Şimdi Ara

Telefon Numaramı Güncelleyememekteyim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Forum desteğe 2 kere konu açtım açtım, bir kere adminle görüştüm ancak telefon numaramı güncellemek istediğimde "bu telefon numarası zaten kayıtlı" hatası alıyorum. Forumu aktif olarak kullanamamaktayım acil desteklerinize ihtiyacım vardır. İyi forumlar.

• Diğer konudan yazdım size.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Yeniden merhaba. Forum destekte 3. çağrı kaydımı açtım ancak adminler sorunumun düzeldiğini söyleyip kaydımı sonlandırıyorlar. Sürekli olarak "Bu telefon numarası başka bir kişiye kayıtlıdır. Başka bir numara deneyiniz." hatası alıyorum. Başka bir hesabım bulunmamaktadır. 8 senedir aynı telefon hattını kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır telefon numaramı güncelleme ile ilgili çözüm almayı beklemekteyim. 3. destek kaydım hala cevap beklemektedir. Yardımınızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uykuusuz -- 12 Haziran 2019; 10:50:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykuusuz

Yeniden merhaba. Forum destekte 3. çağrı kaydımı açtım ancak adminler sorunumun düzeldiğini söyleyip kaydımı sonlandırıyorlar. Sürekli olarak "Bu telefon numarası başka bir kişiye kayıtlıdır. Başka bir numara deneyiniz." hatası alıyorum. Başka bir hesabım bulunmamaktadır. 8 senedir aynı telefon hattını kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır telefon numaramı güncelleme ile ilgili çözüm almayı beklemekteyim. 3. destek kaydım hala cevap beklemektedir. Yardımınızı rica ediyorum.
    Merhabalar sorun çözüldü. Yeni numaranızı girebilirsiniz :)
  • İlginiz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.