Şimdi Ara

Telefon Sapıkları Nasıl Bulunur..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
65.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Giriş

Hergün biri sizi arayıp hiç birşey demeden ya da birşeyler söylerek telefonunu kapatıyor ve sizde onu bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Bu dökümanımızda size telefon açan birini nasıl bulacağınız anlatacağız.

Neler Gerekli?

1-Cep Telefonu
    2-Sapık tarafından aranan bir telefon.
    3-Biraz akıl.

Nasıl Yapılır?

İlk önce sapık tarafından aranın telefonunuzun başına geçiyorsunuz ve *21*numara# yazıyorsunuz.Numaranın yerine cep telefonunuzu yazıyorsunuz.Örnek:
    Cep telefonunuzun numarasını:05323303030 olarak varsayıyoruz.
    Telefonunuzu açtıktan sonra yandaki karakterleri tuşluyoruz: *21*05323303030#

Artık biri sizi aradığı zaman direkt olarak cep telefonunuzu arayacak ve arayan numarayı telefonunuzda görebileceksiniz.İsterseniz arayan numaranın adresinihttp://ttrehber.gov.tr adresinden bulabilir ve sapığın evini bulabilirsiniz.

Nasil İiptal Edilir?

Daha önce *21*05323303030# karakterlerini tışladığımız telefonumuzu açıyoruz ve #21# karakterlini tuşluyoruz.

Not :Eğer telefonunuzu açtıktan kısa bir süre sonra meşgul sesi geliyor ve #21#’i tuşlayamıyorsanız telefonunuzu açıp hemen #21# yazarak telefonun eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz.

• Verdiğin bilgi için teşekkürler.
    Tam olarak hatırlamıyorum ama rahatsız eden kişi numarasını gizlemiş ise bu yöntem işe yaramıyordu galiba.
    Herşeyden önce gizli numara uygulamasına son verilmesi lazım.
  • @akay635

sana katılıyorum, gizli numaranın artık kalkması lazım.ben cevaplamıyorum bile bazen o an meşgulsem.anket vs. için arıyolar zaten genellikle.
  • ya gizli numara normalde ne amaçla kullanılıyo ki??
  • bence çok anlamsız gizli numara.resmen sapıklar için çıkartılmış bişe.saten benim tanıdığım adam beni niye gizliden arasınki.sapıklara
  • Gizli numaranın yararlığı tartışılır ölçüde var tabii fakat telefon gibi aciliyeti yüksek bir gereksinimde tartışılır ölçüde bir yararlılık söz konusu olamaz.
  • TT rehberinde telefon numarası ile isim arama devri kapandı arkadaslar.
  • Bu bahsedilen yöntemi en az 7-8 sene önce kullanıyordum, eğer arayanın hattı dijitalse sanırım numara çıkıyordu ve de çok da işe yarıyordu.Hatta arayanı yakalayıp dönüş yaptığımda şaşırıyordu,nasıl buldu diye kıvranıyordu.Malum lise zamanları ve kızlar.Şimdi sapığım kalmadı, yaşlandık galiba
    Artık numara gösteren telefonlar var ama millet de akıllandı zaten gizli numara kullanıyor yapan. Cep telefonumda bile gizli numaralara cevap vermiyorum. Kesin cevap vermek istemeyeceğim biri arıyordur, ya da sesimi duyup yüzüme kapatmaktan hoşlanan. Bence de kalkmalı kesinlikle gizli numara olayı..
  • benim sapık varsa ben bi açıyom sapık bidaha açmıyo :) kfr ediyom
  • benım bı tane sapıgım var açıp açıp konusuyo. bende vodafone hattıma yonlendırdım telefonumu vodafone dan kontor gelıyor o konustukca hehehe
  • quote:

Orjinalden alıntı: alcilpolple

benım bı tane sapıgım var açıp açıp konusuyo. bende vodafone hattıma yonlendırdım telefonumu vodafone dan kontor gelıyor o konustukca hehehe

yönlendirdiğin hat için ödediğin ücret kazandığın kontörlerden az tutuyordur umarım.
  • Bilgilendirme için teşekkürler :) güzel bi numara hoşuma gitti ama artık yoktur sapıklıklar , çünkü telefonlar numara gösteriyor arayan kişinin numarasını kaçta aradğını falan açmasam bile kaydediyor
  • Bugun hemen hemen her ev ve cep telefonu zaten arayanı gösteriyor
    Arkadaş bilgi vermek istemiş ama
    Bu çok eski ve bilinen bir durum

Cepli sapıksa Gizli numara ile işi hallediyor

1999 da ben bu yöntemle bir sapık yakaladım zaten
    sapığı kocasına teslim ettim
  • elimde bir sapığın ev telefon numarası var ve ben bu kişinin kim olduğunu bulamıyorum. Arıyorum açmıyor. Çok önemli arkadaşlar...
    yardımlarınızı bekliyorum...
  • kzm numarayı buraya yazarsan yardımcı olabiliriz
  • en iyi çözüm mahkemeye gitmek olacaktır gerekli yerlere müracat etmek arkadaşlar söveyim möveyim demeyin adamların hoşuna gidiyor veya 6 saat veya 1 gün boyunca ev tel iyse fiş çekin cep tel ise cep tel i kapalı tutun aramazlar bıkarlar
  • Savcılığa verdiğimizde ne kadar ücret öderiz? Mahkeme masrafları ne kadar tutar acaba?
  • Eski bir bilgi.
    Artık yeni teknoloji tüm telefonlarda arayan numara görünmektedir.

Mahkeme ücretleri hakkında bilgim yok ama kuvvetle muhtemel karşı tarafa ödeteceksiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kzm

elimde bir sapığın ev telefon numarası var ve ben bu kişinin kim olduğunu bulamıyorum. Arıyorum açmıyor. Çok önemli arkadaşlar...
    yardımlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar yok mu bana yardımcı olabilecek biri...
  • gsm operatorlerinde telefonu gizli numaralara *253# evet tusuna basarak kapatılabiliniyor. buda yasa İLE CIKTIGINA gore turk telekomdada boyle bırsey mumkun olmalıdır die dusunuorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.