Şimdi Ara

telefon kaç yıllıktır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu telefonu 3 yıl falan kullanmayı düşünüyorum sizce bu telefon kaç yıl idare edebilir beni?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Size göre değişir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GiantModde

Ben bu telefonu 3 yıl falan kullanmayı düşünüyorum sizce bu telefon kaç yıl idare edebilir beni?

gen mobıle ıse soz konusu ben yıl yerıne ayları hesaplardım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Ben bu telefonu 3 yıl falan kullanmayı düşünüyorum sizce bu telefon kaç yıl idare edebilir beni?

gen mobıle ıse soz konusu ben yıl yerıne ayları hesaplardım..

aylardır kullanıyoruz sorun yok
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    zaten cıkalı aylar oldu,aylardır kullanman normal,bende sorun yasyan kısılere denk geldım demekki..
  • GiantModde kullanıcısına yanıt
    Tahiminim; Temiz ve çok özenli kullanmayla , bu malzeme kalitesiyle 1-25 aylık arası ömre sahiptir,
  • Lg g2 nin kullanma klavuzunda 5 yil kullanlilabilir yaziyor onun kalitesi ve bunun kakitesini goz onune alinirsa general mobile 2 yil bilemedim 2.5 yil kullanilabilir.

• ben elimdeki discovery yi gidebildiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. bakalım bi sorun çıkaracak mı.
  • Para yok mecbur 3-5 yıl kullanacaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 3 yıl kullanmayı düşünüyorum tel. çok iyi
  • 5 yıl da kullanırsın ama seneye yenisi cıkar eskir bu kadar basit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steve jones burda sevildigini soyledi bende konu ac anket yapalim dedim ama cevsp yok:-) hatta senin 50 oyun olsun zaten girip baska hesaplardanda atarsinn

• hepinize teşekkürler ben de zaten 2 veya 3 yıl falan kullanmayı düşünüyorum...
  • Seneye işi biter. Dayanmaz bu telefonlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul.Walker

Seneye işi biter. Dayanmaz bu telefonlar.

abi paramız olsa direk xperia L hem ekonomik hem de iyi
  • quote:

quote:

Problem o maalesef. Para yok. Diğer telefonlar çok pahalı bizde bu telefona kaldık. Hem telefonlar pahalı hemde para kazanmak zor. Bende de para olsa iPhone alıcam ama para yok işte.

• quote:

quote:

quote:

Problem o maalesef. Para yok. Diğer telefonlar çok pahalı bizde bu telefona kaldık. Hem telefonlar pahalı hemde para kazanmak zor. Bende de para olsa iPhone alıcam ama para yok işte.

Abi param olsa Lumia 1520 veya s5 falan alırım zaten

• Ben 10 sene kullanmak için aldım.
    dikkatli kullanıyorum düşürmemeye çalışıyorum. 10 seneye bu telefonlar kalmaz ama benim hedefimde 10 sene var. Dayanıklılık açısından diyorsan diğer telefonlardan bir diş aşağıda olabilir. Donanımsal açıdan diyorsan şuan hangi telefonu alırsan al 1,5-2 seneye "eski" diye nitelendirilebilir hale geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Ben 10 sene kullanmak için aldım.
    dikkatli kullanıyorum düşürmemeye çalışıyorum. 10 seneye bu telefonlar kalmaz ama benim hedefimde 10 sene var. Dayanıklılık açısından diyorsan diğer telefonlardan bir diş aşağıda olabilir. Donanımsal açıdan diyorsan şuan hangi telefonu alırsan al 1,5-2 seneye "eski" diye nitelendirilebilir hale geliyor.

10 sene de peki bu telefonun şarjı yani bataryası falan o zamana kadar ölmez mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Ben 10 sene kullanmak için aldım.

10 sene de peki bu telefonun şarjı yani bataryası falan o zamana kadar ölmez mi?

Çıkarılabilir batarya öldüğü zaman temin ederim. 6 aydır sorunsu bir şekilde kullanıyorum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.