Şimdi Ara

telefon numarası onayı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
21.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Numara sisteme kayıtlı görünmüyor.Forumda daha önceden hesabınız varmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Numara sisteme kayıtlı görünmüyor.Forumda daha önceden hesabınız varmıydı?

Hocam bir tane hesabım var o da bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasimpasa78

quote:

Telefon numaranızı yollayın bana yardımcı olayım
  • bu telefon numarasını nereden dogrulatıyoruz lınk atabılırmsıınız konu dısı bolumune konu acıcam acamıyorum lınk falan ataılırmsıınız
  • beyler ben de sizin gibiyim ben e posta üzerinden onayladım bilgili olduğum konularda telefen kodu yüzünden bilgilerimi paylaşamıyorum donanım haber şu telefon olayını kaldırsın bu siteye daha yeni üye oldum hoşumada gitti fakat telefon işi olayı gerçekten bozuyor
  • bende telefon numarası onayı yapmak istiyorum ama nereye giri p yapcağımı bilmiyorum bi link atarmısınız
  • bendede aynı olay var notebook yakında uçcak gitcek yenı konu açamıyom help
  • Bu cep onay olayını ben de çözemedim. Bazı konulara yorum yazamıyorum. Nasıl onaylanıyor cep numarası bilen var mı?
  • Telefon işini kaldırın adminler ya telim yok diye forumu doğru düzgün kullanamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kasimpasa78

quote:

Telefon numaranızı yollayın bana yardımcı olayım

banada onay kodu gelmiyor cep telefonu numarami giriyorum ama gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aynı sorundan mağdurum. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaş böyle bir rezillik olmaz gsm num doğru girdiğim halde tel num düzeltemiyorum.yeni numaramın son 4 hanesini girdiğim halde kabul etmiyor ilan veremiyorum adinler lütfen !! bu sorunu düzeltin.
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    +1 Ayni sorun bende de var
  • Arkadaşlar sorun halloldu kısaca anlatıyorum.Forum desteğe msj atacaksınız numaranız değişti ise eski numaranızı ve girmek istediğiniz yeni numaranızı yazacaksınız başlığada gsm numarası sorunu diye yazın adminler dönüş yapar telefon eşleştirme yapacaklar ordan ve sorun ortadan kalkacak.
  • arkadaşlar konuyu hortlatacağım kusura bakmayın ama ben de bir başlık açmak istiyorum ama telefon numarası girmek zorundayım. eski no mu hatırlamıyorum, sitede o no kayıtlı..profıl bilgilerime baktım ama telefon numaramı nasıl güncelleyeceğim ? nereden yapıldığı konusunda yardımcı olacak biri var mı...teşekkürler.
  • ya arkadaslar bende tel nomun 4 hanesini yanlıs girmisim o yüzden ilan açamıyorum yardım ederseniz sevinirim
  • çok saçma bu diğer hiçbir forumda yok böyle bişey
  • ya herkes cep telefonu kullanmıyor ki nasıl bir rezillik bu
  • cep telefonu olmayan üyeler ne yapacak peki sayın adminler ? sırf üyeliklerini onaylatmak için cep telefonu ve hat mı alacaklar ?
  • mesaj atıyorum cevap filan gelmiyor:( kaç kere attım bendede aynı sorun? yardım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.