Şimdi Ara

Telefon önerisi ? (Kamerası en iyi olan )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar turkcell'den alacağım telefonu.
    Benim içimden lumia 1020 geçiyor , nedenide 41 megapiksellik kamerası ve gördüğüm çekilen resimler vs.
    Bir yandanda htc m8 i gördüm , ondada ultrapiksel teknolojisi hoşuma gitti.
    Lg g3 üde aklımı çeliyor.
    Bunları karşılaştırırsanız neyi önerirsiniz veya sizin önerileriniz nelerdir ? (İPHONE HARİÇ)

• androıd tarafında g3 tercıh ederdım kamera acısından ayrıca donanım oalrakta g3 oldukca ıyı,1020 kamerası cok ıyı olsada o paralar wp platformu ıcın bıraz fazla bana gore,henuz yeterıne ıyı olmayan market bence onemlı handıkap
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Arkadaşlar turkcell'den alacağım telefonu.
    Benim içimden lumia 1020 geçiyor , nedenide 41 megapiksellik kamerası ve gördüğüm çekilen resimler vs.
    Bunları karşılaştırırsanız neyi önerirsiniz veya sizin önerileriniz nelerdir ? (İPHONE HARİÇ)

Piyasadaki kamerası en iyi ve fotoğraf işlemlerini en iyi yapabilen telefon Lumia 1020'dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmziletşm -- 31 Temmuz 2014; 23:33:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc One m8 Galaxy s5 veya lg g3 piyasadaki işlemci kamera falam açısından bana göre bunlar iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: krmziletşm

quote:

Piyasadaki kamerası en iyi ve fotoğraf işlemlerini en iyi yapabilen telefon Lumia 1020'dir

Peki , htc m8 sizce nasıl kamera açısından vs ?
    Lumia 1020 'ye o kadar para verilir mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krmziletşm

quote:

Peki , htc m8 sizce nasıl kamera açısından vs ?
    Lumia 1020 'ye o kadar para verilir mi ?

İkisi arasında kamera bakımından karşılaştırırsak Lumia 1020den daha iyi sonuç alırsınız.
    Kamera yönünden alınası bir cihazdır

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

androıd tarafında g3 tercıh ederdım kamera acısından ayrıca donanım oalrakta g3 oldukca ıyı,1020 kamerası cok ıyı olsada o paralar wp platformu ıcın bıraz fazla bana gore,henuz yeterıne ıyı olmayan market bence onemlı handıkap

+1

• Şu market olayını ne kadar çok büyütüyorlar anlamıyorum 8.1 güncellemesi dağıtılmaya başlandı bir sürü uygulama gelmeye başladı geçenlerde bbm geldi yakında 1020'de güncelleme alıcak şu telefon kötüleme huyundan vazgeçin sorunsuz telefon yok kabul edin artık bunu.Arkadaşın sorusuna gelince kamera için alıyorsanız aralarında en iyi 1020 HTC'nin kamerası o kadar da iyi değil ama tasarım ve malzeme kalitesi olarak çok güzel cihaz sense arayüzüde farklı bir hava katıyor cihaza.

Alın buda G3'ün sorunları şimdi telefon çöp mü olmuş oluyor ?

http://www.teknolojioku.com/haber/lg-g3te-rastgele-kapatma-sorunu-19324.html

• g3ün kamerasi gayet iyi 4k video cekebiliyor ayrica donanım olarakta sahane
  • G3
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Telefonlar arasında en iyi kameraya sahip olan telefon lumia 1020'dir tartışmasız. eğer yine çok güzel fotoğraf çeksin(1020 kadar iyi değil ama bence 1020'den sonra en iyisi) ve çok daha iyi bir telefon olsun istersen lg g3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu100

Telefonlar arasında en iyi kameraya sahip olan telefon lumia 1020'dir tartışmasız. eğer yine çok güzel fotoğraf çeksin(1020 kadar iyi değil ama bence 1020'den sonra en iyisi) ve çok daha iyi bir telefon olsun istersen lg g3.

O kadar para verdikten sonra pişman da olmak istemiyorum.
    G3'ten memnun kalır mıyım dersiniz fotoğraf konusundada ?
  • Çok para vermeden en iyi performansı istiyorsan ELİTE tek çare
  • lumia 925 al o da çok iyi kamereya sahip
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batu100

O kadar para verdikten sonra pişman da olmak istemiyorum.
    G3'ten memnun kalır mıyım dersiniz fotoğraf konusundada ?

g3 üst düzey bir kamerya sahip seni tatmin eder. ama bence birde Nokia lumia 930 a bak.
  • Sırayla

1-Galaxy K Zoom
    2-Lumia 1020
    3-Xperia Z2
    4-Galaxy S5

• Lumia 1020 ve Sony Z2
  • Yine telpa bayi elite copunu önermeye baslamis

• Herkes farklı bir telefon öneriyor, bunların testleri yok mu aynı fotoğrafı mesela bu 4 telefonda çekmesi gibi.
    sony z2 , htc m8 , lg g3 , lumia1020 .
    Çok zor bir seçim olucak

• quote:

Herkes farklı bir telefon öneriyor, bunların testleri yok mu aynı fotoğrafı mesela bu 4 telefonda çekmesi gibi.
    sony z2 , htc m8 , lg g3 , lumia1020 .
    Çok zor bir seçim olucak

http://www.phonearena.com/reviews/Camera-comparison-LG-G3-vs-Samsung-Galaxy-S5-Galaxy-Note-3-iPhone-5s-LG-G2-Sony-Xperia-Z2-HTC-One-M8_id3728 buyur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.