Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.016
Cevap
181
Favori
521.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam 1500 TL ye Sony den hiç bir model önermem MediaTek işlemcisi kullanıyor uyumsuz ısınıyor ve pil düşmanı.
    Anladım tek secenek mi hocam başka model yokmu biraz daha cıksak bütçe
  • buraknisa1903 kullanıcısına yanıt
    Sony düşünüyorsanız XZ1 modeline kadar çıkmanız gerekiyor. Hatırladığım kadarıyla siz zaten XZ1 bakıyordunuz.

Daha önceden önerdiğim özellikle Redmi Note 5 modelinin kamera performansı oldukça iyi .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sony düşünüyorsanız XZ1 modeline kadar çıkmanız gerekiyor. Hatırladığım kadarıyla siz zaten XZ1 bakıyordunuz.

Daha önceden önerdiğim özellikle Redmi Note 5 modelinin kamera performansı oldukça iyi .
    Onu aldım hocam zaten bu ikinci telofon kardeşime düşünuyorum fiyat cok yüksek kalıyor cıkamam daha makül birşey baıyorum bu sefer
  • Merhabalar,

Annem icin telefon bakiyorum.Nasil bir kullanim olacagini genel olarak az cok tahmin edebiliyorsunuzdur herhalde.

Maksmimum cikilacak butce 1300 TL.Ben Mi A2 Lite 3/32 dusunuyorum.Android one'a dahil oldugundan 3 gb ram kulaga azmis gibi gelse de herhalde sikinti yaratmaz siradan gunluk kullanim icin diye dusunuyorum.

Sizlerin onerebilecegi baska bir cihaz var midir yoksa Mi A2 Lite en iyi secenek midir ?

• heycudder H kullanıcısına yanıt
    Mi A2 Lite modeli gayet uygun ve kullanılabilecek bir telefon hocam 3/32 modelini almanızda herhangi bir sorun yok Android One platformunda olduğu için ram tüketimi az olacaktır.

• LG G7 thinq
    P20
    Hangisi?

• Yagm17x Y kullanıcısına yanıt
    Kamera performansı daha önemliyse P20
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Batarya ve oyun performansı olarak LG nin servisi nasıldır

• Yagm17x Y kullanıcısına yanıt
    Kronik G2 - G3 - G4 ve G5 sorunlarında THH ye başvuru yapın diyen bir servis.

Bir kaç kez işim düştü G2 zamanında ekranını ve arka kapağını gözümün önünde değiştirmişlerdi Mecidiyeköy servisinde fakat çoğu telefonu anakart arızası verdiğinde sattıkları telefonların arkasında durmaktan vazgeçip Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapın paranızı alın dediği bir çok mağdur kullanıcı vardı.
  • Öncelikle yardımseverliğiniz ve ilginiz için övgüyü hak ediyorsunuz.

Bir arkadaşım 3000 civarı bütçe ile telefon bakıyor. Black friday ile belki bir şeyler yakalarız diye düşünüyoruz.

Xiaomi mi8

Huawei P20

Lg V30+

gibi modeller var sanırım bu fiyatlarda. Sizin önerileriniz ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam :)

Tam olarak bütçe nedir ? Ve özellik olarak hangi yönünü daha iyi istiyor arkadaşınız ?
  • quote:

Teşekkür ederim hocam :)

Tam olarak bütçe nedir ? Ve özellik olarak hangi yönünü daha iyi istiyor arkadaşınız ?
    3000 lira diyelim. 100-200 üstü-altı olabilir.

Genel kullanıcı diyelim. Kamerası iyi olsun, pil omrü kötü olmasın, hız ve akıcılık konusunda zaten sıkıntı çıkmaz sanırım bu fiyat seviyesinde.

Mi 8 modeli tavsiye ederim hocam.

P20 kamera odaklı kullanıcılar için tavsiye ettiğim bir model.

V30 + modeli ise gerek ön kamerasının kötü olması gerekse aynı fiyata mı 8 bulunabiliyorken almak hata olur.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Öncelikle mi8 düşünüyoruz o halde. Başka modellere bakmaya gerek yok sanırım.

Doğrudur hocam.

• Değerli üstadlarım aklımda bir telefon var almak istediğim kararsız kaldım sizlerin fikrini almak için yazıyorum xiaomi mi5 hala alınırmı acaba? Bu telefonu bir yerde teşhir buldum alsammı almasammı kararsız kaldım. Eğer alınırsa hangi fiyatlardan alınması iyidir. Bu telefonun pil ve kamera performansı nasıldır?
  • mnaltunkeyik M kullanıcısına yanıt
    Zamanında sıfırı 1200 TL ye satıldı hocam alacağınız telefon teşhir modeli ise uzak durmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Zamanında sıfırı 1200 TL ye satıldı hocam alacağınız telefon teşhir modeli ise uzak durmanızı tavsiye ederim.
    Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Meizu 15 ne zaman Tr gelir acaba. Doğrusu O telefon gelse almaya niyetim var. 1500 tl bandında kamera ve pil performanslı telefon bulamıyorum. Biraz beklesem alma fırsatı çıkarmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnaltunkeyik -- 18 Kasım 2018; 1:31:0 >
  • Marka takıntım yok.

Yaş 34 oyunla işim yok ama akıcı olsun. İşlemcilerden anlamıyorum.

Fotoğraf arada sırada...

Batarya iyi olsun.

Xiaomi a2 fiyat iyi ama batarya düşündürücü...

Mate 20 lite güzel ama 2600tl ye değer mi?

Tavsiyeleri bekliyorum arkadaşlar. Tesekkurler

• mnaltunkeyik M kullanıcısına yanıt
    Meizu 15 Th modeli eski bir model 16 Th modeli çıktı ülkemize hâlâ gelmedi gelecekmiş gibi de durmuyor.

Efsane cuma kampanyası ile Hepsiburada bayağı bir indirim yapacak gibi duruyor beklemenizi tavsiye ederim

Redmi Note 5 modelini tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.