Şimdi Ara

Telefon önerisi ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4x hd'nin işlemcisini çok büyTmüşsün sen gözünde :) mimari olarak eski, şarjı çok harcayan bir çipseti var. İşlemcisi ise a9 yani biraz eski yine. Nexus 5 veya optimus g'deki krait işlemcilerle yarışamaz. Gpu desen zaten yerlerde. Şarj veya kamera olarak da öne çıkan bir durumu yok. 4x hd alınacak telefon değil açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1tiger1

quote:

Orijinalden alıntı: berkes

Dostum Apple cihaz almayı düşünmüyorum Xperia Z'ler hoş telefon hatta LG'den daha çok beğendim fakat biraz fiyatları uçuk.

Sen bu düşünceyle s4'e kadar gidersin söyleyeyim

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

4x hd'nin işlemcisini çok büyTmüşsün sen gözünde :) mimari olarak eski, şarjı çok harcayan bir çipseti var. İşlemcisi ise a9 yani biraz eski yine. Nexus 5 veya optimus g'deki krait işlemcilerle yarışamaz. Gpu desen zaten yerlerde. Şarj veya kamera olarak da öne çıkan bir durumu yok. 4x hd alınacak telefon değil açıkçası.

Valla biraz öyle olacak galiba.

Dostum zaten fikrimi değiştirdim Xperia Z ve LG Optimus G arasında kaldım fakat fiyatı daha uygun olduğu için Optimus G alıcam sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1tiger1

quote:

Dostum Apple cihaz almayı düşünmüyorum Xperia Z'ler hoş telefon hatta LG'den daha çok beğendim fakat biraz fiyatları uçuk.

Sen bu düşünceyle s4'e kadar gidersin söyleyeyim

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

4x hd'nin işlemcisini çok büyTmüşsün sen gözünde :) mimari olarak eski, şarjı çok harcayan bir çipseti var. İşlemcisi ise a9 yani biraz eski yine. Nexus 5 veya optimus g'deki krait işlemcilerle yarışamaz. Gpu desen zaten yerlerde. Şarj veya kamera olarak da öne çıkan bir durumu yok. 4x hd alınacak telefon değil açıkçası.

Valla biraz öyle olacak galiba.

Dostum zaten fikrimi değiştirdim Xperia Z ve LG Optimus G arasında kaldım fakat fiyatı daha uygun olduğu için Optimus G alıcam sanırım.

Ne diyim,şimdiden hayırlı olsun o zaman.
  • 1tiger1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum.
  • 4s ya da nexus 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum Apple cihazlarına bulaşmayı düşünmüyorum Android daha çok hoşuma gidiyor ve Apple ürünleri pahalı oluyor. Nexus'ların soft tuşları ekranda odun gibi kalıyor o yüzden pek hoşuma gitmedi o yüzden Optimus G alacağım.
  • o zaman hayırlı olsun bakalım
  • Sağol dostum.
  • Baylar bayanlar dün Bimeks'ten LG Optimus G'yi aldım çok da memnunum şu ana kadar. Yardım eden, etmeyen herkeze teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.