Şimdi Ara

telefon seçimi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar eşime telefon alıcam henüz karar veremedik . Huawei P9 Lite 2016 ve 2017 modellerinden 2017 sanki biraz daha hoş gibi tasarımı geldi gözüme ayrıca k6 note dikkatimi çekti ama forumlarda sorunlar yaşayanlar az değil gibi okudum bir kısmını p9 litede tek düşündüren şey ise sanal tuşlar olması kullanışlımı değilmi bilemiyorum 1100 tl civarı bütce ayrıcam telefona. oyun falan oynanmaz sosyal medya muzik film amaçlı kullanılacak. aslında bizim ihtiyacımızı k5 de karşılıyor gibi ama sorunlardan bahsediyor insanlar ekran dokunmadik problemi ses problemi donma problemi vs. uzun süre kullananlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 19 Nisan 2017; 14:31:53 >

• veya 1100 1200 tl civarında bana tavsiye edebileceğiniz bir model varmı. j7 prime baktım ama ekranı iyi değilmiş sanırım ne kadar doğru bilmiyorum
    samsung c5 var birde göze çarpan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 19 Nisan 2017; 14:53:27 >
  • c5 ve p9 lite 2017 ikiside pişman etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

c5 ve p9 lite 2017 ikiside pişman etmez.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c5-ithalatci-garantili-pm-HB000000U6Q3
    1169 tl c5

http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-lite-2017-huawei-turkiye-garantili-pm-HB0000043XMI

1169 tl p9 lite ikisininde fiyat aynı. c5 ithalatçı garantili diyor

• ith biraz can sıkabilir zaten telefonda sorun olmazsa garantiyede ihtiyaç olmaz.

Ama bu biraz şans işi.

Ith sorun edecekseniz 2017 p9 lite tek seçenek görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

ith biraz can sıkabilir zaten telefonda sorun olmazsa garantiyede ihtiyaç olmaz.

Ama bu biraz şans işi.

Ith sorun edecekseniz 2017 p9 lite tek seçenek görünüyor.

merhaba 2 seçenek kaldı . lenovo p1 pro ve huwai p9 lite . telefonu dediğim gibi hanım kullanıcak . p1 pro bana biraz fazla büyük ağır geldi ama hanım ekranı daha büyük diye beğendi . fakat p1 pro güncel yazılım alırmı almazmı 2015 de çıkmış sanırım o benim kafamı karıştırdı ve 2016 2017 versiyonu gibi birşey varmı bilemedim. bir iki gün daha bekliyip biraz cevap alıp siparişi vereceğim . bilgisi olanların yardımı çok iyi olur teşekkürler
  • lenovo vibe p1 in yeni versiyonu lenovo p2 modelidir. su an 1700 civari fiyati vardi sanirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.