Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cuysal3456 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.004
Cevap
181
Favori
520.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xioami Redmi Note 4X

Xioami Mi A1

Xioami Mi Max 2

1400-1500 TL civarında da Mi Note 3 çok iyi bir telefondur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için çok teşekkürler hocam. Paralel ithalat olmayanlardan da tavsiye verebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam HTC U Ultra mı yoksa Sony Xperia Xz mi hangi modeli önerirsiniz veya sizin bu fiyat bandında tavsiye ettiğiniz model var mı?

• fuujitsu F kullanıcısına yanıt
    Pek önerebileceğim model yok hocam sahibinden.com üzerinden jelatini sökülmeden satılan P10 Lite modeli var ondan bulursanız alabilirsiniz az kullanılmış Mate 10 Lite modeli olabilir. Son olarak Nokia 6

• A_PaiNe A kullanıcısına yanıt
    1500-1600 TL civarında bir bütçe var sanırım Mi Note 3 modelini daha çok tavsiye ederim hatta Mi 6 var 1620 TL ye

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

1500-1600 TL civarında bir bütçe var sanırım Mi Note 3 modelini daha çok tavsiye ederim hatta Mi 6 var 1620 TL ye

Eyvallah hocam bu 4 cihaz arasında en iyi kamera performansına sahip olan hangisi?

• A_PaiNe A kullanıcısına yanıt
    Mi Note 3 hocam.

DXO Mark sitesinden bakabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim

• Şuan ve duyurulan amiral gemi modeller arasında en iyi batarya ömrü ve performans hangi telefonda? Xz2c nin 5 inç 2870 bataryası iyi olacak gibi ama gelmeyeceği ve kalın olması nedeniyle eledim. Zenfone 5z 6.2 inç 3300 mah nasıl olur bilemiyorum. Mate 10 un normal versiyonu sanırım tr de yok 4k bataryası vardı ama gsmarena testinde puanı kötüydü. Ben şöyle dolu dolu 1 günü çıkarabilecek amiral gemi arıyorum. Bir kaç aya alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 10 Mart 2018; 21:44:22 >
  • Sony XZ1 - 2700 Mah batarya olmasına rağmen optimizasyonu çok iyi
    Mate 10 - kendim kullanıyorum gayet güzel bir pil performansı var
    Asus 5Z - için henüz erken
    OnePlus 5 - Amoled ekran ve yüksek batarya kapasitesi ile pil konusunda tatmin edecektir

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 2 Mayıs 2020; 11:18:30 >
  • Tabip kullanıcısına yanıt
    Mi Note 3 ve Mi 6 modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

• Iphone 8 mi Galaxy s8 mi?

Nedeniyle söylerseniz sevinirim :)

• SadkGedk S kullanıcısına yanıt
    S8 kullanıcıları kabul etmek istemese bile artık eskimiş ve üzerine bir üst modeli gelmiş telefon alırken ve satarken ciddi fiyat farkı olabilecek bir telefon ve her ne kadar arayüzü hızlanmış bile olsa bir kaç aya yavaşlayan bir telefon kısacası Klasik Samsung.

İphone 8 ise alıp satarken en az zarar edebileceğiniz telefondur üstelik marka algısı çok yüksek.

Bana kalırsa bir telefona bu kadar para vermeye karşıyım. 2500 TL ye Huawei Mate 10 aldım memnunum şu anda bir telefon alacak olsam oda Mi 6 olurdu. (1620 TL).

• Anladım teşekkürler, iphone 8 alacağım büyük ihtimal :)

Nokia 8'de 2150 liraya düşmüş baya iyi fiyat. Ben şu ikisinden birini seçeceğim.

https://forum.donanimhaber.com/asus-zenfone-5-vs-nokia-7-plus--131787655

• Dostlar selam.

Dual sim olayı nedir? mate 10 pro normalinden dual sim yaklaşık 500 lira kadar daha ucuz. Bunun sebebi ne olabilir? Alınır mı sizce dual sim modeller?

• Benzer özelliklere sahip Mi 6 şu anda 1620 TL yine sıfır ithalatçı garantili olarak bence Nokia ülkemiz için erken bir telefon servis ağı olsun satış kanalları olsun sunduğu satış sonrası destek olsun çok yeni bir firma geri dönüşlere bakarak almak gerekiyor.

Açtığınız konuya gelirsek iki telefonda orta seviye olacak.

Fiyat konusuna gelirsek 2500 TL çok iyimser bir rakam her ne kadar 500 dolar denilse bile vergisi , kdv si , ötv si , mağaza kârı düşünülürse 2500 TL çok zor.

• devrimdoga kullanıcısına yanıt
    Dual Sim = Çift Sim onun dışında hiçbir farkı yok ucuz olmasının sebebi ithalatçı garantili olması olabilir.

İthalatçı garantili çok uygun fiyatlı güzel telefonlar var ama güvenmediğimden almıyorum. Nokia evet çok yeni fakat gelip lansman yapıp vodafone ile anlaşmaları paralelden daha güvenilir hale getiriyor.

İki telefonda orta seviyede fakat benim ihtiyaçlarımı karşılar. 480 euroya snapdragon 845 li 5z satılacak 5 ise 400 euro veya altı olur. 7plusta 400 euro. 2500 lirayı geçeceğini düşünmüyorum 2 telefonunda. Nokia 8 snapdragon 835 ile 2999 tl mağaza fiyatıyken 7 plus ona yakın fiyattan satılırsa millet gidip nokia 8 alır.

7 plusun güzel yanıda android one programında olması güncellemeleri direk alacak, samsung bile android 8 i anca verebildi.

Bataryasıda iyi uygun fiyatla gelirse 7 plusu alabilirim. Zenfone 5 ise tasarımıyla iphone x klonu güzel tasarımı var.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.