Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.009
Cevap
181
Favori
521.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu en uygun nereden alabilirim acaba ? En son 3-4 yıl önce peşin almıştım. Taksitle alabilirsem bütçeyi arttırıp daha iyisini alayım diyorum. Bu Turkcell'de falan taksite çevirince otomatik 1300-1400 lira koyuyor direkt üzerine. Telefon almanın en mantıklı yolu nedir şu sıralar ?

2500 civarı bütçe. Taksit yaptırabilirsem esnekleşebilir
  • Taarin T kullanıcısına yanıt
    Vatan Bilgisayar Fibabanka ile anlaşma yapıp faizsiz 10 taksit yapıyordu sonra 8 oldu şimdi ise 15 taksit ama faiz alıyor 8 ve 10 da faiz yok diye biliyorum bir bakın isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam Mate 10 Pro daha iyi bir tercih olacaktır her ne kadar belirttiğiniz eksileri olsa da yazılım güncellemesi ile halledilebilecek durumlar düz Mate 10 modeli daha uygun fakat su ve toza karşı dayanıklı değil. Huawei’nin yazılımı gayet stabil ve sorunsuz uzun yıllar kullanabilirsiniz.
    Sizce çift kamera gerekli mi hocam? Şunun için soruyorum, eğer gerekli değilse S9 alıp uzun yıllar kullanacağıma eminim, telefonun boyutu da istediğim gibi. Çift kamera sadece bokeh efekti için mi yoksa fotoğraflara fazladan bir katkısı var mı?

Mate 10 Pro için hala tereddütlerim var, kulaklık için dönüştürücü bile çıkmaması üzücü biraz açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arbores -- 23 Haziran 2018; 15:4:56 >
  • Arbores kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Mate 10 kullandım S8+ ile yan yana geldiğinde Mate 10 daha iyi sonuçlar verdi gerek bokeh efektinde gerek düşük ışık çekimlerinde Samsung bu işi yazılımla yapıyor Huawei ise gerçek bir ikinci kamera ile yapıyor ayrıca AI destekli olması da cabası S9 klasik Samsung formülünde üretilmiş bir cihaz ve çok büyük bir ilgi olmadı cihaza tavsiyem Mate 10 Pro dan yana.

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam ben Mate 10 kullandım S8+ ile yan yana geldiğinde Mate 10 daha iyi sonuçlar verdi gerek bokeh efektinde gerek düşük ışık çekimlerinde Samsung bu işi yazılımla yapıyor Huawei ise gerçek bir ikinci kamera ile yapıyor ayrıca AI destekli olması da cabası S9 klasik Samsung formülünde üretilmiş bir cihaz ve çok büyük bir ilgi olmadı cihaza tavsiyem Mate 10 Pro dan yana.
    Anladım hocam, teşekkür ederim yanıt için.
  • Honor 10 beklemeye değer mi? Ülkemize gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Tek dezavantajı kamerada ois yok. Güncelleme ile video için eis gelmiş. Ülkemize gelmezse pasaport kayıtlı almayı düşünüyorum.
  • chameleon41 kullanıcısına yanıt
    Honor 10 güzel bir cihaz zaten şu anda garantisiz imei kayıtlı olarak satılıyor. Honor 9 Lite ve 7X modeli geldi Honor TR de orta seviye telefonları satmayı düşünüyor hocam genelde
  • İyi geceler arkadaşlar. Huweai mate 10 u en hesaplı ve güvenilir nereden alabilirim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Merhaba, max 2200tl'ye kadar sarjina ve kamerasına dikkat ettiğim bir telefon arıyorum.Kamera'da portre modu benim için çok önemli. Aradığım özellikler bunlar.

Be onerirsiniz?

• sinyortr1 kullanıcısına yanıt
    Mi Note 3

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam

• Huawei P Smart nasıldır sizce ? Aradaki fiyat farkı P20 Lite almaya değer mi ? Bu iki telefon arasında gidip geliyorum f/p ürünü arıyorum şuanki telefonum Lenovo p70. Kamera benim için önemli değil.
  • Nightful kullanıcısına yanıt
    Aynı işlemciyi kullandığı için aradaki fiyat farkını bir nevi sadece tasarıma Ödemiş oluyorsunuz.

• Hocam butcem 700 1000 tl arasi 16gb telefon ariyorum tavsiyelrini bekliyorum (tercihen samsung ama daha iyi marka olsada olur)

• xasger kullanıcısına yanıt
    Xioami Redmi Note 4X

Xioami Redmi 5 Plus

Huawei P9 Lite 2017

Modellerine bakabilirsiniz xioami modellerini forumun ikinci el bölümünde satanlar mevcut daha uygun fiyata satıyorlar.

• 3-4 yıl kullanmak için bir telefon bakıyorum. İki model arasında kaldım.

Mate 10 Pro

P20 (Pro olmayan model)

Bu ikisi arasında hangisi alınır? P20 tasarım ve çentikli olması yüzünden tercih sebebim ama Batarya konusu ve mono hoparlör olması beni mate 10 Pro ya yöneltiyor

• Hocam 1000-2000 tl arasında bi telefon arıyorum. Fiyat aralığı biraz geniş ama f/p olucaksa 1000e yakın bir şey almak daha mantıklı geliyor. Ama özelliklerden taviz vericekse 2000e kadar kayabilirim. Şu an iphone 6 kullanıyorum. 6dan sonra beni ekran çözünürlüğü, kamera olarak üzmeyecek mümkünse 3.5mm jack girişi olan bi telefon arıyorum. Oyun vs. oynamam sosyal medya, alışveriş uygulamaları bi de discord kullanacağım. Teşekkürler
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Alt yapıları tamamen aynı telefon tasarım noktasında farklılıkları var fiyatları birbirine yakın şahsen İphone X klonu bir cihaz almaktansa kendine özgün bir tasarım almayı tercih ederim fakat zevkler ve renkler tartışılmaz.
  • Xioami Redmi Note 4X
    Xioami Redmi 5 Plus
    Xioami Mi A1
    Lenovo Moto Z
    Xioami Mi Note 3
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.