Şimdi Ara

Telefon ÖNERİSİİİİİİ !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1900 a kadar bütçem var beni kamera yönünden tatmin edebilecek bir telefon istiyorum

Samsung Galaxy A7 2017
    Samsung Galaxy C7 64GB
    Samsung Galaxy C9 Pro
    Apple iPhone 6 32 GB arasında kaldım

varsa başka bir önerisi olan yada sizce bunların içinde en iyisi sizce hangisidir

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung'un C serisi cihazlarında kameralar tatmin edici değil malesef. Eğer kamera öncelikliyse C7 ve C9'u listeden silmelisin.

iPhone 6 artık çok eski bir cihaz. Kamerasından da çok birşey beklememek lazım.

1500 TL'ya Huawei P9 (Lite değil) bulunabiliyor. O fiyat için kamerası muazzam bir kalite sunuyor. Kesinlikle düşünmeniz gereken bir cihaz.

Onun haricinde Xiaomi Mi 5s'de düşünülebilir. O fiyatlara alınabilecek en iyi telefonlardan biri. Kamera konusunda Huawei P9 ile yarışır.

Eğer bu iki telefonu da alamam/almam diyorsanız Samsung Galaxy A7 2017 (1900 TL) yerine A5 2017 (1600 TL) düşünebilirsiniz. Aradaki 300 TL fiyat farkına sadece ekran boyutu ve batarya alıyorsunuz. Ben büyük ekran istiyorum derseniz Galaxy A7 2017 daha iyi bir seçenek olur tabi.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum bu yorumun benim için önemliydi C serisinin kamerasının pek tatmin edici olmadığını biraz araştırma sonucunda öğrendim
    Zaten öyle oyun meraklısı biri değilim telefon baan sosyal medya ve kamera için lazım A 2017 serisinden bir telefon alacak gibiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.