Şimdi Ara

Telefon rehberim silindi geri gelirmi :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
64.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mahvoldum teldeki isimlerin hepsi silindi yanlışlıkla sildim bi dünya kayıt vardı hepside çok önemli benim için lütfen bana yardım edermisiniz ne yapmam lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

Arkadaşlar mahvoldum teldeki isimlerin hepsi silindi yanlışlıkla sildim bi dünya kayıt vardı hepside çok önemli benim için lütfen bana yardım edermisiniz ne yapmam lazım

KARDES BİLGİSAYAR OLSAYDI DOSYAYI GERİDONUSUM KUTUSUNA GONDERMEDEN SİLSEYDİN YARDIM EDERDİM AMA TELEFONDA BİLEMİYORUM MUHTEMELEN ONUNDA VARDIR GERİ GETİRME YOLLARI AMA BİLEMİYORUM
  • Olmalı diyorum bende ama nasıl mahvoldum yaaa
  • Telefoncuya bi uğra bence burda çözüm bulman zor...
  • hattakiler mi silindi telefona kayıtlı olanlar mı silindi ? sim rehberine bak bi orda da kayıtlı olabilir numaralar
  • geri gelmesi mümkün değil üstüne bir bardak soğuk su gider olan olmuş artık geri gelmez

Telefon rehberim silindi geri gelirmi :(
  • Hiç bir yerde yok bulamıyorum giden gitti aynen soguk su
  • Telefonunuzun marka ve modeline uygun olarak"mobil cihazlar" ın ilgili bölümünde konu açın.
    Bir yolu varsa mutlaka orada yardımcı olurlar.
    Saygılarımla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muRTah

Telefonunuzun marka ve modeline uygun olarak"mobil cihazlar" ın ilgili bölümünde konu açın.
    Bir yolu varsa mutlaka orada yardımcı olurlar.
    Saygılarımla.

Anycol için varsa açayım bu marka tam bir muamma
  • avea İse Hattın Siteden Bakabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.a.s.T

avea İse Hattın Siteden Bakabilirsin

Aveanın var turkcell,in böyle bir uygulaması yok öylemi bunuda yeni duydum
  • konuyu hortlatıyorum ama, benim de rehberim silindi.. hattım avea.. avea kayıt tutuyor mu sitesinde? öğrenebilir miyim siteye girip?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bone_slayer

konuyu hortlatıyorum ama, benim de rehberim silindi.. hattım avea.. avea kayıt tutuyor mu sitesinde? öğrenebilir miyim siteye girip?

Vay be 2008 yılında açmışım konuyu
  • hehe, garip olmuştur senin için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

quote:

konuyu hortlatıyorum ama, benim de rehberim silindi.. hattım avea.. avea kayıt tutuyor mu sitesinde? öğrenebilir miyim siteye girip?

Olayın akıbeti noldu ? geri getirebildin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hot_Fusion-

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

quote:

Olayın akıbeti noldu ? geri getirebildin mi ?

Maalesef geri getiremedim

• Kardeşim senin iki ve daha çok şansın var. Eğer senin telefonun İ-phone-sa Appstoreye gir orada bi yol var. Eğer NOKİA-sa bunun çözümü daha kolay. NOKİA SUİTE denen bi program var. Sen bunu indir ve orada numaralar olan bi yer var. Ordan silinmişlere girip geri getire bilirsin . Bu başka kişilere de aittir. Eğer anlamassanız bana cevap yaza bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunar01

Kardeşim senin iki ve daha çok şansın var. Eğer senin telefonun İ-phone-sa Appstoreye gir orada bi yol var. Eğer NOKİA-sa bunun çözümü daha kolay. NOKİA SUİTE denen bi program var. Sen bunu indir ve orada numaralar olan bi yer var. Ordan silinmişlere girip geri getire bilirsin . Bu başka kişilere de aittir. Eğer anlamassanız bana cevap yaza bilirsiniz.

Peki samsung androidse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tunar01 T kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba ben de aynı dertten muzdaribim. Nokia 6700 var ve rehber yanlışlıkla silindi. Nokia suite'den nasıl geri getirebilirim? şimdiden çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysonuc

Hocam merhaba ben de aynı dertten muzdaribim. Nokia 6700 var ve rehber yanlışlıkla silindi. Nokia suite'den nasıl geri getirebilirim? şimdiden çok teşekkürler

Nokia suite ye daha önce yedeklediyseniz geri getirebilirsiniz.

Hattınız hangi firmaya aitse orayı bi arayın belki kayıt vardır yardımcı olurlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.