Şimdi Ara

Telefon Önerisi 6500S vs N81 2Gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Telefon arasında kararsız kaldım arkadaşlar.Benim için önemli olan ses öncelikle.Sesinin yüksek ve kaliteli çıkması gerekiyor.Forumlarda baktım genelde N81 denmiş fakat bazı arkadaşlarda sesinin iyi olmadığı söylemiş 6500S ise şık, zarif ve fotograf çekme başarısı iyi olarak gözüküyor ama fotoğraf o kadarda önemli değil benim için.

Birazdan gidip bile alabilirm ikisinden birini o derece oldum yani Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

• Birde sizden ricam iki telefon arasındaki + ve - ler neler kısaca söylersiniz deneyimizlerine dayanarak çok daha güzel olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: reLo

2 Telefon arasında kararsız kaldım arkadaşlar.Benim için önemli olan ses öncelikle.Sesinin yüksek ve kaliteli çıkması gerekiyor.Forumlarda baktım genelde N81 denmiş fakat bazı arkadaşlarda sesinin iyi olmadığı söylemiş 6500S ise şık, zarif ve fotograf çekme başarısı iyi olarak gözüküyor ama fotoğraf o kadarda önemli değil benim için.

Birazdan gidip bile alabilirm ikisinden birini o derece oldum yani Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

İkisi arasinda kaldiysan tabi ki N81 daha iyi bir secim olacaktir dostum.. Artilari: daha buyuk ve kaliteli ekran, buyuk ihtimalle daha iyi ses kalitesi, N-Gage oyun platformuna destek, Wi-fi baglantisi, ozel oyun ve muzik tuslari, beraberinde 2 Gb kart, 3.5 mm kulaklik girisi, daha yuksek batarya degeri, symbian 9.2 isletim sistemi, vs... 6500S'in ise daha iyi foto ve video cekimi disinda pek bir artisi yok. secim senin..

• quote:

Orjinalden alıntı: Angelmax

quote:

2 Telefon arasında kararsız kaldım arkadaşlar.Benim için önemli olan ses öncelikle.Sesinin yüksek ve kaliteli çıkması gerekiyor.Forumlarda baktım genelde N81 denmiş fakat bazı arkadaşlarda sesinin iyi olmadığı söylemiş 6500S ise şık, zarif ve fotograf çekme başarısı iyi olarak gözüküyor ama fotoğraf o kadarda önemli değil benim için.

İkisi arasinda kaldiysan tabi ki N81 daha iyi bir secim olacaktir dostum.. Artilari: daha buyuk ve kaliteli ekran, buyuk ihtimalle daha iyi ses kalitesi, N-Gage oyun platformuna destek, Wi-fi baglantisi, ozel oyun ve muzik tuslari, beraberinde 2 Gb kart, 3.5 mm kulaklik girisi, daha yuksek batarya degeri, symbian 9.2 isletim sistemi, vs... 6500S'in ise daha iyi foto ve video cekimi disinda pek bir artisi yok. secim senin..

Bende yorumları okuyorumdum ürünlerle ilgili.. Cevabın için teşekkürler bende öyle düşünmeye başlamıştım ki hemen imdadıma yetiştin Bunun fiyatı nedir yani baktım 2 3 yere internetten 900-1000 arası fiyatlar (ereyon düşünmüyorum kesinlikle) nereden almamı tavsiye edersin

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Angelmax

quote:

Bende yorumları okuyorumdum ürünlerle ilgili.. Cevabın için teşekkürler bende öyle düşünmeye başlamıştım ki hemen imdadıma yetiştin Bunun fiyatı nedir yani baktım 2 3 yere internetten 900-1000 arası fiyatlar (ereyon düşünmüyorum kesinlikle) nereden almamı tavsiye edersin

Rica ederim arkadasim.. Fiyatina netten baktim 860-890 arasi satiliyor..daha dusuk pek yok.. benim tavsiye edebilecegim sitelerwww.hipernex.com,www.hepsiburada.com,www.deppo.com vewww.estore.com.tr' dir.. hepsi saglam, guvenilir, kaliteli is yapan siteler..herhangi birinden alabilirsin..

• İlgi ve alakan için teşekkürler. Herşeyi fazlasıyla açıklamışsın.Ellerine sağlık
  • N81 alırsan pişman olmazsın hocam daha üstün bir telefon
  • N81 daha iyi bir seçim hemde büyük bir farkla.
  • N81 alabilirsin iyi bir telefon
  • N81 2GB tabiiki..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.