Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.016
Cevap
181
Favori
521.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam çin malı telefonlar fiyat performans açısından iyidir ama o kadar da önermem 6000 mah cihazsan bahsediyoruz tehlike açıkçası.

Yine Xiaomi den devam etmenizi tavsiye ederim.
    sag ol hocam, xiaomi dusunmuyorum farkli bir marka denemek istiyorum. bugune kadar hep samsung kullandim sonrasinda xiaomi. simdi baska olsun istiyorum. 1000-1500 bandinda yurt ici onerin ne olur o halde. f/p den dolayi çin markalari dusunuyordum ama yurt icinde de alinacak deger bir model varsa incelemek isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Çok değecek modeller yok açıkçası Honor 9 Lite bulabilirseniz olabilir.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    note 8 ucuzlar mı(note 9 tanıtılacağı için)

yoksa dolar kurundan ötürü bu fiyat kolay kolay değişmez mi?
  • mühendis tarihçi M kullanıcısına yanıt
    Bir miktar ucuzlayacaktır fakat 300-400 TL değil 100 TL veya en fazla 200 TL
  • Merhaba hocam, özellik olarak birbirine oldukça yakın görünsede mi8 ile 5z arasından hangisini önerirsiniz? Özellikle kamera ve ön kamera performansı olarakta ayrıca yorum yapar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E.Sahin E kullanıcısına yanıt
    Mi 8 tercih ederdim DxO Mark sitesine bakarsanız Mi 8 99 Zenfone 5 90 puan almış orada örnek çekilmiş fotoğraflar mevcut.

Zenfone 5 ve 5Z işlemci dışında aynı telefonlar o yüzden Zenfone 5 modeline ne dersek 5Z iinde geçerli olacaktır.

Mate 10 dan Zenfone 5 modeline geçiş yapmış bir kullanıcıyım Mate 10 kamerasını kesinlikle aradım Zenfone 5 kullanırken.

Ön kamera kompartmanında yine Mİ 8 daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Mi 8 tercih ederdim DxO Mark sitesine bakarsanız Mi 8 99 Zenfone 5 90 puan almış orada örnek çekilmiş fotoğraflar mevcut.

Zenfone 5 ve 5Z işlemci dışında aynı telefonlar o yüzden Zenfone 5 modeline ne dersek 5Z iinde geçerli olacaktır.

Mate 10 dan Zenfone 5 modeline geçiş yapmış bir kullanıcıyım Mate 10 kamerasını kesinlikle aradım Zenfone 5 kullanırken.

Ön kamera kompartmanında yine Mİ 8 daha iyi.
    Cevap için teşekkür ederim. Peki mi8 in türkiye garantili olarak girmesi sizce ne kadar sürer bir tahmininiz var mı?
  • E.Sahin E kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili 3900 TL ye satılıyor TR garantili olunca 4200 ve üzeri bir fiyat bekliyorum 3 ay içerisinde bence TR garantili olarak satılmaya başlar.
  • Hocam telefon bakıyorum 2000 TL civarında. Telefonda oyun oynamıyorum. Twitter, İnstagram ve internette gezinmek için kullanıyorum. Kamerası ortalama üstü olursa ve bataryası günü çıkarsa
    benim için gayet yeterli. Asus Zenfone 5 baktım fakat işlemcisi o fiyatta satılan diğer telefonlara göre altta olunca bundan 1-2 yıl sonra bana çok sıkıntı yaşatır mı diye düşündürdü.
    Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • Nastiew N kullanıcısına yanıt
    Sony XZ1 modeline bakabilirsiniz.
  • Hocam Asus Zenfone 5 in ve P20 Lite gibi telefonların tasarımlarını daha çok beğendiğim için onlara daha çok bakmıştım. Kesinlikle Sony mi öneriyorsunuz arada çok fark var mı ?
  • Nastiew N kullanıcısına yanıt
    Zenfone 5 ve P20 Lite modelleri orta seviye telefonlar kullandıkları işlemciler Snapdragon 636 ve Hi Silicon Kirin 659 tasarımları hoşunuza gitmiş olabilir ama XZ1 özellik olarak daha iyi bir telefondur.
  • Hocam xiaomi redmi 5 plus ile huawei p smart arasında kaldım.Redmi 5 plus ı türkiye garantili olarak alırsam yaklaşık ahnı fiyata denk geliyor.Ne tavsiye edersiniz?Yorumlarınız için teşekkür ederim

• hmssf kullanıcısına yanıt
    Redmi 5 Plus tavsiye ederim hocam.
  • Metal çerçeveli, en az 5 sene gidecek, tercihen bataryası çıkabilen ve radyosu olan bir telefon arıyorum. performansı iyi olmalı ve tasarımı güzel olmalı. mağazalardaki telefonların görüntüsünü hiç beğenmiyorum.Yardım edebilir misin ?
  • İstediğiniz özelliklerde şu anda piyasa bir telefon yok piyasada 5 sene götürebilecek bir telefon yok daha doğrusu.
    Arka kapağı ve bataryası çıkabilen telefonlar geçmişte kaldı LG yapıyordu o bile bıraktı artık.
    Arka tarafı cam olan bütün telefonların orta iskeleti ( çerçevesi ) metal.
    Radyolu olarak yakın zamanda kullandığım Zenfone 5Z modeli var.

Radyo ve çıkabilen batarya kısımlarını göz ardı edersek en uzun süre kullanabileceğiniz cihazlar şunlar ;

Herhangi bir bütçe belirtmemişsiniz.

OnePlus 6
    Zenfone 5Z
    İphone X
    Mi 8 ve Mi Mix 2S
  • Elimde 4 senelik s4 mini var. şu an piyasadaki telefonların dış görünüşleri beni cezbetmiyor (daha işlemci vs girmeye gerek görmüyorum dıştan görünüş kötüyse).
    bakıyorum androidlerin çoğu iphone çakması olmuş. samsung desen bir daha alacağımı sanmam. iphone şu anda değmeyecek şekilde pahalı.(ayrıyeten iostan çok haz etmem.) çentik, arka kapakta parmak izi boşluğu olmayan telefon yok mu ya çıldırıcam.veya çerçevesi kalın olmayan.
  • Huawei P20 ve P20 Pro
    Honor 10

Modellerine bir bakın isterseniz ayrıca çentik tarafını kapatma gibi bir durum söz konusu.
  • Merhaba. Ben de çift hatlı 71 72 mm civarı genişliği olan 2000 lirayı geçmeyen bir telefon arıyorum. Oyun oynamam. Ama yine de çok eski birşey almak istemiyorum. Nubia Z17 miniS hoşuma gitmeye başladı. Onunla ilgili de 2 çekincem var. Biri ekran gövde oranı az daha büyük olabilirdi, diğeri de bazı yorumlara göre ısınma problemi varmış (oyun oynamayacaksam ısınmaz gerçi)

Gözden kaçırdığım tavsiye edebileceğiniz bu özelliklerde telefon var mıdır? (meizu 7 pro var bir de bunların dışında)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar hocam anneme telefon bakıyoruz. İkinci el veya sıfır olabilir. Garanti noktasında sıkıntı yaşamazsak daha iyi olur. Bu ithalatçıların garantisi nasıl oluyor işin açığı bilmiyorum. Distribütör garantililer iyi midir acaba? Kamerası yetecek düzeyde olsun. Max bütçe 1100-1200 tl civarı. Teşekkürler şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.