Şimdi Ara

Telefon mu alayım? Faize mi yatırayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar sony xperiaE4 satın aldim yaklaşık 85 liraya. android 4.4.4 var 5 inc ekranı felan var. aslinda hizi felan memnunum, pilinden ozellikle. Ama dışarıda bakıyorum herkes iphone x felan kullanıyor. Bu bitcoin vs zamanından biraz para kazanmıştım. Sizce paraya kıyıp alsam mı? daha once iphone kullanıyordum. Simdi acaba yeni telefon alsam mı diye düşünüyorum ama 85 liralık telefon kullanıp o parayı faize yatirsam daha mantıklı olur diyorum bir yandan da. Siz ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben telefonun statü getirdiğini düşünmüyorum alo diyebiliyosan yenisine gerek yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet iphone x kullanırken senın sony xperia e4 kullanman cok aşağılık bı durum gerçekten ,tabi ki telefon almalısın.

• IPhone X kullanmayan ezikler sokağa çıkabiliyor muydu ya

• Bitcoin tekrar al bu ara alınacak seviyede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N kolay bono al ya da faize yatır. Şimdi telefonda araba sürene kadar ilerde kendi arabanı yollarda sürersin.

• teleefona zorunlu ihtiyacın yoksa sakın alma.
    gümüş veya altın al bankadan.
  • faizler yavaş yavaş düşüyor iyice kuş gibi kalmadan yatır istersen ben mesela ayda 2.300 civarı faizden randıman alıyorum ek gelir oluyor
  • Sen nasıl 85 liralık telefon kullanırsın hadsiz

• iPhone kullanmayan kalmış mı be

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

faizler yavaş yavaş düşüyor iyice kuş gibi kalmadan yatır istersen ben mesela ayda 2.300 civarı faizden randıman alıyorum ek gelir oluyor
    150000tl ?
  • Hocam ben de anneme xperia e4g almıştım zamanında. e4 onun da alt modeli. Çok iyi telefon değil biliyorum. Ama eğer sana yetiyorsa bence kullanmaya devam et.
    Eğer telefon alacaksan da kesinlikle iphone alma. iphone zaten pahalı ama şuan daha da pahalı. Çünkü adamlar sanki dolar kuru 7-8 liraymış gibi fiyat çekiyorlar. Normalde insanlar itiraz etseler paşa paşa düşer fiyatlar ama iphone alanları biliyorsun parayı sorun etmiyorlar.
    iphone yerine xioami'nin huawei'nin bir sürü telefonu var. onları alabilirsin.
    Faiz konusunda. şuanda faizler çok yüksek. Seçimden sonra ne olur bilmiyorum. Dolar kuru stabil gidiyor. Hatta bir miktar düştü. Bence dolar kuru bir miktar düşebilir. Ama faizler büyük ihtimal düşecek. 1 sene sonra belki şuanki oranların yarısına düşecek. O yüzden şimdi yatırıp biraz para kazanabilirsin. Sonra da telefonunu alırsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.