Şimdi Ara

TELEFON SES KAYDI FAR 10 yaşında Volvo s60 mı? 3 yaşında Chevrolet Cruze mu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşınızı bilemiyorum ama uzun süredir sürekli alıp satan biri olarak kesinlikle volvo s60 ki iki arabada elimden geçti.Volvo s60 genç işi bir araba.

Halog arkadaşım gibi düşünüyorum neden derseniz anlatayım yaklaşık iki sene önce ikiside bendeydi 2007 model volvo s60t sport 45000km de ve mondeo 2.0tdci(chipliydi) 2005 model 230000km(manuel).

Yaklaşık 1 hafta kullandıktan sonra kardeşime verdim arabayı ondan sonra zaten sattık.Bir kere araba süspansiyonu çok sert arka tarafı çok dar.Bizim gibi biraz iriyseniz ve boy 1.75 üzeriyse arka tarafta oturmayı unutun.Hele boyunuz 1.90 gibiyse arkada oturmanız mümkün değil bacağınızı koyacak yer bulamıyorsunuz.Punto polo vb araçlar arka genişlikte volvo s60dan iyi. Ayrıca şanzımanları çok şaşırıyor.Performans konusunda ise chipli mondeo(dyno 168hp) ile tamamen başa baş 160km ye kadar ondan sonra mondeo geçiyor).Aslında motor çok güçlü ama aktarmayı bir türlü başaramıyor.

Aslında güzel araba ama maalesef rakibi olduğu hiçbir arabadan ileri değil premium sınıfta ve dediğim gibi bu aracın yerine mondeo gibi araçları tercih ederdim.Cruze kesinlikle uzak durun teneke gibi bir araba.(volvo s60 kıyasla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifgokcen -- 17 Aralık 2013; 16:27:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Neye güzel kapak olmuş yahu ? ..ÖNCE OKU BU ADAM NE DİYOR ? NE YAZIYOR ? ANLA....SONRA CEVAP YAZ....Benim yazdığım araba hangi VOLVO ? Hangi model ? Hangi yıl ?.Bildinmi sallıyorsun ?..((.Satılan araba V 50 idi...Model yılını bilmiyorum..Sormadımda...Allah hayırlı etsin..)) .Önce yazımı bir oku....Neyse bu kadar yeter...Arabanızı iyi günlerde kullanın..Hayırlı olsun...

arkadaşım daha fazla yazma bence, önce s.mışsın şimdide sıvamışsın

• quote:

VOLVO parçası çok çok pahalı...KULLANMA MALİYETİ OLARAKA Cruze daha makul ve mantıklı... Güven ve kalite istersen VOLVO alıp korkunç masrafına dayanacaksın...Bir arkadaşım VOLVO arabasını yeni sattı.. Bir tek ön farı 4500 lira..BİRİ SARI BİRİ BEYAZ OLMASIN DEDİM ÇİFT DEĞİŞEYİM DEDİM 9000 LİRA DEDİ..İst. İkitelliye gidip aynı model farın çıkmasını buldum, 2000 Lira istiyorlar, almadım dedi... Hiç değişmeden 38.000 e aldığı arabayı 29.000 Liraya satmış..

katılıyorum cevap soru içindeki cruze

• 6 yaşında mondeo diyorum
  • Hocam Bende Geçen Sene 2008 S60 LPG'li Modeli Vardı 38'e Almıştım.Araç Yılına Göre Km Olarak Fazlaydı Ondanmıdır Bilmiyorum Ama Şanzıman Sorunum Vardı Ayrıca Bu Araçlar Güçlü ve Ağır Araçlar Yakıtı Biraz Fazla Olabilir Çünkü Yazın Tatile Giderken Malum Muğla Yollarının Virajları Keskin ve Sert Araba Boğulmasın ve Birazda Zevk Alıyım Diye LPG'den Benzine Attım ve Benzin Ne Ara Bitti İnan Bende Bilmiyorum.
  • 9 yaşında Micra istersen özel mesajla ulaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur801

quote:

Neye güzel kapak olmuş yahu ? ..ÖNCE OKU BU ADAM NE DİYOR ? NE YAZIYOR ? ANLA....SONRA CEVAP YAZ....Benim yazdığım araba hangi VOLVO ? Hangi model ? Hangi yıl ?.Bildinmi sallıyorsun ?..((.Satılan araba V 50 idi...Model yılını bilmiyorum..Sormadımda...Allah hayırlı etsin..)) .Önce yazımı bir oku....Neyse bu kadar yeter...Arabanızı iyi günlerde kullanın..Hayırlı olsun...

arkadaşım daha fazla yazma bence, önce s.mışsın şimdide sıvamışsın

Model yılını bilmiyorum demeseydi iyiydi

• http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=146073746&io=10&rnd=6614 valla sunu alin bence :-) 2008 model 2.0 crdi ve 39.000 km.de daha...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soruda s60 soruluyor v50 ne alaka?

Neyse soruya gelirsek s60 daha kaliteli bir araç.

• Önce zahmet olmaz ise bir yazımı okuyun.....Hiç bir yerinde S 60 Lafı sözü varmı ?..Volvo parçası pahalı diyorum.....DEMEKKİ YALAN YAZIYORUM...DÜZELTİYORUM..VOLVO PARÇASI ÇOK ÇOK UCUZ.....Bittimi ? Alan kullanan bütün arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum....Bu kadar.....Saygılarımla...
  • Tabiki cruze
    10 yaşında devrini tamamlamış araca 30 bin bağlanır mi ?

• chevrolet
  • Eski arabadan bu kadar çok çekinen başka forum yok hocam parça durumunu araştırdınmı volvo temizmi temizse cruze ile lafı olmaz volvo tabiki

• Bir abim için araştırmaya başlamıştım , kendisi şu an s60 veya daha yeni s40 almaya karar verdi . Araştırmalarımız sürüyor teşekkür ederiz
  • Yeni Cruze al gitsin. Volvo abartili bir arac.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferrari fari mi cifti 9000 lira olsun din kardesiyiz tamam volvo pahali diyecez abarticaz ama biraz da destekli sallayalim, o kadar da degil

bu arabalar icinde de ben olsam ikisine de girmem, hele bu saatten sonra chevrolet ye hic girmem

• 3 çift far = 1 Araba

• quote:

VOLVO parçası çok çok pahalı...KULLANMA MALİYETİ OLARAKA Cruze daha makul ve mantıklı... Güven ve kalite istersen VOLVO alıp korkunç masrafına dayanacaksın...Bir arkadaşım VOLVO arabasını yeni sattı.. Bir tek ön farı 4500 lira..BİRİ SARI BİRİ BEYAZ OLMASIN DEDİM ÇİFT DEĞİŞEYİM DEDİM 9000 LİRA DEDİ..İst. İkitelliye gidip aynı model farın çıkmasını buldum, 2000 Lira istiyorlar, almadım dedi... Hiç değişmeden 38.000 e aldığı arabayı 29.000 Liraya satmış..

abi geçmiş olsun :) olay nasıl oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cruze alırdım ben olsam, satarken de daha rahat olur, 10 senelik araba sıkıntı çıkarabilir, dedikleri gibi yedek parçası da pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

3 çift far = 1 Araba

10 çift far = stüdyo daire.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.