Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: streamin Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
12.015
Cevap
181
Favori
521.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam iyi akşamlar. Kamera fiyat ve kalite ön planda tutarsak
    p20, mate 20 , p20pro, mi9 ve mi8 arasında sıralaman nasıl olurdu fiyat/performans düşünüyorum bunlar arasındayım sahibindende kontrol ediyorum mi9 aralarında en pahalısı 3800 fiyatıyla sonra mate 20 p20pro p20 mi8 diye ilerliyor.
  • Steriyud S kullanıcısına yanıt
    Mate 20 - Mi 9 - P20 Pro - P20 - Mi 8

Şekillinde bir sıralamam olurdu hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Nokia 8 daha mantıklı bir tercih olacaktır hocam.

• Selamlar 3000-3100 tl ye kadar pili iyi giden kamerası iyi olan pubg mobile da sıkıntı yaratmıyacak resmi garantili telefon önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A NEW LIFE -- 23 Mart 2019; 20:53:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG V30 +

Xiaomi PocoPhone F1

Meizu 16 TH

• Samsung A50 / A9 2018 hangisi dersiniz
    Eşime hediye almayı düşünüyorum 1ay içinde
    A9 150lira daha pahalı resmi bayide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Samsung marka model telefon çok önermemekle birlikte alınabilirlik olarak A50 daha güncel olduğu için tercih edilmesinde fayda var , fakat A50 modeli A serisinin yaşadığı fiyatın hızlıca düşmesi kaderini paylaşabilir hatırlarsanız A9 2018 4400 TL gibi bir fiyata çıkmıştı.

• Oyun oynanmayacak, günlük işler için kullanılacak 1500 civarı ne önerirsiniz?
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    S8 al

• gelincigim kullanıcısına yanıt
    Xiaomi modellerinden Redmi Note 5 / Note 6 Pro / Mi A2 / A2 Lite / Redmi S2 / Redmi 5 Plus

Huawei modellerinden Honor 9 Lite / Honor 10 Lite / P Smart

Motorola Moto G5S Plus

• Aklımdaki modeller Huawei Mate 20 Lite veya Honor Play ama buraya da sormak istedim. Son fiyat 2500 ne önerirsiniz acaba? Honor Play'in işlemcisi daha iyi biliyorum ama internette sorun çıkartabilen bir telefon yorumlarını okuduğumdan emin olamadım. Xiaomi markasını da pek düşünmüyorum..Şimdiden teşekkürler.
  • s8 ve A50 arasında kaldım. S8 tasarım, edge ekran, kamera konusunda hoşuma gidiyor. S8 4 gb rami beni 2 yıl götürür mü uygulamalarda kasma donma yaşatır mı? 3000 mah bataryası günlük kullanımda bana yeter mi? Sosyal medya ağırlıklı bir kullanıcıyım. A50 ise tasarımı, rami, bataryası ve ekrandan parmak izi okuma hoşuma gidiyor. A50 de kamera yönünden kararsızım.

Bu ikisi arasında hangisini tavsiye edersiniz?
  • 1000 tl ye babaya alınacak üzmeyecek f/p öneriniz var mı? gm 8 32gb gözüme çarptı ama bilemedim daha iyi bişey var mıdır diye.
  • RainKnight kullanıcısına yanıt
    Hocam Mate 20 Lite modeli yerine Honor 8X bakabilirsiniz.

Honor Play modeli yerine Meizu 16 ve X8 modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

Honor Play ekran sorunları takip ettiğim kadarıyla devam ediyor içerisindeki işlemci eskidi artık.

• thisisus kullanıcısına yanıt
    S8 eski bir model hocam güncelleme alıp almaması şu an belli değil fakat daha güncelleme alacağını düşünmüyorum açıkcası. Samsung marka model telefon önermiyorum veya elimden geldiği kadarıyla önermemeye çalışıyorum fakat burada mantıklı olan yeni bir model almak daha iyi olur.

• peroxide kullanıcısına yanıt
    General Mobile , Casper , Reeder gibi markaların uygun telefonlarını almak yerine biraz daha üzerine ekleyip daha iyi modeller almanızı tavsiye ederim bu fiyatlarda 720P ekran Snapdragon 400 veya MediaTek işlemcili 2 GB RAM barındıran model alacağınıza üzerine ekleyip Redmi S2 / Mi A2 Lite / Redmi 5 Plus / Motorola Moto G5S Plus / Honor 9 Lite gibi modelleri daha çok öneririm.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler hocam. 3000 tl bütçem var. Resmi garantili başka ne önerirsiniz? Batarya ve kamera önemli. Honor 10 ve v30+ da düşünüyorum. ama v30+ ön kamerası kötü diyorlar. Honor 10 garanti konusunda istisna, tasarımı elde tutuş hissiyatı hoşuma gidiyor.
    A50 alacağına gm9 pro al. Ekranda parmak izi okumuyor belki ama kamera olarak daha iyi ve 1200 liran cepte kalıyor. 2900 vereceksen s8 alda oisli kaliteli kamerası, snapdragon 835 gibi güçlü işlemcisine para vermiş ol. S8 tabi daha fazla güncelleme almaz. A50 nin kamerası gm9 pro gibi iyi olsa belki düşünülebilir diyecemde batarya hariç bir özelliği yok cihazın. Öte yandan meizu 16 ve lg v30 da değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 25 Mart 2019; 12:16:57 >
    Honor 10 tavsiye etmem Kirin 970 gibi bir işlemci geride kaldı artık çıktığı zamanlarda güçsüz bir işlemci olduğu biliniyordu artık eskidi optimizasyon sorunları mevcut.

LG V30 + biraz daha alınabilir bir model dediğiniz gibi ön kamerası vasat güncelleme konusunda bir güncelleme ya alır yada almaz 2. Çeyrekte güncelleme alacak diyorlar ama zamanında bu haberler G5 ve V20 modelleri içinde söylendi fakat ne gelen nede giden oldu.

Meizu 16 TH modeline bir bakmanızı tavsiye ederim 2900 TL olmuştu.

• ahliyka A kullanıcısına yanıt
    Pil hariç elinizdeki telefondan çok bir farkı olmayacaktır hocam kaldı ki cihazın ana konusunda pilinin kapasitesine göre iyi gitmediği konuşuluyor üzerine ekleyip Mate 20 Lite modeline oldukça benzer Honor 8X tercih edebilirsiniz yada aynı fiyata ;

Xiaomi Redmi Note 5 / Mi A2

Honor 9 Lite / Huawei P Smart

Motorola Moto G5S Plus

Modellerini tercih edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.