Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.960
Cevap
181
Favori
518.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazdığınız modellere göre sıralama yapmak gerekirse ;

1 - Xiaomi Mi 8 Lite

2 - Huawei Mate 20 Lite

3 - Huawei P20 Lite

2500 TL civarında tavsiye edebileceğim telefonlar ;

Nokia 8

HTC U Ultra

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Xiaomi Mi A2

Asus Zenfone 5

Xiaomi Mi Max 3

Honor 8X

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slbn kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 5

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Xiaomi Mi A2

• yagelirse Y kullanıcısına yanıt
    Konu içerisinde defalarca uzun uzun açıklamasını yaptım hocam birkaç sayfa geriye giderseniz nedenini öğrenebilirsiniz.

• pasabey96 P kullanıcısına yanıt
    Hocam General Mobile markasından uzak durmanızı tavsiye ederim kullanıcı konusunda yine şarj sorunu ve telefonun sinyalizasyon problemleri yaşayanlar mevcut size uygun olarak Mi 8 modeli gayet yeterli kamera performansı yazdığınız modellerden üstün

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, mi 8 lite ile honor 8x karşılaştırması nasıl olur peki. İkisi de aklıma yattı ama emin olamadım. Ya da honor play ile kıyaslarsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 15 Aralık 2018; 18:59:52 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Hocam Play modeli diğer 2 modelden işlemci performansı olarak daha üstün fakat kamera konusunda ise saydığınız 2 modelin gerisinde.

Mi 8 Lite modeli 6/128 konfigürasyonunu tercih ederseniz Honor 8X modelinden ram ve hafıza konusunda artınız olur şahsi düşüncem 8X modelinin tasarımı daha iyi olduğundan tercihim bu yönden olurdu öte yandan Mi 8 Lite Snapdragon 660 chipset kullanıyor yine Xiaomi ürün gamında Mi A2 modeli de Snapdragon 660 chipset kullanıyor daha uygun fiyatlı bir cihaz A2 bakmanızı tavsiye ederim.

• Note 9 mu ıphone xs max mı huawei mate 20 pro mu ? Artı be eksileriyle ?

• Togolu00 T kullanıcısına yanıt
    Mate 20 Pro - Ekranı yeşil olma sorunu var ve dünya genelinde bir sorun 8500 TL fiyat etiketinden 7000 TL ye kadar geriledi ve bu gerileme devam edecektir.

Note 9 - Ben Samsung marka model telefon önerisinde bulunmuyorum en son modeli olsa bile bu telefon 4000 mah batarya kapasitesine sahip olmasına rağmen günü zor çıkarttığına dair kullanıcı yorumları var.

XS Max - Şu anda en iyi telefonlardan birisi , tercih edilesi en yüksek model.

• Merhaba
    Ben şu an mi5 kullanıyorum ama ekranı biraz hasarlı, bağlantı problemleri de var ve artık buna yatırım yapmaktansa değiştirmek istiyorum. Aslında 3000 lirayı geçmek istemem ve aklımda da mi mix 2s var ama OnePlus 6t de çok cazip geliyor. İyi kötü ithalatçı garantisi var ve fiyatı daha makul ama OxygenOS, amoled ekran ve aptX, batarya performansı nedeniyle ilgimi çekiyor. Biraz beklesem de ithalatçı garantili gelse en az 4000 diyecekler belki de 4500. mi mix 2s şimdi 2900'a alabiliyorum cepport'tan n11'de kuponla beraber. Mi mix 2s fiyatı da düşüş trendinde. Beklesem mi birini alsam mı kararsız kaldım. Sizin tavsiyeniz ne olur?

edit: mi 8 gibi büyük çentikli telefonları beğenmemek bir kenara nefret ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordaolmayanadam -- 16 Aralık 2018; 14:9:1 >
  • Merhabalar Rıdvan bey.

3000 3500 civarı hadi olmadı 4000 civarı kamera odaklı(kamerası gerçekten çok çok iyi olmalı.) Bir telefon tavsiyesi istiyorum sizden.

Bunun haricinde sorun cikarmasin nispeten şarjı uzun gitsin ve en az 3 4 sene beni götürsün istiyorum. Ellerim küçük olduğundan çok büyük kasalı telefonlar istemiyorum.

Baktığım telefonlarda

1 Samsung S9 plus

2 Huawei p20

3 Huawei mate 10 pro

Hangisini önerirsiniz.

Bunlar dışında varmı öneriniz.

Extra 1000 tl verip p20 oto bakmaya değer mi?

Teşekkürler simdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam yorumlarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 16 Aralık 2018; 14:31:29 >
  • hocam merhaba. vatan dan kredi telefon alıcam. 2500 ü geçmesin istiyorum. en önemli ihtiyaç kamera. hızlı ve düzgün çekim yapmalı. tek mantıklı seçim asus zenfone 5 gibi. siz ne dersiniz. tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ordaolmayanadam O kullanıcısına yanıt
    Hocam op6 şuan 3600 TL iken 6T nin 3000 TL ye gelmesini beklemek hayal olur.

Mix2s de güzel telefon 2900 e alınması gereken 3 5 telefondan biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Onu alacaksam zaten garantisiz alıcam artık :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2200'e honor play alınır mı?
  • ordaolmayanadam O kullanıcısına yanıt
    OnePlus 6T alınabiliyorsa tercihinizi bu yönde kullanmanızı tavsiye ederim fakat şu anda garantisiz IMEI atılmış cihazlar 3500 TL satılıyor ithalatçı kârı düşünülürse üzerine 1000 TL daha eklenebilir.

Mi Mix 2S sanırım çentiksiz kalmış nadir telefonlardan birisi ön kamera performansı pek iyi olmadığına dair yorumlar okumuştum.

• wastedsunset W kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi 8

OnePlus 6

LG G7 ThinQ

Huawei P20

1000 - TL ekleyip Pro almanıza gerek yok hocam Teknoseyir P20 inceleme videosunu incelemenizi tavsiye ederim

• Merhaba
    Babam için telefon bakıyorum
    Max 1800 tl
    Ekranı en az 5.5 inç
    Şarjı uzun giden
    Günlük işlerini rahatlıkşa yapabileceği bir telefon önerirmisinz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexar77 -- 16 Aralık 2018; 18:23:29 >
  • rektall R kullanıcısına yanıt
    Huawei Mate 10 Lite

Samsung A7 2018

Modellerini daha çok öneririm hocam normalde konuda Samsung marka telefon önerisinde bulunmam fakat kamera konusunda 3 lense sahip.

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Kamerasının diyafram açıklığı f/2.2 bu eksikliği dışında herhangi bir kötü tarafı yok tercih edilebilir.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.