veriyor. Biraz zoom - yapmaya çalışırsanız da geniş açı kameraya geçiyor fakat o da iç mekanda çok kötü fotoğraflar çekiyor. Ayrıca ön kamera çok çok kötü yani zenfone 5 kullandım v30'dan fersah fersah öte ön kamerası var. Arka kamerada bokeh efekti de v30'da yok. Biraz bu konular sebebiyle üzüldüm ama onun haricinde iyi bir telefon
  • quote:

Selam Hocam ;

Garantisiz olarak bir tercihiniz olursa 1500 TL ye Redmi Note 7 ve Mi 8 SE modelleri satılıyor forumdan yada sarı siteden alabilirsiniz.

Garantili bir model isterseniz Xiaomi Redmi Note 6 Pro modeline bakabilirsiniz.
    hocam sabah saatlerinde istediğim tavsiye arkadaşım içindi. Kullandığım mi5'in arka kamera bozuldu, daha önce iki kere de batarya değişmiştim. Aklımda redmi note 7 var. Sizce sarı sitede 1300 tl fiyatlara satılan ve kayıtlı olduğu söylenen note 7'lerden alınır mı? Son dönemde kayıtsız telefonlar için yaşanan haberler bu satıcıdan alınan ürünleri etkiliyor mu acaba?

Edit: konuyla ilgili biraz araştırma yaptım sonrada bu tür ürünleri satan turan gsm'İ aradım. Onunda dediği şu şekilde yeni yasayla beraber klon imei telefonlarda 250 tl karşılığı kayıt yapılacak ama bunun uygulanabilirliği net değil falan dedi. Klon redmi note 7 piyasada 1350 tl, 250 'de kayıt dersek 1600 tl. GG'de zaten telefon 1700 mertebesinde. En azından note 7'nin klonunu almak mantıklı değil gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestor -- 3 Ağustos 2019; 18:23:22 >

• Mi8se yi daha önce araştırmıştım. garantisiz, IMEI kayıtlı düşünüyorum. Çekindiğim nokta çıkan yasa ile İmei için ileride bir sorun oluşur mu? Kapanma veya ekstra ücret ödeme gibi.

• Hocam bunun net bir cevabı yok ileride ne olacağını kestirmek zor , devletin işine akıl ermiyor.

• Hocam kamera performansı ön planda olacak bir telefon bakıyorum. Oyun hiç oynamıyorum sadece twitter instagram browser ve snapseed gibi fotoğraf düzenleme uygulamaları için telefonu kullanıyorum. Pil performansı günü çıkarması gayet yeterli zaten her akşam şarja takıyoruz. Fiyat aralığım maksimum 5000 Tl ama ne kadar az harcarsam o kadar iyi :D. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • Nastiew N kullanıcısına yanıt
    Garantisiz olması sizin için önemli değilse , sarı site yada forum üzerinden imei kayıtlı olarak sıfır OnePlus 7 Pro / 7 modelleri ve Xiaomi Mi 9 modeline bakabilirsiniz.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Yok hocam Ritzy ile Mi 6 cihazım yüzünden hoş olmayan olaylar yaşadım o yüzden garanti konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Kesinlikle garantili bir cihaz olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.