Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.011
Cevap
181
Favori
521.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2000 tl civarında piyasada alınabilecek en iyi telefon almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir ?
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ben de öyle düşünüyorum ama C5 hakkında yorumunuz var mı? İkilemde bırakıyor beni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaomi disinda 1000 tlye ne onerirsin

Ön kamera oncelikli olmak uzere kameralari iyi olsun ve donmasin

Teskurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizzat C5 kullandım ve sonra Mi5 e geçtim performans açısından üzer hocam ve kamerası da pek başarılı değil

• Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    1000 TL ye istediğiniz özelliklerde telefon yok maalesef bütçeyi 200 tl arttırma şansınız varsa Huawei P9 Lite 2017 gayet iyi bir cihazdır kamera konusunda üzmez

• gofret2132 kullanıcısına yanıt
    Huawei P9 Huawei TR Garantili

Huawei Mate 9 İthalatçı Garantili

Xioami Mi 6

Sony XZ

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

İyi günler hocam ben mi 5 kullandım çok güzel bir telefon ithalatçı garantili sorun olacaksa almayın derim kamerası olsun ses çıkışı olsun beni tatmin etmişti önerebileceğim telefonlar ;

Xioami Redmi Note 4X 800-999 tl arası bulabilirsiniz

Xioami Mi 5 64 Gb 1150 tl

Xioami Mi 5S 1250 tl

Huawei P9 Lite 2017 1200 tl

Huawei P9 1550 tl

Sony X veya X Compact 1400-1450 tl arası bulabilirsiniz ses kalitesi Sony de daha iyidir kamerası da gayet güzeldir

Cevabınız için tesekkür ederim.Mi5in forum sitesine bakıyorum kapanıp açılmama gibi bir sorunu çikti herhalde ekran dokunmatiginden çok şikayetci olanlar var bu konular olmasa direk alacagim aslında ama bu gibi sorunlar kafamı karıştırıyor son durumda Xperia x mi5 ithalatcı garantili p9 ve Lenovo p2 arasında kaldım hocam siz olsanız hangisini tercih ederdiniz‚bana hangisini önerirsiniz performans açısından telefon akıcı olsa yeter zaten çok agir oyunlar oynamam uzun süre dayanacak bir telefon olmalı ne tavsiye edersiniz ?

• r_ome_o kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam bende alıp sattıktan sonra konusunu takip ediyorum sorunlar ortaya çıkmaya başladı çok arz olunca ellerinde ne varsa yolladılar sanırım ben n11 turuncu mağazadan almıştım Sony X güzel cihazdır hocam X Compact da bakabilirsiniz Huawei P9 bu liste içerisinde en iyi cihazdır P2 mutlu etmez kendine has kronik sıkıntıları var ve kamerası pek iç açıcı değil nen olsam P9 alırdım

Peki hocam çok sağ olun xiaomi alacağım büyük ihtimal son olarak 5s 32gb 4gb ram vs 64gb 3gb ram ne diyorsunuz? İşlemci hızları aynı gözüküyor.Buna bakınca 32 gb/4gb ram daha mantıklı duruyor ve 64/4 gb olanı yok sanırım 5s in

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5S in 32 GB Depolama 4 GB ram versiyonu Çin pazarına özel yapıldı globale ise 64 GB Depolama 3 GB ram versiyonu gönderildi burada seçim tamamen size kalıyor hocam çünkü cihazda SD kart yeri yok 32 GB yeterli ise alın ama uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız 64 GB daha doğru bir seçim olacaktır çünkü uygulamaların gün geçtikçe boyutları artıyor
  • Hocam merhabalar konuyu baştan asagi okudum. Xiaomi mi5 - mi5s , samsung c9 pro ve huawei p9 arasında kaldım . Benim için şıklık, kamera performansı, kronik sorunu olmaması ve stabillik çok önemli. Özellikle ön kamerayı çok kullanıyorum. 2 bin liraya kadar başka öneriniz varsa degerlendirebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdullahkrz A kullanıcısına yanıt
    Huawei Mate 9 da bakabilirsiniz hem ön hem arka kameraları Leica lensleri kullanıyor.

Benim sıralamam şöyle olurdu ;

Mate 9
    P9
    Mi 5S
    Mi 5
    C9 Pro
    Mate 9 butceyi aşıyor hocam . Max 2 bin tl lik bi telefon bakıyorum. Ilk önceliğim p9 o zaman. ikinci olarak da Xiaomilerden Biri. Teşekkür ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Cevabınız için tesekkür ederim iyi bayramlar
  • r_ome_o kullanıcısına yanıt
    Rica ederim iyi bayramlar

• Hocam öncellikle iyi bayramlar. 2 yildir zenfone 2 kullanıyorum stabilite acisindan gerçekten şahane isler çıkardı. Gündüz çekimleri de hem arka hem on kamera olarak çok iyi ama gece cuvalliyor telefon. Simdi 2500 lira ya kadar bir telefon almayı düşünüyorum önerin ne olur?

• ChøsenOne C kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar hocam yine Zenfone dan devam edebilirsiniz aslında Zenfone 3 64/4 GB. Versiyonu 1500 tl civarında gerek kamera gerek batarya açısından gayet iyi bir telefon sıkıldım diyorsanız da eğer size ;

Huawei Mate 9

Huawei P9

Sony XZ

Önerebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkrz

Mate 9 butceyi aşıyor hocam . Max 2 bin tl lik bi telefon bakıyorum. Ilk önceliğim p9 o zaman. ikinci olarak da Xiaomilerden Biri. Teşekkür ediyorum

http://www.hepsiburada.com/htc-10-ithalatci-garantili-p-HBV0000051S1M

• quote:

Orijinalden alıntı: ChøsenOne

Hocam öncellikle iyi bayramlar. 2 yildir zenfone 2 kullanıyorum stabilite acisindan gerçekten şahane isler çıkardı. Gündüz çekimleri de hem arka hem on kamera olarak çok iyi ama gece cuvalliyor telefon. Simdi 2500 lira ya kadar bir telefon almayı düşünüyorum önerin ne olur?

f değeri daha düşük (f/1.7 veya f/1.8) cihazları seçin.

F değeri düşük olan cihazların merceğinden daha çok ışık girer.

böylelikle düşük ışıklı ortamlarda daha net video ve fotoğraflar çekmenizi sağlar.

• İyi bayramlar herkese;

Şimdi 5 yıl aradan sonra yen bir telefon almayı düşünüyorum ama öyle çok uçuk fiyatlar vermek istemiyorum. Kendi çapımda biraz araştırma yaptım 2 telefon dikkatimi çekti biri Xiaomi Mi4 Black (3gb ram-64gb hafız) diğeri Xiaomi Redmi note 4x.

Mi4 Black piyasada yok anladığım kadarıyla, Note 4x ise 5.5 inç olmasından dolayı büyük geliyor.
    Bir de LG G2 var piyasada ama o kadar eski telefon için 750-850 fiyat bana aşırı yüksek geldi (600-650 olsa neysede gerisi bildiğin kazık yemek)

Bu seviyelerde 1000 TL altı iyi telefon önerilerinde bulunabilir misiniz?

NOT: SAMSUNG ve SONY kesinlikle almam özelliklede samsung
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.