Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.013
Cevap
181
Favori
521.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eylül de tanıtılır Ekim sonu gibi ülkemize gelir diye düşünüyorum, 32 GB versiyonu 5000 tl olur çünkü iphone 8 1000 dolar olacak diye haberler var dolar kuru ve ülkemizdeki vergi sistemini de sayarsak 5000 e çok yakın bir rakamla satışa çıkacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    3200 tl gibi bi fiyatta samsung s8 daha iyi bir tercih olmaz mı ?

• Şuan Xperia z3 kullanıyorum telefonu tercih etme sebeplerim piyasanın uçuk fiyatlı telefonlarından biri olmaması ve uzun şarj süresi idi fakat yavaş yavaş şarj süresinin resmen ölmeye başladığını düşünüyorum. 2k ya kadar alabileceğim bir telefon önerisi yapabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G2 kullanıyorum üç yıldır.Artık bazı özelliklerinin performansı baya düştü.Bende yeni bir telefon almak istiyorum.3000 Türk Lirası bütçem olacak, Ağustos 15 itibariyle.Siz hangi telefonu tavsiye edersiniz?

-İnternette çok fazla dolanıyorum

-Youtube veya başka platformlardan video,dizi ve film izliyorum

-Günde yaklaşık 3 saat civarı seyahat ediyorum ve sürekli kulaklık kullanıyorum.

-Ara sırada olsa oyun oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darksquawk

Şuan Xperia z3 kullanıyorum telefonu tercih etme sebeplerim piyasanın uçuk fiyatlı telefonlarından biri olmaması ve uzun şarj süresi idi fakat yavaş yavaş şarj süresinin resmen ölmeye başladığını düşünüyorum. 2k ya kadar alabileceğim bir telefon önerisi yapabilir misiniz?

SONY Z3 modeli 2015 yılının amiral gemisidir.
    bence bir yıl daha kullanın derim.
    .
    önemli verilerinizi bilgisayara felan aktarıp
    cihazı fabrika ayarlarına dönerek cihazı bi boşaltın derim.
    yinede iyileşme olmazsa, batarya değişmesi gerekiyor da olabilir.
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Söyledikleriniz ikna etti açıkçası ancak yine de şarj sorunuma çözüm olacağını sanmıyorum ama deneyeceğim teşekkür ederim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

İdarelik bir telefon aldıktan sonra bir iki sene sonra yenilemek istiyorum, normalde iyi birşey alıp iki üç yıl kullanacaktım ama çok pahalı telefonlar.

Xiaomi Mi5 alacaktım ancak uyguna bulamadım bulduklarım da siyah yok, üst modelleri de pahalı ne yapacağımı bilemedim. Plus istemiyorum ve siyah renk harici de istemiyorum, çakma imei de istemiyorum.

Huawei P9 lite olanının normalini almayı düşünüyorum 200 lira vermeye gerek var mı 2017 almak için. 1050 liraya var Hepsiburada'da mis gibi.
  • saykodentist kullanıcısına yanıt
    Samsung iyi bir tercih olmaz onun yerine Huawei P10 veya Huawei Mate 9 tercih ederim

• Sony XZ

Huawei P9

Asus Zenfone 3

Huawei P9 Lite 2017

Xıoami Mi 5 ve Mi 5S

Bakmanızı öneririm

• Lelouch V kullanıcısına yanıt
    Huawei P10 Plus

Huawei P10

Huawei Mate 9

Sony XZ Premium

Htc 10

Xıoami Mi 6

Xıoami Mi 5 ve Mi 5S

• serghat kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam Xıoami telefonların siyah renkleri az üretilir ve karaborsa olur sıfır cihazlarda siyah renk yoktur olanlar Rose Gold Gold ve Silver oluyor genelde ve Huawei P9 Lite 2017 ile 2016 modeli arasında fiyat farkı 200 tl den daha az tasarım olarak bence 2017 daha güzel duruyor ayrıca 3 gb ram olması avantaj sar değerinin daha düşük olması da cabası

• Peki hocam P9 2017 mi Mi5 Prime 64GB mı tercih etmeliyim sizce.
    Mi 5 Prime hocam tabikide

• denemekte fayda var.
    rektefiye etmiş olursunuz.
    hatta her telefonu yılda bir fabrika ayarlarına dönmek gerekli bence.
    1490 liraya p9 mantıklı
    http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPHUAP9DU-S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 31 Temmuz 2017; 16:2:57 >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    LG G5 MODELİ 1500 TL CİVARINDA SEYREDİYOR,
    alınır mı sizce.
    ne gibi sorunlarla karşılaşılabilir.

http://www.hepsiburada.com/lg-g5-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG5G-B?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=EAIaIQobChMIop6E9dKz1QIVrr3tCh3aAwNqEAQYASABEgK6-PD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 31 Temmuz 2017; 16:43:1 >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Alınmaz alınırsa ghost screen ekran sararması donması kendi kendine işlem yapması bootloap olması gibi sorunlarla karşılaşırsınız

• Hocam Sony Xperia C4 cihazım anakartı yandı yeni bir telefon alacağım. Asus zenfone 3 tasarımı hoşuma gitti ama arayüze önem veren birisiyim arayüzü tatmin eder mi inceleyenler de pek beğenmiyor .mi 5s beğendim ama garantilik durum olursak sıkıntı çekerim diye korkuyorum bilgilendirir seniz sevinirim.

• oguzhandere5858 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda bir yakınıma Zenfone 3 aldım kurcalıyorum çok fazla kişiselleştirme özelliği var her yeri ile oynayabilme hakkı tanımış Asus :)

Sizin için kişiselleştirme ön planda ise alın gayet güzel bir telefon

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.