Şimdi Ara

Telefon kayıt harcına büyük zam: 1500 TL oldu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
1
Favori
35.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
141 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vergilerimizi birilerine peşkeş çekmekten para kalmadı hazinede. neyse diyecek çok şey varda ne desek gg... devletimiz çok yaşasın!

• Malvolorne kullanıcısına yanıt
    Niye açık ediyosun bende yazıyordum devlete ek gelir için öneri sunuyordum sene başından beri taleplerimin çoğu kabul edilmişti benide etkiliyor ama önceliğimiz devlet.
  • Zam yk güncelleme geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayirlisi 2500 e

• Reise yeni kervansaray yapacaklar galiba,

• berk768 kullanıcısına yanıt
    Ak yalayici yine gelmiş ne oldu donanımda sarmadı mı çok bilgili kardeşim hadi boş yapma uza bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuray_x -- 19 Temmuz 2019; 9:29:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samuray_x S kullanıcısına yanıt
    Ben gerçekleri yazıyorum sanki cebinizde ki parayı çalıyormuş gibi laflar ediyorsunuz devlet vergi kaybını önlüyor bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 19 Temmuz 2019; 9:29:56 >
  • berk768 kullanıcısına yanıt
    Aynen kesin öyledir devlet önce zenginlerden vergi almayı becersin sonra gelsin yoksuldan fakirden hesap sorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuray_x -- 19 Temmuz 2019; 9:31:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingsix

“Yakinina bir telefon getireceksen bir tane de bana getirceksin” diyor kisacasi devlet baba. :)
    Yakınına telefon getirme olayı 1-2 ay önce çıkan kararla engellenmişti zaten :)

Yurtdışından telefon alıp kullanmak isteyen, yurtdışına çıkacakmış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Boşuna bela okuma sana döner.
  • 8 Kasım 2018’de bu vergi 178 liradan 500’e yükseltilmişti. Şimdi ki haline bak.
    Birileri akşam TV’e çıkıp dolara bağırır yine. Diğer ülkeler, başka ülkelere ambargo uygularken bizim başımız vatandaşa ambargo uyguluyor KOCA BİR YAZIK!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LLithya -- 19 Temmuz 2019; 9:32:28 >
  • Milletin 3 kuruşluk telefonuna göz dikeceğinize saraydaki, devletdeki harcamalara bakın beceriksiz herifler.

Altlarında son model mercedes auidisiz yüksek makamda devlet çalışanı yok. Şunları yollayamayan halk en büyük sorumlu gözümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 19 Temmuz 2019; 9:38:10 >
  • Galaxy s2 telefonum hala duruyor. Kara gunlelr. İçin saklamistim hala taş gibi.. Malum markadan bence yine iyidir onu kullanırız :)

• Benim göstermene gerek yok üşenmeden yorumları oku anlarsın

• köprülerde ortaya bir adam daha isterüüük.. girişte ve çıkıştakiler yetişemiyolaaaa

• iquique kullanıcısına yanıt
    İşte onu ayıramıyorlar kardeşim bizzat kendi arkadaşım yapıyor telefonculukla alakası yok ama cihaz getirip burda satıyor maalesef

• Tayyip iyi ki 1500 dedi... ya 5500 deseydi?
    O zaman 5500 TL olurdu :)

• Emeği geçen herkesin Allah belasını versin. Zenginlerin milyonluk vergi borçlarını silsinler.. Kimsede gelip burada yok vergi kaybı falan deyip te savunmasın. Çoluklarından çocuklarından çıksın hepsinin.

• Emeği geçenlere hakkımı helal etmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.