Şimdi Ara

Telefon Seçenekleri (Bilgili olanlar içeri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> Telefon Seçenekleri (Bilgili olanlar içeri)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    416 Mesaj
    Şimdi Arkadaşım bana dediki Note 3 alacağına ona 2000 tl vereceğine ondan senin isteklerini karşıyalacak daha uygun telefon var dedi Adı General Mobile Elite

Forumdonanımda baktım birkaç kişi demişki güncel kalmasını istiyorsanız Nexus Güzel telefon istiyorsanız G2 Alın demiş

Telefonumu Eylül gibi alacağım.

İstediğim özellikler (not önceki telefonum XPERİA P)
    İnternet hızının ve sayfalarda gezinmenin rahat olmasının
    İnternetin durmadan kopmamasının
    Mesaj yazarken donma olayının olmamasının Akıcı birşekilde mesaj yazılması
    Fotoğraf kalitesi Genellikle Ön kamera önemlidir ki Bu konuda Elite bir numara.
    Uygun fiyat olması

Bunları göz önünde bulundurursak Elite baya önde oluyor sanırım ? Genellikle oyun oynamam fotoğraf,İnternet,Müzik için kullanırım telefonu Sizce bunlar için güzel bir telefonmu Elite ? Benim kafama takılan soru şu Şimdi bu telefon çıkalı yeni olmuş tamam ama ben Eylülde alacağım. O zamana kadar eskirmi ? Bazıları destek çekilir destek istiyorsanız Nexus alın demiş ? Eylülde alınması için uygun bir telefonmudur ?

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Kamera konusunda elite nexus 5 den daha iyidir ama nexus un arayuzu daha hizlidir,daha stabildir,uzun sure guncelleme alir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Daha erken alacaksan evet G2 almak mantıklı. Fiyatı uygun performansı iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eylul ayina kadar xiamiu ulkemize giris yapabilir bir ihtimal one plus one gelebilir secenekler cogaliyor

|
    |

|
    |
    elıte melıte para kaptırma sakın sonucta aynı telpa servısı bakıyor ve malesef cok kotu,suan ıcın G2 bu ıhtıyaclarını rahat rahat gorur,nexuesta gorur ama ses kamera ve batarya olarak G2 den gerıdedır,eylul ısler degısır fıyatlar yenı cıhazlar falan,g2 de gram kasma yok yag gıbı memnunum,ama eylule fıyatı dusse dusse 50 lıra daha duser ancak bence,ayrıca 2000 lıraya gelırse G3 alırsın ve uzunca bır sure keyfını surersin.
    |
    |

Büyük olmalı,internette rahat gezinebilmek.internet kopmaması, akıcı mesaj güzel kamera

Sizin bu konuyu yaz sonunda açmanız daha sağlıklı olur. O zamana kadar hem yeni cihazlar duyurulur hem yeni fiyatlar değişir hem de mevcut cihazların henüz ortaya çıkmamış sorunları varsa onlar ortaya çıkar..

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Clrflapple

Hocam zaten 2000 tl verecek olsam gear+note 3 alırım o yüzden cebimde para kalsın diye uğraştım ama bilmiyorum özellikler belli

Büyük olmalı,internette rahat gezinebilmek.internet kopmaması, akıcı mesaj güzel kamera
    quote:

Orijinalden alıntı: Atakemal_1907

Hocam zaten 2000 tl verecek olsam gear+note 3 alırım o yüzden cebimde para kalsın diye uğraştım ama bilmiyorum özellikler belli

Elite al g2 yi De kurcaladim 2 saat fln elite kullaniorm ekrani büyük net hizi testlerde en iyisi paran da cepte kalir disco gibi soket sorunu da yok herşeyiyle muazzam bi tel

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.