Şimdi Ara

Telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 1700tl civarlarında, biraz artıp azalabilir. Düşündüğüm modeller:

-Samsung Galaxy S2 (Çok güzel telefon estetik olarak tabi ki Xperia Arc gibi değil ama kötüde değil, donanım olarak Arc'ın tersine asla yarı yolda bırakmaz.)
    -Sony Ericson Xperia Arc S (Tasarımına vuruldum elde tutuluşu bile harika ama bellek sorunu çok sinir bozucu.)

Sizce hangisini seçmeliyim yada biraz daha beklemeli miyim?
    Iphone ekleyeyim mi?
    Başka öneriniz var mı?
    Ve son olarak sizce en uygun nereden alabilirim?

Soruları biraz fazla kaçırmış olabilirim yardımcı olursanız sevinirim!

• Biraz bekleyim xperia s çıkacak onun tasarımı daha hoş.
  • 1700 liram olsa yurtdışı iPhone 4s beyaz alırdım ne yalan söyliyeyim

Ama GalaxyS2 ArcS'den bir gömlek üst bir cihaz. Ha diyorsanız tasarım cidden önemli, o zaman ArcS alınabilir bir cihaz olabilir sizin için. GalaxyS2'nin tasarımı ve menüsü cidden vasat bence

HTC'nin Amaze 4G, Sensation XE/XL modellerine de bakmanızı öneririm. Özellikle XE gerçekten iyi bir telefon. XL de oldukça şık bana göre muazzam ekranıyla beraber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıradan Biri

Biraz bekleyim xperia s çıkacak onun tasarımı daha hoş.

Ne zaman Türkiye çıkışını yapacak acaba? Eğer şubat gibiyse bekleyebilirim.
  • XperiaS çıkarsa Timeline arayüzüyle mi çıkacak Arc S gibi büyük ihtimal. Timeline arayüzünü ArcS de falan denemenizi tavsiye ederim. Çünkü bana göre en berbat arayüz telefondan soğutur insanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

1700 liram olsa yurtdışı iPhone 4s beyaz alırdım ne yalan söyliyeyim

Ama GalaxyS2 ArcS'den bir gömlek üst bir cihaz. Ha diyorsanız tasarım cidden önemli, o zaman ArcS alınabilir bir cihaz olabilir sizin için. GalaxyS2'nin tasarımı ve menüsü cidden vasat bence

HTC'nin Amaze 4G, Sensation XE/XL modellerine de bakmanızı öneririm. Özellikle XE gerçekten iyi bir telefon. XL de oldukça şık bana göre muazzam ekranıyla beraber

iPhone pek düşünmüyorum. Ama HTC ye de bakıcam.
  • HTC lere baktım XL donanım olarak biraz geride bunun yerine tercihim Xperia Arc S olurdu. Ama XE gayet iyi bu telefonu düşünebilirim, yanılmıyorsam bunda kullanılan işlemci Cortex A8 temelli idi bu nedenle Galaxy S2 den geride.
    En mantıklı S2 gözüküyor. Fiyatı birçok yerde 1700tl burada 1300tl ye bulanlar var nereden bulabilirim acaba?
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.