Şimdi Ara

telefon önerisi (Z5pre-Note5-s6edge)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu hafta telefon alacağımda arada kaldım resmi garantili z5 premimum , s6 edge ve ithalat note 5 arasından sizce hangisini almalıyım
    oyun pek oynamam internete girerim genelde kamerası şarjı uzun giden hangisini önerirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncsrc35 -- 7 Mayıs 2016; 14:13:24 >

• S6 Edge

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s6 edge
  • Z5 premium yada note 5 kamera oncelikliyse note5. Sağlamlık ve uzun kullanım için z5p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    benim için kamera ve şarj ön planda işlemci falan o kadar önemli değil oyun oynayan biri değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncsrc35 -- 7 Mayıs 2016; 14:11:15 >
  • note5
  • gncsrc35 kullanıcısına yanıt
    Note5 ozaman işini görecektir

• z5p
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    z5 için otamatik çekimde kamerası kötü çekiyor diyorlar bilginiz var mı acaba
  • Üç aydır yeni telefon almak için arada telefonları inceliyorum, bu süreçte S6 edge pil ömrü nedeniyle elediğim bir cihazdı. Note 5'te karar kılmıştım. Sony z5'te kamera sorununu nihayet çözdü diyorlar ama pek bilgim yok. Tasarımları güzel oluyor ve suya dayanıklılar.

Ben note 5 öneririm. 2'si 1'de de bu fiyatlara note 5 alternatifsiz demişlerdi şahsen ben de aynı fikirdeyim.

• Z5 Premium ya da note 5.

• Z5p

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.