Şimdi Ara

Telefon Şifresini Unuttum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6874 Mesaj
    Arkadaşlar telefonun açılış şifresini unuttum parmak izi ile kullanıyordum hep, şu an 15 dk kilitli apple şifrem aklım da ne yapabilirim pc de telefon yedeği yok iphone bulu da açık,kayıpsız nasıl kurtarırım,

|
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Kayıpsız kurtaramazsın bildiğim kadarıyla. Tek çözüm telefonu dfu alıp sıfırlamak tabi iCloud şifresini bildiğinizi varsayıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    icloud şifresini biliyorum faturam var parmak izi aktif sadece touch şifresini unuttum onuda fazla girdiğim için şu an telefon aktif değil,
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Lastik Avcısı
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,197
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.